Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 08-03-15 18:44 #31
    Προεπιλογή
    Daxter

    Όνομα: dj.jpg Εμφανίσεις: 684 Μέγεθος: 63,1 KB


    Warren

    Όνομα: bw.jpg Εμφανίσεις: 727 Μέγεθος: 63,3 KB


    Compton

    Όνομα: jc.jpg Εμφανίσεις: 731 Μέγεθος: 59,4 KB


    MacMilan

    Όνομα: cmm.jpg Εμφανίσεις: 736 Μέγεθος: 60,7 KB


    Centopani


    Όνομα: ec.jpg Εμφανίσεις: 725 Μέγεθος: 59,6 KB


    Winklaar


    Όνομα: rw.jpg Εμφανίσεις: 764 Μέγεθος: 61,9 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-03-15 18:45 #32
    Προεπιλογή
    Και ο Μιχάλης.....


    Όνομα: MK2.jpg Εμφανίσεις: 733 Μέγεθος: 60,5 KBΌνομα: MK.jpg Εμφανίσεις: 734 Μέγεθος: 58,5 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-03-15 18:46 #33
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    απορω με τι κριτηρια εβγαλαν τις 2 πρωτες θεσεις..τελειως αντιδιαμετρικα πραγματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-03-15 19:02 #34
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Από τις φώτο που βλέπω μόνο ο Compton μου αρέσει ιδιαίτερα. ο Dexter είναι σταθερή αξία και το αξιόλογο είναι πως σε σχέση με όσους τους υπόλοιπους βγάζει μια φρεσκάδα. Επί αυτού στο άλλο άκρο θα έβαζα τον Warren...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-03-15 18:42 #35
    Προεπιλογή
    Αίσχος 13 ο Μιχάλης σε καλή φόρμα στεγνός αλλά τι να κάνουμε χορηγοί και λεφτά είναι και αυτά κριτήρια του αγώνα . Branch Warren 2oς ??? Ο Compton πολύ ωραίο καλούπι έχει μέλλον . . O McMillan θηρίο και όπως πρέπει (αν μας μπορούσε καλύτερα) για μένα 1ος . Ο dexter σταθερή αξία αλλά όχι και 1ος . Είδα live τον αγώνα και αυτά μου έμειναν . Και έχω μια ερώτηση αν κάποιος ξέρει , ποιος παίρνει την πρόκριση για το Ολυμπία? μιας και ο dexter είναι κάτοχος και πάει αυτόματα χωρίς πρόκριση
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Physique : 09-03-15 στις 18:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-03-15 00:13 #36
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    εγω κακώς σχολιάζω εφόσον τα έχω πεί πολλες φορες ότι σε υψηλό επεγγελματικό επίπεδο τα αποτελέσματα όπως και να τα βγάλουν κανείς η σπάνια θα μιλήσει γιατι σε τετοιο επίπεδο θα μπορούσαν και τον γουάρεν να τον βγάλουν 3ο η 4ο η 5ο και να πούν μπορεί να είχε μάζα και γράμμωση αλλα και οι άλλοι είχαν γράμωση και ίσως λιγότερη μάζα αλλα είχαν πιο καλή αισθητική και αρμονία

    και αντικειμενικά τωρα ο Μιχάλης δεν μπορώ να πιστέψω ότι όλοι ήταν καλύτεροί του , γιατι μπορεί να ήταν πιο λίγος απο μερικούς αλλα λίγο δεν τον λές και υπερήχε σε ποιότητα γράμωση διαχωρισμό , αλλα στην ιστορία του ββ έχουν γίνει πολλες κραβγαλέες αδικίες και δεν είναι η μόνη φορά ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-03-15 11:16 #37
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Kατάφορη αδικία για τον Μιχάλη. Τιτάνας, καθαρός, μάζες...τρομερός. Η 13η θέση σίγουρα είναι φιάσκο.

    Καλή δύναμη Μιχάλη!!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-03-15 11:19 #38

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Κι εγώ με βάση τις φωτογραφίες πιστεύω ότι ο Μιχάλης θα έπρεπε να πάρει καλύτερη θέση.
    Από την στιγμή που δεν είδα τους αθλητές από κοντά δεν μπορώ να έχω και την τέλεια άποψη για το πόσο καλύτερη θέση θα έπρεπε να πάρει.
    Γεγονός είναι πάντως ότι αθλητές που σπονσοράρονται από μεγάλες εταιρίες, θα τους δοθεί η ευκαιρία (τουλάχιστον) να βγουν σε κάποια comparisons παραπάνω με ότι αυτό συνεπάγεται..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-03-15 13:13 #39
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    απορω με τι κριτηρια εβγαλαν τις 2 πρωτες θεσεις..τελειως αντιδιαμετρικα πραγματα.

    Απο το στομα μου το πηρες πραγματικα.
    Ενω ο Ντεξτερ περα απο το ειναι συνεπης αθλητης με ενα απο τα καλυτερα σχηματα με πολυ μυικοτητα χωρις ομως να εχει ξεφυγει και να παει στα ορια του αντιαισθητικου σε σχεση με αλλους και ο χρονος πιο πολυ καλο του κανει σαν το κρασι που λεμε,ωριμαζει συνεχως,ο Γουωρεν που ποτε μα ποτε δεν μου αρεσε εμενα προσωπικα (ασχημο σχημα πολυ ασχημη φλεβικοτητα κακο σχημα θωρακικων και χεριων μονο τα ποδια ειναι που μετρανε κατ εμε) ισως για πολλους ακουστει παραλογο αυτο που θα πω αλλα απορω γιατι εχει παρει τοσο καλες θεσεις σε διαφορους διαγωνισμου εδω βγηκε δευτερος ενω ΑΝΕΤΑ πολλοι θα μπρουσαν να ειναι σε αυτη την θεση μεσα σε αυτους και ο Μιχαλης.

    Ο Κεφαλιανος τουλαχιστον απο αυτες τις φωτο δειχνει πολυ συμμετρικος με πολυ καλες γραμμες παντου πληρης χωρις να εχει να ζηλεψει τιποτα (ειδικα απο τον Γουωρεν).Ο Κομπτον πολυ καλος και αν συνεχισει ετσι λογικα θα εχει δυνατη παρουσια στους μελλοντικους διαγωνισμους.

    Μακμιλλαν, συμπαθης αθλητης αλλα ισως δεν ηταν τοσο κομμενος οσο θα μπορουσε να ειναι συμφωνα με τις φωτο παντα.

    Σεντοπανι,με αυτον τον αθλητη δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται και οταν ερχεται η μερα του αγωνα εμφανιζεται πολυ διαφορετικος απο'τι μας εχει συνηθησει σε φωτος αλλα και βιντεος λιγο πριν τον αγωνα.Τον κατατρωει η κορτιζολη?Δεν μπορω να καταλαβω.

    Παντως ενω ο Ντεξτερ δικαια (με βαση τις φωτο παντα) και απο αυτα που λενε πολλοι πηρε τον τιτλο,ο ανθρωπος πρεπει να εχει μεγαλη αντοχη στο φαρμακο παντως μετα απο τοσα χρονια,ακομα και μην εβλεπα τις φωτο η τον ιδιο τον αγωνα αν μου ελεγαν πως βγηκε ο Ντεξτερ δεν θα μου εκανε εντυπωση και οτι εχει παρει το εχει παρει με το σπαθι του,ΚΡΙΜΑ μεγαλο για τον Μιχαλη που θα (οχι μπορουσε) θα ΕΠΡΕΠΕ να ειναι πολυ πιο ψηλα ευκολα μεσα στην τετραδα.Κριμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-03-15 18:25 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    ο σεντοπάνι μόνο αν οι άλλοι δεν είναι καλοί θα κάνει κατι , δεν έχει κατι να εντυπωσιάσει το σώμα του και σταθερα στάσιμος , αν κατεβει ακόμα μερικές φορές και δεν κάνει τίποτε καλύτερα να αλλάξει άθλημα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-03-15 22:45 #41
    Προεπιλογή
    Ειδα oτον αγωνα ολον live. Mεγαλη αδικια για τον Μιχαλη. Δε μπορω να καταλαβω πως γινεται ο (παλια αγαπημενος μου) Freeman να κατεβαινει με αυτο σωμα και να περνει 3 θεσεις πανω απτον Μιχαλη.Που κανονικα θα πρεπε να χει αποσυρθει εδω και καιρο.Ειδικα στα ποδια ηταν αδιαφορος εντελως.Oπως επισης και αυτος ο Dohne που κακως κατεβηκε που λεει ο λογος.Μια χαρα ηταν ο Μιχαλης,μονο λιγο καλυτερο condition ηθελε,που στην τελικη αρκετοι αθλητες ειχαν θεμα στο condition ,και ηταν αρκετα χειροτεροι απτον Μιχαλη oπως ο Curry ο οποιος βγηκε 7ος...

    Centopani οπως παντα απογοητευτικος,και δεν μπορω να καταλαβω πως πηρε μια θεση πανω απτο θηριο τον Winklaar (o οποιος κατεβαινει στους αγωνες στα 130 κιλα! δηλαδη 30 κιλα πανω απτον Dexter...)

    McMillan λιγη δουλεια θελει και θα σαρωσει,πολυ εντυπωσιακο σωμα ειδικα το πανω μερος

    Μεγαλη αδικια και για την πρωτη θεση για μενα. Μακραν ο καλυτερος Warren που εχουμε δει τα τελευταια χρονια,διπλα σε ενα απλως καλο οπως παντα Dexter ,οπου δεν ειχε κανενα σημειο να ξεχωριζει ,απλα ειχε τη συνηθισμενη του καλη συμμετρια. Απειρως καλυτερο condition, φοβερη φλεβικοτητα ,και εκπληκτικα ποδια,ειδικα τα hamstrings που νομιζω εχουμε καιρο να δουμε παρομοια. Ναι ενταξει,να δινεται σημασια στην καλαισθησια,αλλα ειναι κριμα να μην βραβευεται η σκληρη προσπαθεια. Σαν να σου λενε,οτι και να κανεις εμεις θα το δωσουμε στον αλλον και ας ειναι σε μετρια φορμα (οπως εγινε και στο οlympia)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-03-15 00:11 #42
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Εγώ δεν είδα τον αγώνα live αλλά απ τις φωτογραφίες μπορώ να πω τα εξής: 1. Ο Dexter φοβερά συμμετρικός και καλαίσθητος, τι να πούμε γι αυτόν σε τέτοια ηλικία να παρουσιάζεται τόσο καλός, τον βοηθάει πιστεύω το καλούπι του. 2. Ο Warren παρότι δεν είναι καλαίσθητος παρουσιάστηκε καλύτερος από ποτέ. Τρομακτική φλεβικότητα και απίστευτα πόδια. 3. Ο Compton είναι το νέο αίμα και με τον Rambod θα πάει καλά. 4. Ο Mcmillan εμένα μου άρεσε σε καλή κατάσταση κ αυτός. 5. Ο Centopani δε ξέρω πάντως δεν κάνει για την κατηγορία, άδικα επιβαρύνεται. Δεν παρουσιάζεται καλός και πάλι καλά που τον βγάζουν σχετικά ψηλά. 6. Ο Winklaar δεν μου αρέσει καθόλου γενικά. Σα γουρούνι είναι...δεν τον συμπαθώ γενικά υπερεκτιμημενος. Πολύς όγκος, καθόλου ποιότητα...Ο Μιχάλης όπως πάντα ποιοτικός, αλλά δεν ξέρω τι παίζει και δεν εκτιμάται η δουλειά του. Χάνει σε όγκο το ξέρουμε αλλά η ποιότητά του είναι πάντα σε εξαιρετικά επίπεδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-03-15 22:55 #43
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    ΛΕΠΙΔΑΣ : Κουρασμενο σωμα κατι απο Κωλ(ο)εμαν στα τελευταια του.....(απιστευτοι γλουτοι του Ρονυ μην παρεξηγηθω) !

    ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ : Μην περιμενετε ψηλες θεσεις απο καποιον που του λειπουν κομματια απο κρεας (αποκολλησεις τραυματισμοι)

    ΚΟΠΤΟΝ(Ε): Moνο κομμενος που δεν ητανε.....

    Απο εκει και κατω το χαος........εξαλλου ειναι νωρις για φως στο τουνελ χρονικα !

    ΑΥΣΤΡΑΛΕ οσο αγαπας και το διασκεδαζεις πανω στη σκηνη σε θελω οταν δεις οτι σε χαλαει σε περιμενω διακοπες Κρητη !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-03-15 23:00 #44
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Σκληρός ο Στέλιος αλλά δεν έχει άδικο σε μερικά. Εγώ τους βλέπω όλους κουρασμένους όχι μόνο τον Dexter...
    Προσωπικά πιστεύω πως και οι φώτο και τα βίντεο δεν είναι αντικειμενικά να τους κρίνουμε, αλλά σε θέματα συμμετρίας και κρέατα που λείπουν, δεν θέλει και υψηλή ανάλυση για να τα δει κάποιος...
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-03-15 23:11 #45
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκληρός ο Στέλιος αλλά δεν έχει άδικο σε μερικά. Εγώ τους βλέπω όλους κουρασμένους όχι μόνο τον Dexter...
    Προσωπικά πιστεύω πως και οι φώτο και τα βίντεο δεν είναι αντικειμενικά να τους κρίνουμε, αλλά σε θέματα συμμετρίας και κρέατα που λείπουν, δεν θέλει και υψηλή ανάλυση για να τα δει κάποιος...
    Και μην ακουσω απο κανενα σας οτι δεν κοβει κανεις απο ολους αυτους !

    Προσωπικα ολοι οι αθλητες που κατεβηκαν μου φερνουν διαβητικοι και σε καποιους κανει μπαμ !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία