Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 196 έως 210 από 217
  1. 02-06-15 08:33 #196
    Προεπιλογή Απορία....
    Θα αφαιρέσει άραγε η ΕΟΣΔ τώρα τους τίτλους όπως πολύ πρόσφατα έκανε, σε αθλητές που κέρδισαν τίτλους αμέσως μετά στη Wabba ? Εκτός αν ισχύουν για κάποιους αθλητές άλλοι κανονισμοί.....
    "Just Add Weight"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-15 21:40 #197
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Η νίκη και η θέση που καταλαμβάνει ο κάθε αθλητής/τρια επί του αγώνα, το καταφέρνει με τον κόπο του και την αξία του. Και σαυτόν τον αγώνα δεν υπήρξαν αδικίες ή εσκεμμένες τοποθετήσεις αθλητών σε ορισμένες θέσεις. Είδαμε και ανατροπές.
    Τώρα όσο αφορά την κατάταξη της βαθμολογίας των αθλητών γιαυτή τη σεζόν διαμορφώνεται αναλόγως με τις κυρώσεις. Πχ ένας αθλητής που βγήκε πρώτος στους τελευταίους αγώνες από αρχές του 2015 και δεν τήρησε τους κανόνες του καταστατικού της ομοσπονδίας, η θέση του δεν καταμετρείται και το πρωτείο παίρνει ο επόμενος αθλητής.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-15 21:53 #198
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosbb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι αθλητες που ειχαν παρει μερος κ σε αλλες ομοσπονδιες πληρωσαν προστιμο τελικα?? Ηταν ωραιος αγωνας με πολλα καλα ονοματα αλλα επεσε μαγειρεμα κατηγοριων κ μας ξεπεταξαν.κατηγοριες με βαθμολογικη σημασια το ατομικο ποζαρισμα δεν εγινε ποτε...βραβευτηκε μονο η τριαδα ενω θα επρεπε να ανακοινωθει η εξαδα κ να παρει εστω ενα επαινο ως αναμνηστικο.κ ειναι αυτα σκεψεις κ λογια που επαιζαν σχεδον απολους μεσα στα αποδυτηρια. Ο χωρος πολυ ωραιος πραγματικα.κ μπραβο στον νασσερ κ στα υπολοιπα παιδια που τρεχανε ολη την ωρα να υπαρχει μια ομαλη λειτουργία. ..
    Νίκο ΝΑΙ πληρώθηκαν όλα τα πρόστιμα και αυτό θα εξακολουθήσει να γίνεται επισυναπτόμενης γραπτής απολογίας ότι έσφαλε ο αθλητής. Ίσως δεν γνωρίζεις, πως στην IFBB σε εθνικό επίπεδο αγώνες, δηλώνεται μόνο η τριάδα στο τέλος και όχι η εξάδα. Δες και προηγούμενα πανελλήνια της ΕΟΣΔ.
    Ωστόσο εφόσον ανακοινώθηκαν δημόσια στην ιστοσελίδα της ΕΟΣΔ τα αποτελέσματα, θα αποσταλούν στους συλλόγους τα διπλώματα μαζί με τα μετάλλια συμμετοχής με την τελική θέση που λαμβάνει ο αθλητής. Και αν πχ εσύ βγήκες 4ος και κάποιος από την τριάδα ακυρώνεται, το δίπλωμα που θα αποστέλλεται θα αναγράφει την 3η θέση ως αυτή που σημείωσες.
    Όσο τι λόγια έπαιζαν στα αποδυτήρια εκεί ήμουν και το ξέρεις... κανένας από όσους γνωρίζανε που ήρθαν δεν παραπονέθηκαν! Όσοι ήρθαν για να κάνουν σόου, σίγουρα με παράπονο έφυγαν.
    Όσοι αθλητές εντόπισαν πως δεν είναι σωστή η θέση ή κατηγορία που δήλωσαν, διορθώθηκε εφόσον ελέγχθηκαν για δεύτερη φορά. Και υπήρξε μια περίπτωση που δεν διορθώθηκε, καθώς ο αθλητής ήθελε να παίξει bodybuilding classic και για το ύψος του ήταν πιο βαρύς από ότι επέτρεπε η κατηγορία.
    Τέλος οι κατηγορίες που είχαν βαθμολόγηση χορογραφίας όπως και κατηγορία που είχε αγωνίσματα έγιναν κανονικά και την καταμέτρηση είχα κάνει εγώ.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-06-15 08:24 #199
    Προεπιλογή
    Οκ.κ ετσι ειναι το σωστο με τα πρόστιμα. Δεν μπορει να κανει ο καθενας οτι θελει...βεβαια κ να σου το απαγορευει να πας κ σε αλλον αγωνα ειναι καπως αλλα το ξερεις απο την αρχη κ επιλεγεις.ηταν παντως μεγαλη διοργάνωση κ μπραβο τους...μεγαλη διαφήμιση για το αθλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-06-15 21:55 #200
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Επομένως nikosbb λάθος εντυπώσεις είχες. Όλα ήταν σωστά!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-06-15 22:03 #201
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Βαλάντης Ντόκος, Γενικος Νικητής του 27ου Πανελληνίου Πρωταθλήματος το 2014, ο οποίος προετοιμάζεται για το Amateur Olympia, δείχνει ότι είναι σε πολύ καλό δρόμο.
    Δείχνει πολύ καλός χαρακτήρας, ομιλητικός και ανταποκρινόταν σε όλους τους fans για φωτογραφήσεις και ανταλλαγή απόψεων.

    Δεν ξέρω αν είναι δυνατό, να έχουμε και άλλες φώτο του Βαλάντη Ντόκου.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-06-15 22:06 #202
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω αν είναι δυνατό, να έχουμε και άλλες φώτο του Βαλάντη Ντόκου.
    Όνομα: ntokos.jpg Εμφανίσεις: 477 Μέγεθος: 49,4 KB
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-06-15 22:20 #203
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ωραίος Δημήτρη!
    Και από πίσω ένα από τα δυο περίπτερα που έστησα με τον Νίκο Παπαγεωργίου
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-06-15 22:20 #204
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Φωτογραφίες απο το guest Ποζάρισμα του Βαλάντη Ντόκου, 3 εβδομάδες πριν από το Amateur Olympia
























    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες           
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-06-15 22:23 #205
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Έχει αξιόλογο όγκο για το ύψος του, καλές αναλογίες και το βασικό του όπλο είναι πως θα έχει βαθιά γράμμωση!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-06-15 07:14 #206
    Mr Hellas
    Το avatar του χρήστη michaelyatrakis

    Εγγραφή
    31-07-2014
    Περ.
    kalamaki attikis
    Μηνύματα
    43
    Προεπιλογή
    Καλημέρα και απο μενα ο αγώνας ήταν τέλειος η κατηγορία μου πολυ δυνατή συγχαρητήρια σε ολα τα παιδιά που πήραν μέρος και στον γιώργο τον Αθανασίου όπως επίσης και στον Αχιλλέα τον Βεσαι επίσης και στους προπονητές τους Μπαλάσα Βάκη και Καραμανλάκη Μανώλη αντίστοιχα.
    Όσο για μενα είμαι πολυ χαρούμενος που κατέλαβα και την Τρίτη θέση στα μαστερς ανάμεσα σε δυο τεράστια ονόματα του χώρου τον Τζινιδη Εμμανουηλίδη που ειναι και ο προπονητής μου και ο καλύτερος φίλος μου και συν ασκούμενος στις επίπονες προπονήσεις και ο Σιώτης Παναγιώτης φίλος απο το 1997 απο το μεσογειακό της ifbb.
    Σαν Μιχάλης Γιατρακης θεωρώ ότι θα έπρεπε να ήμουν δυο σκαλιά ποιο κομμένος και σκληρός για να μπορέσω να πλασαριστώ πιο ψηλά έκανα την αυτοκριτική μου μαζί με τον Μανώλη εντοπίσαμε το λάθος το διορθώσαμε και το αποτέλεσμα φάνηκε μια εβδομάδα μόλις μετα στο μεσογειακό της Γαλλίας που ήμουν σαφώς πιο βελτιωμένος, ελπίζω να είμαι ακόμα καλύτερος στο amateur 12 με 13 Ιουνίου και να κάνω μια αξιοπρεπή εμφάνιση.
    Θα πρέπει στην Ελλάδα και στο άθλημα μας να αποδεχόμαστε τις θέσεις που καταλαμβάνουμε γιατί τα τελευταία χρόνια όποιον να ρωτήσεις σε οποιαδήποτε κατηγορία απο τον δεύτερο έως τον τελευταίο όλοι θα έπρεπε να βγουν πρώτοι. Αυτό μονο κακό κάνει και στους αθλητές και στο άθλημα και μειώνει και την αξία των παιδιών που Νικήσαν κατι που δεν θα άρεσε σε εμάς να τον κάνουν όταν βγαίνουμε πρώτοι.
    Για αυτό θα συμβούλευα και συγνώμη κιόλας να είμαστε πιο συνετοί πιο σεμνοί και να δουλεύουμε σκληρά ώστε να βελτιωνόμαστε τώρα η θέση έρχεται αναλόγως τις προσπάθειας και των επιλογών που έχουμε κάνει. Αυτά απο εμένα και ζήτω συγνώμη αν σας κούρασα μέχρι την επόμενη φορά να είστε όλοι καλα.
    Μετα τιμής Γιατρακης Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 04-06-15 12:36 #207
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επομένως nikosbb λάθος εντυπώσεις είχες. Όλα ήταν σωστά!
    φιλε μου νασσερ εννοειται οτι δεν εχουμε τιποτα να χωρησουμε.χαχα...ρωτησα γιατι 2 αθλητες που τους ειδα στην nac μερικες μερες πριν κ ηρθαν θεσσαλονικη μου ειπαν πως δεν πληρωσαν προστιμο.βεβαια μπορει να μου ειπαν ψεμματα.δεν το ξερω.σχετικα με ατομικα ποζαρισματα.οι κατηγοριες bb δεν κανανε ενω δωσανε μουσικες κανονικα οι αθλητες κ συμπεριλαμβανεται στην κατηγορια αυτη το ατομικο κανονικα.η classic bb δεν κανει,το ξερω αυτο.στην κατηγορια master +50 πηραν μερος αθλητες 43 και 47 ετων .ταυτοτητα δεν τους ζητησα φυσικα.χαχα...οι ιδιοι το ειπαν στα αποδητηρια καθως επισης κ η ημερομινια γεννησης που εχουν βαλει στα προφιλ τους στο fb.ισως να μην εχουν βαλει την αληθινη μπορει να πει καποιος.οκ.απλα λεω τι ειδαμε κ τι ακουσαμε στα παρασκηνια.σαν θεατης μιλαω.ουτε αδικιθηκα καπου ουτε εχω κανα συμφερον ουτε θελω να φαω την θεση κ το κυπελλο καποιου αθλητη.χαχα.προς θεου...ο αγωνας ηταν πραγματικα ωραιος με πολλους καλους αθλητες κ χαρηκα πολυ που ειδα στην σκηνη νεους κ καλους αθλητες αλλα κ παλια καλα ονοματα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-06-15 21:59 #208
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Νίκο καταναλώνεσαι με κάθε πρωτόσχολου των δήθεν απογοητευμένων και κοιτάζεις τι έχει το κάθε προφίλ. Στην ΕΟΣΔ ταυτότητες ελέγχουν και όχι facebook προφιλ. Και δεν θα έψαχνες τις ηλικίες των +50 είτε εσύ είτε η παρέα σου στα +50, αν δεν είχατε την ψευδαίσθηση ότι βιώσατε αδικία. Δεν σας τιμάει αυτή η εικόνα... και φυσικά δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-06-15 10:34 #209
    Προεπιλογή
    συγχαρητηρια σε ολους γι αυτο το υπεροχο βιντεακι

    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-06-15 14:46 #210
    Προεπιλογή
    Εχει ανεβει πολυ μυικα ο Βαλαντης,μπραβο του.
    Σκοπος ειναι να παρει την επαγγελματικη καρτα και απο εκει και περα πιστευω να απογειωθει!
    Johnny
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 14 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 412131415 ΤελευταίαΤελευταία