Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 06-11-14 16:02 #1
    Thumbs up Αμινοξεα κτλ
    Γεια σας !!
    Οπου να 'ναι ξεκιναω γυμναστηριο ( 4 φορες την βδομαδα , αν εχετε καποιο καλο προγραμμα να προτεινετε δεκτο ) ...
    Εχω δυο ερωτησεις :
    1.λεω να παρω αμινοξεα.. τι εχετε να πειτε?
    2.πρωτεινη, αμινοξεα και γενικα συμπληρωματα να τα παιρνω κατα την διαρκεια της προπονησης εαν η προπονηση πρεπει να κραταει πολυ ή μετα ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-11-14 16:07 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στα συμπληρωματα το ανοιγουμε το θεματακι αφου η ερωτηση αφορα αμινοξεα,οχι στα προγραμματα προπονησης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-11-14 16:12 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα συμπληρωματα το ανοιγουμε το θεματακι αφου η ερωτηση αφορα αμινοξεα,οχι στα προγραμματα προπονησης

    'νταξει σορρυ .. το εβαλα εκει επειδη λεει και κατι για προγραμμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-11-14 13:27 #4
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Φίλε μου Γιάννη εγώ λέω να αφήσεις τα συμπληρώματα προς το παρόν και να ασχοληθείς πως να φτιάξεις μια καλή διατροφή
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-11-14 17:24 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου Γιάννη εγώ λέω να αφήσεις τα συμπληρώματα προς το παρόν και να ασχοληθείς πως να φτιάξεις μια καλή διατροφή

    Ανδρεα, ευχαριστω για την απαντηση σου !
    Το Καλοκαιρι που πηγαινα , ειχα σχετικα καλη διατροφη.. εννοω οτι επαιρνα οση πρωτεινη μπορουσα απο τα φαγητα κτλ..
    αλλα δεν ειδα διαφορα. Για αυτο λεω να παρω καμια πρωτεινη.
    εκατος και αν δεν καταλαβα καλα....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-11-14 22:22 #6
    Το avatar του χρήστη Nikoskom

    Εγγραφή
    19-04-2012
    Περ.
    Κομοτηνή
    Μηνύματα
    177
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannisalfa Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ανδρεα, ευχαριστω για την απαντηση σου !
    Το Καλοκαιρι που πηγαινα , ειχα σχετικα καλη διατροφη.. εννοω οτι επαιρνα οση πρωτεινη μπορουσα απο τα φαγητα κτλ..
    αλλα δεν ειδα διαφορα. Για αυτο λεω να παρω καμια πρωτεινη.
    εκατος και αν δεν καταλαβα καλα....
    Φιλε μου καταρχην μεσα σε ενα καλοκαιρι μν περιμενεις να δεις απιστευτη και τρομερη διαφορα..πρωτον αυτο..δευτερον δν αρκει μονο η πρωτεινηυ για να κανεις ενα ωραιο κορμι..πρεπει νατρως καλα..και οταν λεμε καλα εννοουμε καλα !!! Και το καλα δεν ειναι δυο τρεια γευματα την ημερα..οχι...ειναι πεντε με εξι γευματα τν ημερα..με οσο το δυνατον περισσοτερη πρωτεινη και υδατανθραα γινεται..και βεβαια οσο το δυνατον λιγοτερα λιπαρα..απλα πραγματακια..ουτε πολυ δυσκολες διαιτες που πρεπει να μετρας συνεχως σε καθε φαγητο τα μακρος και τα γραμμαρια και τις θερμιδες ουτε τιποτα..φροντισε λοιπον να φτιαξεις πρωτα τη διατροφη γιατι χωρις αυτη οτι συμπληρωμα και να παρεις..θα δωσεις τζαμπα τα λεφτα σου..και φυσικα φουλ γυμναστικη..
    The PAIN you feel today will be the STRENGTH you feel tomorrow
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-11-14 01:55 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikoskom Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου καταρχην μεσα σε ενα καλοκαιρι μν περιμενεις να δεις απιστευτη και τρομερη διαφορα..πρωτον αυτο..δευτερον δν αρκει μονο η πρωτεινηυ για να κανεις ενα ωραιο κορμι..πρεπει νατρως καλα..και οταν λεμε καλα εννοουμε καλα !!! Και το καλα δεν ειναι δυο τρεια γευματα την ημερα..οχι...ειναι πεντε με εξι γευματα τν ημερα..με οσο το δυνατον περισσοτερη πρωτεινη και υδατανθραα γινεται..και βεβαια οσο το δυνατον λιγοτερα λιπαρα..απλα πραγματακια..ουτε πολυ δυσκολες διαιτες που πρεπει να μετρας συνεχως σε καθε φαγητο τα μακρος και τα γραμμαρια και τις θερμιδες ουτε τιποτα..φροντισε λοιπον να φτιαξεις πρωτα τη διατροφη γιατι χωρις αυτη οτι συμπληρωμα και να παρεις..θα δωσεις τζαμπα τα λεφτα σου..και φυσικα φουλ γυμναστικη..


    Δεν περιμενα και την τρομερη διαφορα.. περιμενα ομως διαφορες. Δεν ειχα σχεδον καθολου ογκο, εκανα μετρια διατροφη και καλες προπονησεις. Αρα, επρεπε να εχω ικανοποιητικο αποτελεσμα..
    Και 'νταξει, η διατροφη δεν και το πιο ευκολο πραγμα, αλλα δεν ηταν και ασχημη η δικη μου.
    Οπως και να 'χει, ευχαριστω !!
    Απάντηση με παράθεση