Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 77
  1. 13-11-14 22:53 #61
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Η λυση ειναι μια

    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-11-14 23:38 #62
    Προεπιλογή
    Cobra παντως σουΌνομα: unnamed.jpg Εμφανίσεις: 1775 Μέγεθος: 2,7 KB για την παρατηρητικοτητα σου! Εχω μια απορια ομως ,εαν ηταν σε αντρα θα το παρατηρουσες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-11-14 00:03 #63
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ALEXANDRA STR. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Stef... Σευχαριστω ρε συ να σαι καλα αλλα το ειχα πάρει παλιά και το αποτελεσμα;;; Έτρωγα και την πικρίλα!!! Παντως ειναι αλήθεια αυτο που λες γιατι εκτός απο φάσεις άγχους η στενοχωριας που εκεί οκ θα τα φάω.... Μπορεί να το κάνω ασυναίσθητα και την ώρα που βλέπω τιβι πχ ασυναίσθητα , οπως έγραψα παραπάνω! Δε βαριέσαι καλα να ειμαστε ,λίγο το κακό!!! Αλλα, οτι ειναι αντιαισθητικό για μια κοπέλα αυτο το θέαμα ΕΙΝΑΙ
    κομπολόι? δοκίμασες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-11-14 00:08 #64
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cobra παντως σου για την παρατηρητικοτητα σου! Εχω μια απορια ομως ,εαν ηταν σε αντρα θα το παρατηρουσες;
    E μα πώς γινεται να μην το παρατηρησει καποιος(?)...ειδικα σε μια φωτο που εκει που κραταει το iphone και ειναι φατσα φορα τα δαχτυλα.

    Μα δεν πηρα κ τυχαια τον τιτλο εδω που τα λεμε..αυτη ειναι η διαφορά με τους κοινους θνητους..ενας pimp παρατηρει λεπτομερως το γυναικειο συνολο
    Οπως θα εκανε ακομα περισσοτερο μπαμ,αν το νυχι ηταν γαλλικο,που λατρευω χαχα

    Και να για απαντησω στο ερωτημα σου,πολυ δυσκολα εως απιθανο να εμπαινα στη διαδικασια να γραψω σε αντιστοιχο θεμα αντρα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη COBRA_STYLE : 14-11-14 στις 00:12
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-11-14 01:46 #65
    Προεπιλογή
    ...εε ρε έκταση που πήραν τα ( ανύπαρκτα ) νύχια μου!!! Compra την επόμενη φορά που θα ποσταρω φωτο θα φροντίσω να εχω βάλει ψεύτικο χτιστό γαλλικο( κάπως έτσι το λένε τέλος πάντων καθότι άσχετη) , ειχα παει παλιά σε μια μανικιουριστα και μου χέ βάλει μακρυά ψεύτικα!! Εεε σαν φτυάρια τα ένιωθα!!! Δε μπορούσα ούτε τα πιάτα να πλύνω!! Πολυ μη μου απτου ρε συ άμα εχεις μακρύ νύχι , δε μπορείς να κανεις τιποτα... ( παρηγοριά στον άρρωστο) χιχιχι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-11-14 01:47 #66
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η λυση ειναι μια

    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-11-14 01:53 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE.P Εμφάνιση μηνυμάτων
    κομπολόι? δοκίμασες?
    George , η αλήθεια ειναι οτι οχι ... Μπορεί να μην ήταν και άσχημη ιδέα ( αφου ολα τα εχω δοκιμάσει) !ξερω γω τι να πω ειναι προχωρημένη η κατάσταση μου ( του γιατρού που λέμε) χαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-11-14 01:58 #68
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ααααα τι λες
    εμένα πολλοί άντρες, παρά το φιδίσιο μου κορμί και το εκρηκτικό μου ταπεραμέντο, παρατηρούν τα νύχια μου
    ενταξει υπαρχουνε και μπουφοι!!(το λεω γιατι τυχαινει να εχω δει κανα 2 βιντεακια σου)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-14 05:29 #69
    Προεπιλογή
    Φαίνεσαι πολύ παραπανω απο ωραία,εχεις φιτνες παρουσιαστικό.Ενα θα σου πω,σταυρωνω χέρια να είναι η δική μου γυναικα έτσι μετα απο 2 γέννες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-12-18 01:35 #70
    Προεπιλογή
    Γεια σας!απο τι καταλαβατε ειμαι η μαμα 32 χρ που τωρα ειναι σχεδον 37 κ τα μικρα ζουζουνια εγιναν κοτζαμ γαιδουρακια!λοιπον,στο ψητο....σας στελνω φωτο για το πως ειμαι τωρα κ μου λετε γνωμες..
    Που να δωσω εμφαση,αν βλεπετε συμμετρια,αν εχω πολυ ογκο στα ποδια (γιατι εκει συνηθιζω να αποθηκευω λιπος) ....α κ πριν λιγες μερες που εκανα λιπομετρηση μου εδειξε 17..αυτα για αρχη!
    Όνομα: 20181230_235200.jpg Εμφανίσεις: 370 Μέγεθος: 89,3 KBΌνομα: 20181230_235109.jpg Εμφανίσεις: 354 Μέγεθος: 81,7 KB
    Όνομα: 20181229_235759.jpg Εμφανίσεις: 369 Μέγεθος: 76,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-12-18 02:20 #71
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Eίναι πολυ εύκολο να πεί κάποιος ότι είσαι σε πολύ καλή κατάσταση γιατι είναι η αντικειμενική αλήθεια και φαίνεται οτι προσέχεις και γυμνάζεσαι , άσχετα με τα μωρα που είναι ευτυχία και έξτρα δύναμη και όρεξη
    Και στα πόδια νορμάλ να αποθηκεύεις λίπος που είναι γυναικείο χαρακτηριστικό και θηλυκότητα , σε αντίθεση με τούς άντρες που έχουμε σωσίβιο και κοιλιές
    Σημασία έχει ότι είναι μια χαρα και αρμονικά με το σώμα και αυτό μετράει σε κάθε γυναίκα, οι αναλογίες και πως δείχνει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-12-18 12:53 #72
    Προεπιλογή
    Απο όσο μπορω να καταλάβω απο τις φωτο βλεπω οτι εισαι σε πολυ καλη κατάσταση,εχεις ωραίο σχήμα σε χέρια ώμους και πλάτη όσο φαίνεται,η κοιλια μαζεμένη που δίνει ομορφη εικόνα σε όλο τον κορμο.
    Τωρα για τα πόδια που λες η φωτο ειναι απο ψηλά και η αλήθεια ειναι οτι κάπου μπερδεύει ώστε να υπάρχει σαφή εικόνα όπως με το άνω κορμο,παρόλα αυτα ομως έστω και ετσι δε φαίνονται πιο χοντρά η πιο ασύμμετρα απο το υπόλοιπο σώμα.
    Συνεχισε δυνατά εισαι σε πολυ καλο επίπεδο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-12-18 19:42 #73
    Προεπιλογή
    Ερωτηση:το 17 που λεει οτι εχω λιπος ειναι οκ ?καθως εγω δεν ειμαι σε φαση αγωνιστικη,αθλητρια η κατι τετοιο κ σε τι ποσοστο πιστευεται οτι με παιρνει να πεσω χωρις να εχω αλλα θεματα!επισης,τα ποδια εθναι λιγο τουμπανο αλλα οκ νομιζω οριακα ειναι ενταξει το πιο πολυ θα ηταν ογκωδες που δε μου αρεσει αλλα αυτο εχει να κανει με τα κιλα πχ αν παρω εε σωστα?δεδομενου οτι κανω βαρη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-01-19 23:20 #74
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Το 17% είναι πολύ καλό ποσοστό για γυναίκα!
    Τα πόδια σου φαίνονται μια χαρά, σε θέμα σχήματος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-01-19 01:27 #75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το 17% είναι πολύ καλό ποσοστό για γυναίκα!
    Τα πόδια σου φαίνονται μια χαρά, σε θέμα σχήματος.:thumbup:
    Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία