Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21
  1. 06-01-15 21:03 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή Θοδωρής Αφεντουλίδης
    Ο Θοδωρής Αφεντουλίδης ειναι ενας αθλητής από την Βόρεια Ελλάδα ο οποιος πρωταγωνίστησε την δεκαετία του 1990 ξεκινώντας τους αγώνες τέλη της δεκατίας του 80, συμμετέχωντας στο Mr Bόρειος Ελλάς, στα Mr Οδύσσεια αλλά και σε αγώνες της μετέπειτα ΝΑΒΒΑ Ιnternational , όπου πήρε και Γενικούς Τίτλους





    Οι κυριότερες συμμετοχές του:


    1988 Mr Βορ. Ελλας
    1990 Μr Oδύσσεια
    1990 WABBA Kύπελλο Κεντρικής Ελλάδας
    1991 Μρ Οδυσσεια
    1991 9o Μr Βορ. Ελλας
    1996 NABBA 3ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα
    1996 ΝΑΒΒΑ 1ο Grand Prix Ξάνθη





    Μr Oδύσσεια 1990




    Μr Oδύσσεια 1991





    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-01-15 00:59 #2
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Τον Θεόδωρο τον γνωρίζω από το 2003 που είχε ξανά αγωνιστεί στο Κύπελλο της ΕΟΣΔ τον Δεκέμβρη του 2003 και έπειτα στο πανελλήνιο του 2004 όπως και στο διασυλλογικό Πιέρια 2004 στη Κατερίνη.
    Στη Θεσσαλονίκη βρεθήκαμε αρκετές φορές και ανταλλάξαμε απόψεις. Είναι καλός γνώστης του αθλήματος, σκληροπυρηνικός στις προπονήσεις του και ιδιαίτερα στις προπονήσεις ποδιών.
    Σε διεθνή αγώνα που είχε διεξαχθεί στη Γερμανία στη δεκαετία '90 από τη ΝΑΒΒΑ είχε αξιόλογη συμμετοχή και διάκριση στη δεύτερη ή τρίτη θέση (δεν θυμάμαι καλά) πίσω από τον Ελευθεριάδη που έπειτα έγινε επαγγελματίας
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-01-15 19:07 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Η πρώτη συμμετοχή του Θόδωρου συνέπεσε με την πρώτη δικιά μου στο Μρ Βόρειος Ελλάς του 86 και θυμάμαι δεν ήταν γραμωμένος αλλα είχε πολύ καλή μάζα για τα τότε δεδομένα

    μετα είχε μια καλή ανοδική πορεία με καλές εμφανίσεις και τίτλους και σταμάτησε απότομα την αγωνιστική του δράση
    αλλα η ζωή δεν είναι μόνο ββ και αγώνες και σίγουρα είχε τούς λόγους του που σταμάτησε την αγωνιστική δράση , πολύ καλό παιδί και σκληροπυρηνικός αθλητής
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-01-15 20:11 #4
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ο πρωτος που ποζαρει ειναι ο αφεντουλιδης πολυ αξιομαχος αντιπαλος χωρις αδυνατα σημεια

    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-01-15 15:51 #5
    Προεπιλογή
    Στο γυμναστήριο μου είναι.. Ακόμη κρατιέται σε φόρμα φυσικά με πολύ παραπάνω λίπος.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-01-15 16:01 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο γυμναστήριο μου είναι.. Ακόμη κρατιέται σε φόρμα φυσικά με πολύ παραπάνω λίπος.
    Eυχαριστουμε Χριστοφορε για την πληροφορια ,παντα ειναι ενδιαφερον για το τι κανουν σημερα παλαιοι αθλητες κ ευχαριστο που ειναι καλα κ προπονουνται ακομα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-01-15 23:48 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    αν τον δείς να τού δώσεις χαιρετίσματα απο μένα Χριστόφορε , χαθήκαμε χρόνια τώρα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-01-15 01:41 #8
    Προεπιλογή
    Κάθε φορά σχεδόν τον πετυχαίνω ίδιες ώρες πάμε, θα του τα δώσω.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-15 17:52 #9
    Προεπιλογή
    Χριστοφορε ο Μιχαλης ειμαι απο το τζιμ,χαθηκαμε
    Ο Αφεντουλιδης ειναι προσωπικος μου φιλος,σε λιγο θα τον δω.
    Ζει και εργαζεται στη Θεσσαλονικη.
    Πριν καμια 15χρονια οταν σταματησε να κατεβαινει σε αγωνες πηρε κιλα.
    Πλεον ειναι στα ιδια αλλα κανει καλη διατροφη η τουλαχιστον ετσι μου λεει
    Οταν ειχα δει το θεμα παλια,τον ειχα ενημερωσει και χαρηκε
    μου ειπε να δωσω χαιρετισματα σε Νασσερ και Τριανταφυλλου(νομιζω και σε αλλους αλλα ενα μυαλο ειναι αυτο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-12-15 18:02 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ναναι καλα και χαιρετίσματα πολλα !! με τον Θόδωρα είχαμε κατεβεί το 86 και οι 2 στον πρώτο μας αγώνα στο ιστορικό Μρ Βόρειος Ελλάς
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-12-15 18:20 #11
    Προεπιλογή
    Ηλια σε καμια ωρα θα τον δω στο γυμναστηριο και θα του το πω και ειμαι σιγουρος οτι θα χαρει
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-12-15 17:09 #12
    Προεπιλογή
    Ηλια συναντησα τον Θοδωρο ανταποδιδει τα χαιρετισματα και χαιρεται που εισαι καλα.
    Μου εχει μιλησει ωρες για old school budybuilding,για εσενα,τον Νασσερ,τον Τσοπουριδη και πολλους αλλους.
    Ηταν Γερμανια και Ολλανδια στα 90s,οταν βρισκοταν Γερμανια ηρθε για promotional απο το τζιμ που ηταν ο Αρνολντ(νομιζω για το True Lies)
    Ηταν ολο κοπλιμεντα για τον Θοδωρο,του ελεγε πρεπει να ερθεις στην Αμερικη και να το παλεψεις.
    Μεγας δημοσιοσχετιστας ο Αρνολντ αλλα και ο Θοδωρος τοτε ηταν σε καλη φορμα
    Καπου στα 00s βαρεθηκε(σε καμια περιπτωση δεν σιχαθηκε) το αγωνιστικο bodybuilding,ειδε οτι δεν υπαρχουν λεφτα και αποσυρθηκε
    αλλα συνεχιζει να γυμναζεται τακτικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-12-15 20:07 #13
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Είναι ωραίο να μαθαίνουμε νέα για τους παλιούς αθλητές






    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-12-15 21:58 #14
    Προεπιλογή
    Εδω μαζι του στη φωτο ειναι οι Κυτουγιας ,Ρουσης ,Λαγος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-12-15 00:04 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jose3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλια συναντησα τον Θοδωρο ανταποδιδει τα χαιρετισματα και χαιρεται που εισαι καλα.
    Μου εχει μιλησει ωρες για old school budybuilding,για εσενα,τον Νασσερ,τον Τσοπουριδη και πολλους αλλους.
    Ηταν Γερμανια και Ολλανδια στα 90s,οταν βρισκοταν Γερμανια ηρθε για promotional απο το τζιμ που ηταν ο Αρνολντ(νομιζω για το True Lies)
    Ηταν ολο κοπλιμεντα για τον Θοδωρο,του ελεγε πρεπει να ερθεις στην Αμερικη και να το παλεψεις.
    Μεγας δημοσιοσχετιστας ο Αρνολντ αλλα και ο Θοδωρος τοτε ηταν σε καλη φορμα
    Καπου στα 00s βαρεθηκε(σε καμια περιπτωση δεν σιχαθηκε) το αγωνιστικο bodybuilding,ειδε οτι δεν υπαρχουν λεφτα και αποσυρθηκε
    αλλα συνεχιζει να γυμναζεται τακτικα.
    χαίρομαι που είναι καλα και αυτο μετράει πάνω απ όλα
    οι αγώνες για μας ήταν χόμπυ και ποτε δεν το είδαμε εδω στην Ελλάδα σαν επαγγελματικό προσανατολισμό και βιοποριστικούς λόγους , πιο πολύ τρώγαμε λεφτα παρα να βγάλουμε , αλλα τα ξέραμε και κανένα πρόβλημα συν τα ρίσκα της ταλαιπωρίας και της υγείας απο την επιβάρυνση των αγώνων

    το καλύτερο είναι η συστηματική προπόνηση για υγεία και ευεξία , αυτό μετράει και καλα κάνει ο Θόδωρος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία