Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 16
  1. 21-12-14 22:01 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή Γεωργία Τσάμη - Συνέντευξη Νοέμβριος 2016
    Η Γεωργία Τσάμη είναι αθλήτρια της κατηγορίας Bikini Fitness και ασχολείται αγωνιστικά την τελευταία πενταετία.
    Στα πλαίσια παρουσίασης αθλητών-αθλητριών, πήραμε μια συνέντευξη στην Γεωργία , αποκλειστικά για τα μέλη του Bodybuilding.gr





    ΒΒ.GR Γεωργία καλησπέρα.
    Μεγάλη μας χαρά να «φιλοξενούμε» στο Bodybuilding.gr μια αθλήτρια με έντονη αγωνιστική παρουσία τα τελευταία χρόνια.
    Ευκαιρία λοιπόν, να σε γνωρίσουμε καλύτερα!

    G.T Καλησπέρα και σε σας, η χαρά είναι δική μου και σας ευχαριστώ για τη φιλοξενία!

    ΒΒ.GR Να ξεκινήσουμε από την αρχή λοιπόν:Πως ξεκίνησες την ενασχόληση σου με την προπόνηση με αντιστάσεις; Είχες κάποιο ιδιαίτερο κίνητρο;

    G.T Το κίνητρο δόθηκε από τον αδερφό μου σε εφηβική ηλικία, όταν με παρότρυνε να ασχοληθώ πέρα από τα ομαδικά προγράμματα και τη κολύμβηση, με τη προπόνηση με αντιστάσεις.



    ΒΒ.GR Από εκεί και πέρα τι σε ώθησε να ξεκινήσεις το αγωνιστικό κομμάτι σε μια νεοσύστατη κατηγορία όπως είναι το Bikini;
    Παρακολουθούσες τις εξελίξεις διεθνώς βλέποντας την εξέλιξη που θα υπάρξει;

    G.T Είχα ξεκινήσει ήδη το αγωνιστικό ΒΒ πριν δημιουργηθεί η κατηγορία Bikini Fitness στην Ελλάδα.
    Ο λόγος που με έκανε να μεταπηδήσω από τη κατηγόρια Body Fitness στη κατηγορία bikini ειναι γιατί πιστεύω πως ταιριάζει περισσότερο στο σωματότυπο και την ιδιοσυγκρασία μου.
    Η επιλογή μου επιβραβεύτηκε από τη συνεχή ανοδική πορεία της κατηγορίας και είναι πιο αποδεκτή και αρεστή στο ευρύ κοινό.

    ΒΒ.GR Εκτός από τα Πανελλήνια ,έχεις και συμμετοχές σε διεθνείς αγώνες, με καλά πλασαρίσματα μάλιστα.
    Μπορείς να μας αναφέρεις τις αγωνιστικές σου συμμετοχές;

    G.T
    Οι αγώνες στους οποίους έχω συμμετάσχει έχοντας μια καλή εμφάνιση και αρκετά καλές διακρίσεις είναι οι εξής:

    1ος ΑΓΩΝΑΣ 23-05-2010 IFBB 23ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΛΙΔΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ BODY FITNESS +1,63
    2ος ΑΓΩΝΑΣ 04-06-2011
    IFBB 24ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΕΛΛΙΔΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 4η ΘΕΣΗ ΣΤΟ BODY FITNESS +1,63
    3ος ΑΓΩΝΑΣ 02-10-2011
    IFBB 17ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΠΑΤΑ -ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ BIKINI
    4ος ΑΓΩΝΑΣ 14-16-10-2011
    IFBB ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ AMATEUR ΣΕΡΒΙΑΣ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 13η ΘΕΣΗ ΣΤΟ BIKINI,ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΟΕΜΦΑΝΙΖΟΜΕΝΗ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ.
    5ος ΑΓΩΝΑΣ 09-06-2012
    IFBB 25ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΥΛΙΔΑ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ BIKINI
    6ος ΑΓΩΝΑΣ 10-06-2012
    IFBB 29ο ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΥΛΙΔΑ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 6η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΒΙΚΙΝΙ.
    7ος ΑΓΩΝΑΣ 27-04-2013
    IFBB 22ο ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 5η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΒΙΚΙΝΙ.
    8ος ΑΓΩΝΑΣ 25-05-2013
    IFBB 26ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ -ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ BIKINI
    9ος ΑΓΩΝΑΣ 14-18-05-2014
    IFBB ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΑΝΤΑ ΣΟΥΖΑΝΑ ΙΣΠΑΝΙΑ ΕΧΟΝΤΑΣ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΣΕ ΜΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΣΤΟ BIKINI
    10ος ΑΓΩΝΑΣ 31-05-2014
    IFBB 27ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΛΙΣΣΙΑ -ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ ΤΗΝ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ BIKINI





