Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 77
  1. 03-11-14 18:30 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagos789 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστα τα λες,μονο που οταν κατεβασεις κι αλλο το ποσοστο λιπους στο προσωπο θα μοιαζεις οχι με μαμα αλλα με νεκροκεφαλη
    Βαγγο ωραία παρομοιωση!!!!! Να σαι καλα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-11-14 19:36 #32
    Προεπιλογή
    κορμάρα είσαι ας μπορούσαν πολλές πιτσιρίκες να σε φτάσουν που είναι όλη μέρα τα σάντουιτς τα τσιγάρα και το αλκοόλ στα χέρια. Απο μένα κάνε τη γυμναστικούλα σου να γουστάρεις γιατί το σώμα το έχεις. Καλή συνέχεια και μακάρι να μεταδώσεις στα αγγελούδια σου τη χαρά του αθλητισμού και του καλού τρόπου ζωής.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-11-14 19:40 #33
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vagos789 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σωστα τα λες,μονο που οταν κατεβασεις κι αλλο το ποσοστο λιπους στο προσωπο θα μοιαζεις οχι με μαμα αλλα με νεκροκεφαλη
    ποιος τα λεει αυτα ηθελα να ξερα......δεν υπαρχει περιπτωση με 10 κιλα κατω απο το υψος γυναικα να μοιασει σε νεκροκεφαλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-11-14 20:39 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGE.P Εμφάνιση μηνυμάτων
    κορμάρα είσαι ας μπορούσαν πολλές πιτσιρίκες να σε φτάσουν που είναι όλη μέρα τα σάντουιτς τα τσιγάρα και το αλκοόλ στα χέρια. Απο μένα κάνε τη γυμναστικούλα σου να γουστάρεις γιατί το σώμα το έχεις. Καλή συνέχεια και μακάρι να μεταδώσεις στα αγγελούδια σου τη χαρά του αθλητισμού και του καλού τρόπου ζωής.
    Σευχαριστω πολυ George να σαι καλα!!!!! Καλα ο γιος μου τριων χρόνων το χει απο τωρα!! Κάνω βάρη κ αυτός παίρνει τα μικρά βαράκια κ κάνει τα ίδια!! Η κόρη μ ενός έτους ειναι μικρούλα ακομα αλλα εννοείται θα προσπαθήσω με όλα μ τα μέσα να τους μεταδώσω κ προσθέτω σωστές βάσεις σε όλα τα επίπεδα, εννοώ πέραν της άσκησης και στην διατροφη!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-11-14 20:40 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιος τα λεει αυτα ηθελα να ξερα......δεν υπαρχει περιπτωση με 10 κιλα κατω απο το υψος γυναικα να μοιασει σε νεκροκεφαλη
    Δεν αγχώνομαι γιαυτο.... Ούτως η άλλως το πρόσωπο μου κ στα 52 μια χαρα ειναι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-11-14 22:04 #36
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    σιγα σιγα θα μας πεις οτι εισαι και 82αυτο ελειπε να εχεις σπασει απο τα 32 ρε συ αν και φατσα δεν εχουμε δει
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-11-14 22:46 #37
    Προεπιλογή
    Καθότι κ λίγο ( εώς πολυ άσχετη) ας μου πει κάποιος πως διαγραφώ φωτός για να μην κάθομαι κ ψάχνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-11-14 22:49 #38
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ALEXANDRA STR. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καθότι κ λίγο ( εώς πολυ άσχετη) ας μου πει κάποιος πως διαγραφώ φωτός για να μην κάθομαι κ ψάχνω.
    οι φωτογραφιες δεν διαγραφονται απο τα ποστ μετα το περας των 15 λεπτων απο την ωρα που τα κανεις.
    μεσα σε αυτα τα 15 λεπτα αν θες να αλλαξεις κατι απο το ποστ σου πατας κατω δεξια στο ποστ το εικονιδιο με το μολυβακι κ επεξεργαζεσαι το ποστ οπως θες.
    θα ηταν συνετο να προσεχεις τι φωτο ανεβαζεις για να μην εχουμε αργοτερα παρακαλια κ ντραβαρα να σβηστουν γιατι μας φερνεις σε δυσκολη θεση
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-11-14 22:58 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οι φωτογραφιες δεν διαγραφονται απο τα ποστ μετα το περας των 15 λεπτων απο την ωρα που τα κανεις.
    μεσα σε αυτα τα 15 λεπτα αν θες να αλλαξεις κατι απο το ποστ σου πατας κατω δεξια στο ποστ το εικονιδιο με το μολυβακι κ επεξεργαζεσαι το ποστ οπως θες.
    θα ηταν συνετο να προσεχεις τι φωτο ανεβαζεις για να μην εχουμε αργοτερα παρακαλια κ ντραβαρα να σβηστουν γιατι μας φερνεις σε δυσκολη θεση
    Beefmeup δίκιο έχεις ... Αλλα εγω την ανέβασα με το σκεπτικό οτι αμμεσσα θα την έσβησα κιόλας! Για το λόγο αυτο στο καπάκι ρώτησα τον τροπο που γίνεται η διαγραφή! Σευχαριστω παντως που κι εσυ μου απαντήσες άμεσα κ πρόλαβα να τη σβησω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-11-14 23:53 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    έριξα και γω μια ματια στο τόπικ σου και θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες , με τέτοια μάνα λέει μια παροιμία στέλνεις τον μπαμπα στα καράβια να κάνουμε και λίγο χούμορ

