Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 27-11-14 23:58 #1
    Προεπιλογή Βοήθεια για χάσιμο κιλών .
    Καλησπέρα σας . Με λένε Χρήστο , είμαι 17 ετών. Απο πέρυσι εχώ παρει 10 κιλά λιπους και θα ηθελα να τα χασω μεσα σε 20 μερες. Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια απο εσας. Θελω μια διατροφουλα και ενα προγραμματακι... Οποιος εχει να μου προτείνει κάτι ας πει. Ευχαριστώ !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-12-14 13:44 #2
    Προεπιλογή
    Το βαρος που θες να χασεις και μεσα σε 20 μερες παραπεμπει σε απεργια πεινας και οχι σε διατροφικο προγραμμα
    Και αν νομιζεις οτι υπερβαλω:


    "Σκιά" του εαυτού του έχει μείνει και ο Ηρ. Κωστάρης που έχει χάσει 15 κιλά από τις 28 Οκτωβρίου οπότε και ξεκίνησε την απεργία πείνας.

    Αυτα τα 10 κιλα δεν τα πηρες σε 20 ημερες, και δεν μπορεις να τα χασεις σε 20 ημερες χωρις να παιξεις με την υγεια σου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-12-14 14:29 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xk365 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας . Με λένε Χρήστο , είμαι 17 ετών. Απο πέρυσι εχώ παρει 10 κιλά λιπους και θα ηθελα να τα χασω μεσα σε 20 μερες. Θα ηθελα μια μικρη βοηθεια απο εσας. Θελω μια διατροφουλα και ενα προγραμματακι... Οποιος εχει να μου προτείνει κάτι ας πει. Ευχαριστώ !
    Κατά τη γνώμη μου δεν μπορείς να χάσεις 10 κιλά σε 20 μέρες, μάλλον 2-3 με αρκετή προσπάθεια.
    Επίσης είναι σημαντικό μετά από αποτόμες αλλαγές στη διατροφή να συνεχίσεις την προσεγμένη διατροφή για να μην τα πάρεις.

    Μπορείς να κάνεις αεροβική (πχ γοργό περπάτημα/τροχάδι) το πρωί και γυμναστική με βάρη σε άλλη ώρα της ημέρας;
    Απάντηση με παράθεση