Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 110
  1. 18-01-15 01:44 #46
    Το avatar του χρήστη NikosSav

    Εγγραφή
    11-01-2012
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    129
    Προεπιλογή
    Καλή τύχη αν και δεν βλέπω μέλλον , όχι μόνο χώρας αλλά και αν το πάρεις από άλλους παράγοντες .
    Τα αγγλικα σου απο τη στιγμή που βρίσκονται σε αυτό το επίπεδο , κουράζουν.
    Ίσως σε αυτό το σημείο να το κάνεις στα ελληνικά μέχρι να βελτιωθείς . Αν θες τόσο πολύ αυτή τη καριέρα , σου είναι απαραίτητα . Μέχρι και ο ramy τα μαθαίνει.
    Άλλη λύση πιστεύω πως είναι να αφιερώνεις κάποια ώρα να ετοιμάζεις τι να πεις , προσπαθώντας να μιλήσεις όσο το δυνατό λιγότερο και κάνοντας λίγες λήψεις για να βγει "σαν να είναι η μητρική σου γλώσσα" και όχι αυτή η "ρωσσικη " προφορά.

    Τέλος θεωρώ πως το κανάλι σου είναι πολύ απρόσωπο , προσπαθώντας να μιμηθείς άτομα που έχουν πετύχει στο χώρο του youtube ή απλά να προσπαθείς να ακολουθήσεις το κλασσικό βαρετό στιλ που κάνουν όλοι , οι οποίοι έχουν views απο τους κολλητούς του μόνο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-01-15 02:04 #47
    Προεπιλογή
    Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω το θέμα με τα αγγλικά μου (έχω και πτυχιο Profic), μπορεί ορισμένες στιγμές να ήταν κάπως αλλα το μεγαλύτερο ποσοστό είναι μια χαρά,
    δεύτερον αμερικάνοι και άγγλοι λένε ακριβώς το αντίθετο ότι έχω αρκετά καλή προφορά.
    τώρα όσον αφορά το θέμα της προσωπικότητας, μπορεί να μην φαίνεται τόσο πολύ, αλλά υπάρχει,στο μέλλον θα αυξηθεί προφανώς

    ευχαριστώ για την άποψη
    ►Youtube: kostas kopanos tv ►SUBSCRIBE !
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-01-15 02:10 #48

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή


    προφανώς και δεν διάβασες το σχόλιο μου στην προηγούμενη σελίδα αλλά σου γράφω απλά για να δεις πια είναι η "σωστή" αγγλική προφορά, φυσικά υπάρχει και η αμερικάνικη κλπ κλπ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-01-15 02:55 #49
    Προεπιλογή
    Φυσικά και διάβασα το σχόλιο σου.
    ευχαριστώ και για το βίντεο.
    Πάντως στόχος μου δεν είναι η αγγλική καθαρή προφορα όπως του βίντεου,μάλλον πιο πολύ η αμερικάνικη.
    οπότε πιστέυω ότι δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα εδώ.

    ευχαριστώ
    ►Youtube: kostas kopanos tv ►SUBSCRIBE !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-01-15 11:24 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου χρωστας ένα πληκτρολόγιο Έπεσε ο καφές απο τα γέλια τα έκανα ολα κωλο
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-01-15 14:59 #51
    Το avatar του χρήστη iovas

    Εγγραφή
    29-06-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Hulk καλύψου. Σού 'ρχεται και σένα.
    -acta non verba-
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-01-15 21:48 #52
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hulk_in_Progress Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου χρωστας ένα πληκτρολόγιο Έπεσε ο καφές απο τα γέλια τα έκανα ολα κωλο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-01-15 00:08 #53
    Banned
    Εγγραφή
    18-05-2014
    Μηνύματα
    39
    Προεπιλογή
    Ας μην κοροιδευόμαστε δε γίνεται να μιλάς τα αγγλικά με τέλεια προφορά αν δεν είναι η μητρική σου γλώσσα ή αν δεν έχεις ζήσει χρόνια έξω, απλά μπορεί να προετοιμάζει λίγο τι θέλει να πει (όχι να τα λέει παπαγαλία) για να έχει καλύτερη ροή ο λόγος του. Επίσης το κανάλι είναι λίγο αχταρμάς, τι θέλω να πω; είναι λίγο έως πολύ lifestyle, πολύ λίγο tips -γυμναστική και στα βίντεο λείπει το συστατικό εκείνο που θα σε κάνει να κολλήσεις, κάτι που θα σε ιντριγκάρει να δεις και άλλα βίντεο. Βάλε καμιά sexy γυναίκα, ξέρω γω μπας και πάρει λίγο τα πάνω του. Γενικά ας μη συγχέουμε το Utube με γνώσεις γυμναστικής, πλέον όλα είναι show. δώσε τον καλύτερο εαυτό σου και θα πάρεις κ like κ views.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Psychosocial : 19-01-15 στις 00:11
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-01-15 00:44 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Psychosocial Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας μην κοροιδευόμαστε δε γίνεται να μιλάς τα αγγλικά με τέλεια προφορά αν δεν είναι η μητρική σου γλώσσα ή αν δεν έχεις ζήσει χρόνια έξω, απλά μπορεί να προετοιμάζει λίγο τι θέλει να πει (όχι να τα λέει παπαγαλία) για να έχει καλύτερη ροή ο λόγος του. Επίσης το κανάλι είναι λίγο αχταρμάς, τι θέλω να πω; είναι λίγο έως πολύ lifestyle, πολύ λίγο tips -γυμναστική και στα βίντεο λείπει το συστατικό εκείνο που θα σε κάνει να κολλήσεις, κάτι που θα σε ιντριγκάρει να δεις και άλλα βίντεο. Βάλε καμιά sexy γυναίκα, ξέρω γω μπας και πάρει λίγο τα πάνω του. Γενικά ας μη συγχέουμε το Utube με γνώσεις γυμναστικής, πλέον όλα είναι show. δώσε τον καλύτερο εαυτό σου και θα πάρεις κ like κ views.
    Δεν μπορώ να καταλαβαίνω που το βλέπεις το lifestyle, ισα ίσα το αντίθετο όλο γυμναστική είναι , πες μου ποιο βίντεο θεωρείς lifestyle ?
    Όσο για το θέμα , συστατικό που ιντριγκάρει θα το δουλέψω.

    ευχαριστώ
    ►Youtube: kostas kopanos tv ►SUBSCRIBE !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-01-15 03:59 #55
    Banned
    Εγγραφή
    18-05-2014
    Μηνύματα
    39
    Προεπιλογή
    Έχεις δίκαιο, δεν εκφράστηκα καλά. Για να μην παρεξηγηθώ δεν το θεωρώ κακό το Lifestyle όλα στο πρόγραμμα είναι και στο γυμναστήριο δεν πάμε σαν λέτσοι. Είμαι αμερικανάκι σε αυτό, δίνω πιο πολλά χρήματα για αθλητικά κ street style, παρά για κυριλέ ρούχα.
    Στο θέμα μας όμως, βάλε κάποια βίντεο σε φάση vlogs (πχ τι τρως πριν πας για μια σκληρη προπόνηση ή πχ κάποια συνταγή ροφήματος, μπάρας πρωτείνης κλπ κ τι προετοιμασία κάνεις γενικότερα δεν μπορω να ξέρω ή δείξε ξέρω γω τον σκύλο σου)
    Άλλο vlog τι στόχους έχεις κάθε βδομάδα
    ή προτάσεις για πρωτεινες, τατουάζ που μπορεί να χτύπησες, καμιά ωραία γυναίκα που θα της δίνεις συμβουλες γυμναστικής, δεν ξέρω γενικά πουλάει αυτό το γαμ**νο το lifestyle. Aν αυτό το Lifestyle συνδυάζεται α) με ουσία β) με θεαματικά αποτελέσματα (έχεις τη δυνατότητα σε αυτη την ηλικία) και ένα καλό promo, τότε έχεις στο τσεπάκι σου την επιτυχία

    Α σου έκανα κ sub
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Psychosocial : 19-01-15 στις 04:02
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-01-15 10:04 #56
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Πέραν της πλάκας Κώστα έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά και σίγουρα το αγαπάς.
    Πρόσεχε όμως μην αποτρελαθείς και σου γίνει αυτοσκοπός και χάσεις τα υπόλοιπα γιατί είσαι στο κατώφλι ιδεοψυχαναγκαστικής νεύρωσης.

    καλή συνέχεια.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-01-15 11:18 #57
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas96 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικά και διάβασα το σχόλιο σου.
    ευχαριστώ και για το βίντεο.
    Πάντως στόχος μου δεν είναι η αγγλική καθαρή προφορα όπως του βίντεου,μάλλον πιο πολύ η αμερικάνικη.
    οπότε πιστέυω ότι δεν έχουμε κάποιο πρόβλημα εδώ.

    ευχαριστώ
    Εγω παντως που ειμαι ελληνοαμερικανος δυσκολευομαι πολυ να σε ακουσω στα αγγλικα , με κουραζεις και σαν προφορα και με τον τροπο που τα λες γενικα. Δεν μιλας , δεν ξερω και πως να το πω ακριβως γαι να καταλαβεται τι εννοω, τα καθημεριμενα αγγλικα που μιλαει ο αμερικανος...
    No pain no gain!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-01-15 12:03 #58
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε το αγγλικο δεν το εχεις οταν τρεις φορες προφερεις το support σουπορτ δεν παει να εχεις προφισιενσυ και 5 νταν αγγλικα δεν μιλας καλα...τωρα τα καλα νεα ειναι οτι εχεις καλυτερο σωμα απο το 100% ατομων που ειναι ενας ογκος νερου λιπους και νομιζουν οτι εχουν μυικες μαζεςτο σουλουπι το εχεις πιστευω αν συνεχισεις να δουλευεις ετσι σε δυο τρια χρονια θα εχεις αυτο το κορμι που θελει η βιομηχανια του φιτνες ματ ογκους τζεφ σειντ κτλαυτο βεβαια εξαρταται και απο το ποσο βενζινη εχεις στο ντεποζιτο..υπερβολικος ιδιαιτερα δεν νομιζω οτι εισαι στα βιντεο οκ εισαι και 16 αν δουν καποιοι βιντεο του ματ ογκους θα δουν τι εστι καραγκιοζιλικιτωρα στην ελλαδα κατα ποσο θα μπορεσεις να φτιαξεις ονομα ειναι ενα θεμα οπως και να εχει θα κοιταξεις να διαμορφωσεις το δικο σου στυλ μην κλεβεις απο το εξωτερικο ιδεες γιατι ο κοσμος γνωριζει και δεν τρωει κονσερβα αν θες να πετυχεις γινε προτοτυπος πως θα το κανεις τωρα αυτο ειναι δικο σου θεμα σπασε το κεφαλι σου να βρεις ιδεες
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-01-15 15:21 #59
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε το αγγλικο δεν το εχεις οταν τρεις φορες προφερεις το support σουπορτ δεν παει να εχεις προφισιενσυ και 5 νταν αγγλικα δεν μιλας καλα...τωρα τα καλα νεα ειναι οτι εχεις καλυτερο σωμα απο το 100% ατομων που ειναι ενας ογκος νερου λιπους και νομιζουν οτι εχουν μυικες μαζεςτο σουλουπι το εχεις πιστευω αν συνεχισεις να δουλευεις ετσι σε δυο τρια χρονια θα εχεις αυτο το κορμι που θελει η βιομηχανια του φιτνες ματ ογκους τζεφ σειντ κτλαυτο βεβαια εξαρταται και απο το ποσο βενζινη εχεις στο ντεποζιτο..υπερβολικος ιδιαιτερα δεν νομιζω οτι εισαι στα βιντεο οκ εισαι και 16 αν δουν καποιοι βιντεο του ματ ογκους θα δουν τι εστι καραγκιοζιλικιτωρα στην ελλαδα κατα ποσο θα μπορεσεις να φτιαξεις ονομα ειναι ενα θεμα οπως και να εχει θα κοιταξεις να διαμορφωσεις το δικο σου στυλ μην κλεβεις απο το εξωτερικο ιδεες γιατι ο κοσμος γνωριζει και δεν τρωει κονσερβα αν θες να πετυχεις γινε προτοτυπος πως θα το κανεις τωρα αυτο ειναι δικο σου θεμα σπασε το κεφαλι σου να βρεις ιδεες
    Ευχαριστώ για τα σχόλια, α και δεν είμαι 16, 18,5 είμαι
    ►Youtube: kostas kopanos tv ►SUBSCRIBE !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-01-15 15:25 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pappous45 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντως που ειμαι ελληνοαμερικανος δυσκολευομαι πολυ να σε ακουσω στα αγγλικα , με κουραζεις και σαν προφορα και με τον τροπο που τα λες γενικα. Δεν μιλας , δεν ξερω και πως να το πω ακριβως γαι να καταλαβεται τι εννοω, τα καθημεριμενα αγγλικα που μιλαει ο αμερικανος...
    Ευχαριστώ για τα σχόλια, σέβομαι την άποψη σου και θα προσπαθήσω να καλυτερέψη την προφορά.
    Από τι φαίνεται είναι θέμα γούστου, γιατί άλλοι αμερικάνοι-έλληνες δεν έχουν πρόβλημα
    ►Youtube: kostas kopanos tv ►SUBSCRIBE !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ... ΤελευταίαΤελευταία