    τα πόδια αν κάποια γυναίκα δεν είναι αγωνιστική δεν υπάρχει κανένας λόγος να γραμώσουν υπερβολικά γιατι χάνουν σε στρογγυλάδα και καμπύλες δηλαδη θηλυκότητα
    απο κεί και πέρα όσο προπονείσε , τρως σωστα και ενω αποκτας μυικότητα μένεις στα ίδια κιλα η ελάχιστα ανεβείς , αυτο δείχνει ότι ανεβάζεις τον μυικό σου ιστο κάτι που είναι θετικο και βοηθά γενικότερα και στον μεταβολισμό σου
    απλα μην έχεις εμμονές είσαι σε καλό επίπεδο και αφού ξεμπέρδεψες με τις γέννες , μπορείς να κάνεις πλέον ότι θέλεις με το σώμα σου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-11-14 00:19 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    έριξα και γω μια ματια στο τόπικ σου και θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες , με τέτοια μάνα λέει μια παροιμία στέλνεις τον μπαμπα στα καράβια να κάνουμε και λίγο χούμορ

    τα πόδια αν κάποια γυναίκα δεν είναι αγωνιστική δεν υπάρχει κανένας λόγος να γραμώσουν υπερβολικά γιατι χάνουν σε στρογγυλάδα και καμπύλες δηλαδη θηλυκότητα
    απο κεί και πέρα όσο προπονείσε , τρως σωστα και ενω αποκτας μυικότητα μένεις στα ίδια κιλα η ελάχιστα ανεβείς , αυτο δείχνει ότι ανεβάζεις τον μυικό σου ιστο κάτι που είναι θετικο και βοηθά γενικότερα και στον μεταβολισμό σου
    απλα μην έχεις εμμονές είσαι σε καλό επίπεδο και αφού ξεμπέρδεψες με τις γέννες , μπορείς να κάνεις πλέον ότι θέλεις με το σώμα σου
    Οποτε κύριε Τριανταφυλλου συνεχίζω με τις προπονήσεις μου, καθαρότατη διατροφη ΔΕΝ κοιτάζω ζυγαριά και τα καλυτερα έρχονται !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-11-14 01:12 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    ακριβως απλα κοιτάς τον καθρέφτη , τα ρούχα σου , που είναι αδιάψευτοι μάρτυρες της κατάστασης και της εξέλιξής σου
    αλλα και στην διατροφη μην γίνεσαι υποχόνδρια γιατι πολύς κόσμος πέφτει σ αυτο το τρυπάκι και νομίζει αν φάει καμια ελιά παραπάνω θα χαλάσει το σχήμα

    όταν μπορεις και προπονείσαι σωστα και κάνεις και το αερόβιό σου μη φοβάσαι τίποτε απλα δεν χρειάζονται υπερβολές στα λεγόμενα τσιτ μιλ και αν κάτι σε κάνει καλό η κακό αυτο κρίνετε εκ του αποτελέσματος

    και το αποτέλεσμα επάνω στο σώμα σου σε καθοδηγεί ώστε να μείνεις στα ίδια η να κάνεις κάποιες αλλαγες στην διατροφή σου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-11-14 01:26 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβως απλα κοιτάς τον καθρέφτη , τα ρούχα σου , που είναι αδιάψευτοι μάρτυρες της κατάστασης και της εξέλιξής σου
    αλλα και στην διατροφη μην γίνεσαι υποχόνδρια γιατι πολύς κόσμος πέφτει σ αυτο το τρυπάκι και νομίζει αν φάει καμια ελιά παραπάνω θα χαλάσει το σχήμα

    όταν μπορεις και προπονείσαι σωστα και κάνεις και το αερόβιό σου μη φοβάσαι τίποτε απλα δεν χρειάζονται υπερβολές στα λεγόμενα τσιτ μιλ και αν κάτι σε κάνει καλό η κακό αυτο κρίνετε εκ του αποτελέσματος

    και το αποτέλεσμα επάνω στο σώμα σου σε καθοδηγεί ώστε να μείνεις στα ίδια η να κάνεις κάποιες αλλαγες στην διατροφή σου
    Ωραία, να στε καλα!! Θα δουλέψω πάνω σε αυτές τις καθοδηγησεις και συμβουλές απο όλους ( κι ευχαριστώ πολυ γι αυτο) και με σύμμαχο τον χρόνο θα κάνω τον καλυτερο μου φίλο τον... Καθρέφτη μου!!! Χιχιχι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-11-14 22:53 #44
    Προεπιλογή
    πολύ ωραίο σώμα αν και κατά τι γνώμη μου δε χρειάζεσαι κάτι παραπάνω.
    Συντήρηση απλά και όπως είπαν και παραπάνω σε παίρνει και για μερικά κιλάκια ακόμη. Προσωπικά δε μου αρέσει στην γυναικα οι υπερβολές, χάνεται λιγάκι η θηλυκότητα.

    Well done
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-11-14 23:10 #45
    Προεπιλογή
    Γεια σας και πάλι, σας στέλνω φωτο να μου πείτε εαν βλέπετε διαφορα στις πρώτες φωτός που έχω ανεβάσει σε σχεση με αυτές που ειναι πρόσφατες ( προχθές συγκεκριμένα) ,συνεχίζω βάρη αεροβια διατροφη...
    Όνομα: image.jpg Εμφανίσεις: 696 Μέγεθος: 80,1 KB
    Όνομα: image.jpg Εμφανίσεις: 681 Μέγεθος: 92,9 KB
    Όνομα: image.jpg Εμφανίσεις: 702 Μέγεθος: 92,7 KB
    Όνομα: image.jpg Εμφανίσεις: 698 Μέγεθος: 150,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία