Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 62 από 62
  1. 13-02-17 22:12 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω για ποιο γυμναστήριο λέτε ούτε θα σχολιάσω το δικαίωμα επιστροφής χρημάτων. Εγώ θα πω πως αν μπορείς να τα πάρεις πάρ'τα, κυρίως για το γαμώτο επειδή σου μίλησαν με υφάκι κτλ. Κι μένα θα με πείραζε αυτό. Αλλά θα επέμβω για άλλο λόγο... Μερικοί έχετε χάσει την αίσθηση του σιδεράδικου! Σιδεράδικο δεν σημαίνει ιδρωτίλα, βάρη πεταμένα παντού, όργανα σκονισμένα που τρίζουν και απουσία γυναικείας ύπαρξης... Αυτό λέγεται κάπως αλλιώς.
    Άσε φίλε, του έλεγα ευγενικά ότι δεν μπορούσα να βγάλω πρόγραμμα και αυτός ήταν "στα @@ μου" φάση και "δεν με νοιάζει!" Μου ζηταγε και 90 ευρω για την ακυρωση!
    Είχα μείνει, έλεγα δεν το ζω! Εύχομαι να μην το ζήσει κανεις σας.

    Έχω πάει σε πολλά γυμναστήρια αλλα τέτοιο χαλι δεν είχα ξαναδεί!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-02-17 22:13 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια δεν εχει νοημα να μακρυγορουμε..
    φιλε οπως εγραψα κ απο πανω, αυτα που αναφερεις σαν προβληματα (σπασμενα μηχανηματα, δισκοι κ αλτηρες πεταμενοι οπου ναναι, πολυκοσμια κλπ) ειναι πραγματα που τα βλεπεις μονο με μια προπονηση, κ κανουν "μπαμ" με τη μια..ας εκανες μια προπονηση εκει περα, η με πληρωμη, η εστω δωρεαν, αν την εδινε το γυμναστηριο..
    προφανως κ συ δεν εδωσες την πρεπουσα σημασια κ βρεθηκες σε αυτη την κατασταση..

    για τα υπολοιπα τα γραψαμε πιο πισω..
    Έτσι!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345