    ΒΒ.GR Ποια ήταν η στιγμή που έχεις ξεχωρίσει ως την καλύτερή σου από τους αγώνες;

    G.T Η καλύτερη μου στιγμή από θέμα εμπειρίας ήταν η συμμετοχή μου στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα στη Σερβία τον Οκτώβριο του 2011, ήταν κάτι πρωτόγνωρο για μένα τόσο από θέμα συναγωνισμού όσο και από θέμα οργάνωσης, απίστευτη στιγμή.
    Δεn μπορώ όμως να παραλείψω και τη τελευταία μου συμμετοχή στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα το Μάιο του 2014, όντας στη καλύτερη μου φόρμα αλλά και παρουσία.


    ΒΒ.GR Πως βλέπεις να αντιμετωπίζουν στο εξωτερικό την κατηγορία σου;

    G.T Το βασικότερο είναι πως τις συμμετέχουσες τις αντιμετωπίζουν ως αθλήτριες και τα κριτήρια αξιολογήσεις είναι πολύ πιο σαφή. Είναι μια κατηγόρια εξελισσόμενη και δημοφιλής και το διαπιστώνεις κάθε φορά από τις αυξανόμενες συμμετοχές.


    ΒΒ.GR Mπορείς να ενημερώσεις το κοινό του Bodybuilding.gr τα ακριβή κριτήρια της κατηγορίας Bikini; Τι θα πρέπει να προσέξει μια κοπέλα που θα θέλει να το ακολουθήσει αγωνιστικά;

    G.T Σύμφωνα με τους επίσημους κανόνες της IFBB αλλά και την εμπειρία μου θεωρώ πως η αθλήτρια που συμμετέχει στη κατηγορία Bikini θα πρέπει:
    1) Να είναι γυμνασμένη αλλά όχι μυώδης, σε καμία περίπτωση δε πρέπει να ξεχωρίζουν έντονα οι μυϊκές ομάδες,
    2) Πρέπει να είναι σφιχτή και γραμμωμενη όσο χρειάζεται (όχι όπως στη κατηγόρια Body Fitness)
    3) Να είναι συνολικά προσεγμένη, όπως μαγιό, χτένισμα, μακιγιάζ, μανικιούρ- πεντικιούρ και αξεσουάρ &
    4) Το βασικότερο πως πρέπει να ποζάρει με χάρη, φινέτσα και απεριόριστη αυτοπεποίθηση, χωρίς βέβαια να ξεχνά πως πάνω απ’όλα είναι αθλήτρια (υπάρχει συγκεκριμένο ποζάρισμα και για τη κατηγόρια Bikini)

    ΒΒ.GR Ποιες αθλήτριες σου αρέσουν; Έχεις κάποια πρότυπα;

    G.T Στη κατηγορία μου έχω ξεχωρίσει κάποιες αθλήτριες του εξωτερικού και συγκεκριμένα Pro όπως τη Nathalie Melo και την Michelle Brannan

    ΒΒ.GR Πόσο κρατάει η προετοιμασία που κάνεις;

    G.T Όσο και να φανεί περίεργο ή υπερβολικό δε σταματώ ποτέ να τρέφομαι σωστά και να γυμνάζομαι. Ο χρόνος μου χωρίζεται σε περιόδους όγκου, γράμμωσης και συντήρησης. Συγκεκριμένα όμως, όταν έχω πλάνο συμμετοχής σε αγώνες η προετοιμασία διαρκεί 4-6 μήνες.

    ΒΒ.GR Πόσο διαφοροποιείται η προπόνηση που κάνει μια αθλήτρια στην κατηγορία Bikini; Μπαίνουν κάποια «όρια» για να μην ξεφύγει από τα δεδομένα της κατηγορίας;

    G.T Πιστεύω ότι όσο αφορά την προπόνηση, δεν υπάρχουν μεγάλες αλλαγές σε σύγκριση με αυτή των υπολοίπων κατηγόριων, απλά δίνεται μεγαλύτερη έμφαση στους γλουτούς και στα πόδια. Το να ξεφύγεις από τα δεδομένα της κατηγόριας είναι περισσότερο θέμα διατροφής και λιγότερο θέμα προπόνησης.



    ΒΒ.GR Εσύ έχεις κάποιον προπονητή; Σε βοηθά κάποιος με προγράμματα ή διατροφή και την γενικότερη προετοιμασία σου;

    G.T Φυσικά, δε θα μπορούσα να καταφέρω τίποτα χωρίς την απόλυτη καθοδήγηση και εμπιστοσύνη του “προετοιμαστή” μου και φίλου Γιώργου Τσιτώνα. Είναι ο άνθρωπος ο οποίος διέκρινε την θέληση και την αγάπη μου για το άθλημα, πίστεψε και επένδυσε σε εμένα. Εγώ από την πλευρά μου δε σταματώ με σκληρή δουλεία και απόλυτη αφοσίωση να τον ευχαριστώ και να τον κάνω περήφανο.

    ΒΒ.GR Παρακολουθείς τις εξελίξεις στον χώρο; Αν ναι,πως αντιμετωπίζεις τις εξελίξεις στο γυναικείο κομμάτι;

    G.T Φυσικά και παρακολουθώ τις εξελίξεις στο χώρο και ιδιαίτερα στη κατηγόρια μου και σε διεθνές επίπεδο. Θεωρώ ότι η ενημέρωση είναι το ήμισυ του παντός. Όσο για το γυναικείο κομμάτι του διαγωνισμού προσπαθώ να αφομοιώσω όσο καλύτερα γίνεται τις αλλαγές στην δική μου παρουσία χωρίς να χάνω αυτό το οποίο είμαι και πρεσβεύω.

    ΒΒ.GR Επαγγελματικά με τι ασχολείσαι Γεωργία;

    G.T Είμαι στέλεχος λογιστηρίου σε μια ανώνυμη ιδιωτική εταιρεία.

    ΒΒ.GR Ποιες θα ήταν 5 γρήγορες συμβουλές-tips που θα έδινες σε γυναίκες που θέλουν να έχουν μια ωραία φυσική κατάσταση;

    G.T
    1) Να τρέφονται σωστά και υγιεινά γιατί είμαστε ότι τρώμε
    2) Να πίνουν πολύ νερό γιατί είναι πηγή ζωής
    3) Να προσπαθούν να γυμνάζονται με οποιοδήποτε τρόπο
    4) Να αγαπούν και να πιστεύουν στον εαυτό τους
    και πάνω από όλα
    5)Να χαμογελούν γιατί είναι μεταδοτικό!


    ΒΒ.GR Πως και πού μπορεί μια κοπέλα να λάβει καθοδήγηση για να αγωνιστεί κάποια στιγμή; Ποιοι είναι οι τομείς που πρέπει να δουλέψει;

    G.T Το πρώτο και βασικότερο είναι να βρει έναν έμπειρο προπονητή, ο οποίος πάνω απ΄όλα θα πιστέψει σε εκείνη και θα την καθοδηγήσει σωστά για να επιτύχει το επιθυμητό αποτέλεσμα για να μπορεί να λάβει μέρος σε έναν αγώνα της IFBB.
    Εκείνη από τη πλευρά της θα πρέπει να δουλέψει πολύ σκληρά, μένοντας προσηλωμένη στο στόχο της και κάνοντας πράξη όλες τις συμβουλές του προπονητή της.

    ΒΒ.GR Διαθέτεις κάποιο διαδικτυακό προφίλ ως αθλήτρια (site,facebook κτλ);

    G.T Διαθέτω αθλητική σελίδα στο facebook με την επωνυμία Georgia Tsami Bikini IFBB

    ΒΒ.GR Πόσο παρακολουθείς τους ηλεκτρονικούς ιστότοπους που σχετίζονται με το bbing (sites/forums/facebook);Πιστεύεις ότι ενημερώνουν ορθά το κοινό του αθλήματος;

    G.T Αρκετά συχνά, σχεδόν καθημερινά, γιατί πιστεύω πως υπάρχουν αρκετά site/forum όπου μπορείς να ενημερωθείς ολοκληρωμένα για τη πορεία και την εξέλιξη του αθλήματος καθώς και να πάρεις πολλά tips που μπορείς να εφαρμόσεις στην καθημερινότητά σου και να βελτιωθείς ή και να διευρύνεις του ορίζοντές σου, όπως πχ το δικο σας.

    ΒΒ.GR Ποια είναι τα αγωνιστικά σου σχέδια για το μέλλον;

    G.T Να καταφέρω να συμμετάσχω σε ολο και περισσότερους διεθνής αγώνες, ξεπερνώντας κάθε φορά τον εαυτό μου και τα όρια μου, έχοντας τη καλύτερη δυνατή φόρμα και καταλαμβάνοντας όλο και καλύτερες θέσεις.
    Δεσμεύομαι ότι θα είστε οι πρώτοι οι οποίοι θα ενημερωθείτε για τους επόμενους αγώνες συμμετοχής μου.


    ΒΒ.GR Θέλεις να προσθέσεις κάτι για το τέλος;

    G.T
    Καταρχήν, να σας ευχαριστήσω για τη φιλοξενία και τη δυνατότητα που μου παρέχετε μέσω αυτής της συνέντευξης να μάθει περισσότερα πράγματα ο κόσμος για μένα και να μιλήσω για το άθλημα αυτό, που τόσο αγαπώ.
    Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω την εταιρεία Nutrition Planet και προσωπικά τον Νίκο Σωτηριάδη για την υποστήριξη στη προετοιμασία μου για την αγωνιστική περίοδο 2014.
    Τέλος δε θα μπορούσα να παραλείψω τον άνθρωπο που έκανε τα όνειρα μου πραγματικότητα και δεν είναι άλλος από τον φίλο και “προετοιμαστή” Γιώργο Τσιτώνα.



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-12-14 03:01 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πολύ ωραία η συνέντευξη αφιέρωμα στην Γεωργία Τσάμη Κώστα και πολύ καλή η επιλογή της κατηγορίας που επέλεξε να αγωνίζετε γιατί είναι όμορφη κοπέλα με προσόντα για διακρίσεις
    Και αυτες οι κατηγορίες είναι δύσκολες γιατι μπορεί και να μην έχουν τεράστιες διαφορές οι αθλήτριες μεταξύ τους
    δεν είναι όπως στις άλλες κατηγορίες που σε ισάξιες αθλήτριες θα υπερισχύσει η μυικότητα.
    Σημασία έχει ότι τόχει η κοπέλα και μπορεί να κάνει επιτυχίες και στο εξωτερικό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-12-14 13:03 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Εγώ στη συνέντευξη επικεντρώνομαι στη ήθος αυτής της αθλήτριας. Χαμηλών τόνων, όμορφη και προσηλωμένη στους στόχους της. Παράδειγμα προς μίμηση για όσες θέλουν να ακολουθήσουν το άθλημα. Οι συμβουλές της πολύ απλές αλλά σημαντικές για να έχει μια αθλήτρια διάρκεια.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-12-14 17:36 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Μερικές ωραίες φωτογραφίες της Γεωργίας Τσάμη












    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-12-14 20:25 #5
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραία η συνέντευξη, συγχαρητήρια στους υπεύθυνους του bodybuilding.gr
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-15 22:21 #6
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Μερικές φώτο της Γεωργίας, μερικές πρόσφατες...



    Και εδώ μπορείτε να την βρείτε στο facebook: https://www.facebook.com/pages/Georg...097539?fref=ts
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-06-15 23:28 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    πραγματικά κούκλα η Γεωργία , έχει όλο το πακέτο , είτε πάνω στην σκηνή αγωνιστικά είτε κάτω σε νορμάλ κατάσταση τόχει που λέμε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-06-15 21:32 #8
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ηλία το έχω ξαναπει αλλά το τονίζω... η Γεωργία πέραν από το παρουσιαστικό ξεχωρίζει για το ήθος της και τη παιδεία της! Είναι άξια εκπρόσωπος του αθλήματος! Στο τελευταίο πανελλήνιο της ΕΟΣΔ από το ξεκίνημα μέχρι το τέλος ήταν πάνω στη σκηνή να βοηθάει στις βραβεύσεις και ταυτόχρονα να συντονίζει τις γυναικείες κατηγορίες και να εμψυχώνει όλες τις συναθλήτριες της! Πόσοι μπορούν να το κάνουν αυτό?
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-06-15 22:50 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    αυτό το είδα Νάσσερ με τα μάτια μου σε όλη τη διάρκεια του αγώνα , έριξε πολυ τρέξιμο και βοήθησε πολυ
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-06-16 15:01 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Η Γεωργία Τσάμη ενσωματώθηκε στο team των αθλητών των X-Treme Stores και πρόκειται να συμμετάσχει στους επικείμενους αγώνες της ΙFBB, αρχικά στο 29ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα , στις 5 Ιουνίου στα Μελίσσια και στην συνέχεια στο Αmateur Olympia στην Ισπανία, στις 10-12 Ιουνίου!








    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-06-16 14:25 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Συγχαρητήρια για τηn πρόσφατη νίκη της στην κατηγορία Bikini +163cm αλλά και του Overall Bikini του αγώνα της IFBB.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-16 09:03 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Και έχει και συνέχεια η Γεωργία, στο Amateur Olympia, μαζί με την Μαριλένα Στρατή.
    Καλή τους επιτυχία!

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-07-16 23:10 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Μια καλοκαιρινή φωτογράφηση της Overall Bikini Fitness του 29ου Πανελλήνιου Πρωταθλήματος, Γεωργίας Τσάμη!



















    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες       
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-07-16 23:12 #14
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.914
    Προεπιλογή
    Πολύ καλή
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-10-16 14:17 #15
    Προεπιλογή
    Μάθαμε ότι η Γεωργία ετοιμάζεται για το Diamond Cup που θα γίνει τον Νοέμβριο στην Αθήνα. Της ευχόμαστε καλή επιτυχία και με την ευκαιρία ανεβάζουμε την πρόσφατη συνέντευξή της στο περιοδικό των εκδόσεων ΑΘΛΗΤΗΣ Bodybuilding & Fitness τεύχος 19 - Αύγουστος 2016.



    Όνομα: tsami42.jpg Εμφανίσεις: 854 Μέγεθος: 219,7 KBΌνομα: tsami-43.jpg Εμφανίσεις: 870 Μέγεθος: 286,9 KB
    Όνομα: tsami44.jpg Εμφανίσεις: 867 Μέγεθος: 245,1 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία