Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 77
  1. 03-11-14 14:02 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef. Εμφάνιση μηνυμάτων
    η αεροβια θα σου κανει γενικα καλο...
    το αν θελεις να βαλεις κιλα η να χασεις εχει να κανει με την διατροφη σου..
    Το να βάλω κιλα οχι... Απλα το λίπος που εχω να γίνει μυς! Τωρα να χάσω κ κανα δίκιο ακομα δεν νομίζω να με χάλαγε!δικιλο ηθελα να γράψω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-11-14 14:11 #17
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    Αυτο δεν γινεται σε καμια περιπτωση..Ειναι δυο διαφορετικοι τυποι ιστων...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-11-14 14:16 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο δεν γινεται σε καμια περιπτωση..Ειναι δυο διαφορετικοι τυποι ιστων...
    ΣΤεφ μπορεί να μην το διατύπωσα σωστα... Εννοώ τωρα ειμαι 54 κιλα ( ύψος 1,63) εάν μείνω στα 54 και σφίξω κ γραμμωσω πιο πολυ θα φαίνομαι πιο αδύνατη θεωρώ επειδη θα εχει " μαζέψει" κι άλλο το σώμα!!με λίγα λόγια μια κοπέλα στα 54 κιλα πολυ καλα γυμνασμένη σε σχέση με μια άλλη στα ίδια κιλα λιγότερο η καθόλου γυμνασμένη φαίνεται πάντα πιο αδύνατη! Καλα τα λέω η λέω μπούρδες τόση ώρα;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-11-14 14:29 #19
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    τωρα μιλας σωστα... εγω θα σου ελεγα να θεσεις σαν στοχο να παρει μερικα κιλα(οχι πολλα,2-3) οσο πιο καθαρα μπορεις και αργοτερα αμα θελεις μπαινεις σε φαση γραμμωσης για να ξαναπεσεις στα 54.. θα γινει ακριβως αυτο που περιγραφεις! επισης μην σε αγχωνει το γεγονος οτι θα παρεις κιλα γιατι ''σε περνει''
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-11-14 16:06 #20
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    παντως μια και ζητας γνωμες η φωτο με τα ποδια δεν ειναι ενδεικτικη δεν φαινονται ποδια η κοιλια ναι ενταξει στεγνη αλλα ποδια μπορει να μην ειναι σε τοσο αψογη φορμα εχει να κανει και με τις λιποαποθηκες του καθενος βεβαια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-11-14 16:07 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef. Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα μιλας σωστα... εγω θα σου ελεγα να θεσεις σαν στοχο να παρει μερικα κιλα(οχι πολλα,2-3) οσο πιο καθαρα μπορεις και αργοτερα αμα θελεις μπαινεις σε φαση γραμμωσης για να ξαναπεσεις στα 54.. θα γινει ακριβως αυτο που περιγραφεις! επισης μην σε αγχωνει το γεγονος οτι θα παρεις κιλα γιατι ''σε περνει''
    Εχω ξεκινήσει διατροφη... Πιο ΚΑΘΑΡΗ πεθάνεις!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-11-14 16:14 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    παντως μια και ζητας γνωμες η φωτο με τα ποδια δεν ειναι ενδεικτικη δεν φαινονται ποδια η κοιλια ναι ενταξει στεγνη αλλα ποδια μπορει να μην ειναι σε τοσο αψογη φορμα εχει να κανει και με τις λιποαποθηκες του καθενος βεβαια
    Συμφωνώ απολύτως μαζί σου... Κι εγω επειδη ξερω περισσότερο απο όλους το σώμα μου λέω οτι ναι εχουν γραμμωσουλα... Αλλα έτσι οπως το λέω ´´γραμμωσουλά´´ , θέλουν δουλίτσα και γενικώς νομίζω ο κατω κορμός θελει την πιο πολυ δουλειά ( γενικότερα μιλάω οχι μονο για μένα) , αλλα εχω τέτοιο πείσμα που θα τα καταφέρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-11-14 16:20 #23
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Ντώσε πονο
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-11-14 16:21 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ντώσε πονο
    Ντινω ντινωωω!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-11-14 16:54 #25
    Προεπιλογή
    Παιδιά, μιας κ αναφέρθηκε το θέμα διατροφη ειναι οκ που τρώω πολυ κοτοπουλο( εννοώ οτι λέω στο χασάπη ένα ολόκληρο κοτοπουλο να μ το ξεκοκαλιςει και να το φιλέτα ρεί) γιατι τα φιλέτα απο μόνα τους ειναι ασυμφορα! Εχει πολυ λίπος λίγο Μπούτακι πχ;;και επίσης θα μπορούσα καποια μέρα να αντικαταστήσει το ρύζι η τη βραστή πατάτα με μια μαύρη φέτα ψωμί;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-11-14 16:58 #26
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Koιτα καλο ειναι να χεις ποικιλια και στις πηγες υδατανθρακα και πρωτεινης για 2 βασικους λογους...πρωτον δεν προσφερουν ολα τα ιδια θρεπτικα συστατικα και δευτερον δε θα κουραστεις απο τη μονοφαγια λογω αλλαγης γευσεων.

    Μη σε απασχολει το μπουτι,αυτα ειναι λεπτομεριες στο επιπεδο αυτο.

    Οσο για το τελευταιο που ρωτας η απαντηση ειναι ναι.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-11-14 17:02 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Koιτα καλο ειναι να χεις ποικιλια και στις πηγες υδατανθρακα και πρωτεινης για 2 βασικους λογους...πρωτον δεν προσφερουν ολα τα ιδια θρεπτικα συστατικα και δευτερον δε θα κουραστεις απο τη μονοφαγια λογω αλλαγης γευσεων.

    Μη σε απασχολει το μπουτι,αυτα ειναι λεπτομεριες στο επιπεδο αυτο.

    Οσο για το τελευταιο που ρωτας η απαντηση ειναι ναι.
    Σευχαριστω κοριτσάρα!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-11-14 17:16 #28
    Προεπιλογή
    αχαχαχαχαχα και κοριτσάρα ο Cobra... Ωραία δουλεία btw.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-11-14 17:50 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αχαχαχαχαχα και κοριτσάρα ο Cobra... Ωραία δουλεία btw.
    Ωχ!!! Σορυ Cobra!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-11-14 18:17 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ALEXANDRA STR. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΣΤεφ μπορεί να μην το διατύπωσα σωστα... Εννοώ τωρα ειμαι 54 κιλα ( ύψος 1,63) εάν μείνω στα 54 και σφίξω κ γραμμωσω πιο πολυ θα φαίνομαι πιο αδύνατη θεωρώ επειδη θα εχει " μαζέψει" κι άλλο το σώμα!!με λίγα λόγια μια κοπέλα στα 54 κιλα πολυ καλα γυμνασμένη σε σχέση με μια άλλη στα ίδια κιλα λιγότερο η καθόλου γυμνασμένη φαίνεται πάντα πιο αδύνατη! Καλα τα λέω η λέω μπούρδες τόση ώρα;;
    Σωστα τα λες,μονο που οταν κατεβασεις κι αλλο το ποσοστο λιπους στο προσωπο θα μοιαζεις οχι με μαμα αλλα με νεκροκεφαλη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία