Θέμα: Danis Log

Σελίδα 3 από 38 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 559
  1. 20-04-15 22:20 #31
    Προεπιλογή
    Με μπαρα δε μπορω να την κανω σωστη την ασκηση γ υατο χρησιμοποιω αλτηρες. Με μπαρα μπλεκω πολυ εμπροσθιο δελτοειδη χωρις να το θελω. Με τους αλτηρες ομως ειμαι κομπλε.

    Γενικα εχω κοιταξει για πολλα splits αλλα εχω καταληξει σ αυτο π εχω με βολευει και παντα εχω ορεξη να κανω.

    Με την διατροφη παιζω μπαλα αυτην την περιοδο μια ειμαι υπερ μια υπο δεν εχω κατι σταθερο

    στα σκουατ εχω αρκετα καλη τεχνικη απλα οταν φορτωνω την μπαρα και μετακινουμε μεχρι τον καθρεφτη (3-4 βηματα) γερνω κατι ελαχιστο κ αυτο κοστισε. σποτερ που να βρεις τα χω δοκιμασει κ αυτα. Κατεληξα στο να εχω τα squats 4η ασκηση να εχω ψηλο κουραστει να βαζω λιγα κιλα και να κανω καψιμο 15+επαναληψεις με tut που να ξεπερναει τα 60-70 δευτερολεπτα
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-04-15 22:38 #32
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Γιατι παιζεις με τις θερμιδες, εννοώ γιατι εισαι μια πάνω από συντηρηση μια κάτω? Κιλά δεν θελεις να βαλεις ρε πάνο ? Σου είναι ευκολο να ποστάρεις την τωρινη σου διαιτα στο περίπου?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-04-15 22:49 #33
    Προεπιλογή
    Οοχι feth δε θελω να παρω ογκο

    Γενικως φετος ως Γ λυκειου προτιμω πιο πολυ ναι μαι γραμμωμενος παρα να εχω μαζεψει νερα, λιπος και μετα να πασχιζω να τα διωξω μεσα στο καλοκαιρι μεσα στην ζεστη βολτουλες με παρεες κλπ.

    Θα ανοιξω τωρα ενα θεμα με την διατροφη μου να μου πειτε γενικα γνωμες.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-04-15 14:15 #34

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    Ογκο τωρα π μπορεις, ετσι κ αλλιώς αν βαλεις μυς θα δειχνεις leaner
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-04-15 14:24 #35
    Προεπιλογή
    Κάνε clean n slow bulk θα γίνεις πολύ καλύτερος.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-04-15 20:12 #36
    Προεπιλογή
    Αυτο το clean ειναι που προσπαθω να περιορισω.. Αν το παμε με clean εγω 2 χρονια που ειμαι με διατροφη ασπαστη ποσο πιο clean να παω. Σαν σκεψη το αργα και σταθερα μου αρεσει αλλα θελω που και που να σαβουριαζω τιποτα.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-04-15 20:28 #37

    Εγγραφή
    05-12-2012
    Περ.
    Winter is coming
    Μηνύματα
    1.969
    Προεπιλογή
    If it fits your macros
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-04-15 20:32 #38
    Προεπιλογή
    Ναι πιστευω κ γω ειναι οτι καλυτερο. Παω να ψαχτω τωρα να φτιαξω ενα προχειρο πλανο κ θα το ανεβασω στο log της διατροφης να γινουν διορθωσεις αν ειναι
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-06-15 12:30 #39
    Προεπιλογή
    Απο δευτερα θα σταματησω τα κλασσικα bb splits και θα αρχισω ενα προγραμμα δυναμης 5x5 με σκοπο να αυξησω λιγο τη δυναμη μου στις βασικες ασκησεις.
    Την δευτερα θα ποσταρω τα κιλα που εκανα στις ασκησεις squat,bench press, barbell row ωστε να δουμε σε τι επειπεδο βρισκομαι στο περιπου.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-06-15 19:31 #40
    Προεπιλογή
    Την καλυτερη επιλογη εκανες αλλα κρατα το καιρο..μην τα παρατησεις επειδη θα σου φανει δυσκολο! Ξεκινα με λιγα κιλα που τα εχεις πολυ ευκολα για 5χ5..πχ αν κανεις 5χ5χ100 καθισμα ξεκινα με 5χ5χ80 και καθε φορα ανεβαζε 2,5 κιλα σκουατ παγκο ohp και 5 αρσεις.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-06-15 19:34 #41
    Προεπιλογή
    Το χω συζητησει αρκετα με τον @Ανδρεας

    Μεχρι στιγμης ξερω οτι στα καθισματα εχω 4x10x70.

    Αυριο θα πειραματιστω. Σιγουρα θα μπω με λιγο λιγοτερα για να κανω σωστη τεχνικη. Αυτο θα ισχυει για ολες αυτες τις ασκησεις. Οποτε αυριο θα εχει update να δουμε
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-06-15 19:37 #42
    Προεπιλογή
    Αρχικα να βγαζεις σε καθε σετ βιντεο να βλεπεις τεχνικη πχ αν εισαι οσο upright πρεπει, αν πας κατω απο παραλληλο αν πατας στις μυτες, αν εχεις buttwink..για μενα ξεκινα 5χ5χ60 sq
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-06-15 19:40 #43
    Προεπιλογή
    Στα καθισματα καλο δεν ειναι να πηγαινεις λιγο πιο κατω απο παραλληλο;
    Επισης εχω σκοπο να βαλω παπουτσια φλατ, εχω δει να λενε οτι βοηθαει πιο πολυ
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-06-15 13:52 #44
    Προεπιλογή
    Τελικα τα κιλα ηταν εκει που τα περιμενα ο ιδιος. Βιντεο τραβηχτηκαν σε ολες τις ασκησεις και θα ανεβουν σε site να δουμε διορθωσεις. Δε κουραστηκα ιδιαιτερα και στο 1:30 που ηταν το πρωτο "κουδουνι" εμπαινα δυνατα. Δεν ειχα failure πουθενα. Δε θα ανεβασω βιντεο με την κωπηλατικη διοτι απο τα 5 σετ τα 3 ηταν με λαθος τεχνικη την οποια διορθωσα στα επομενα 2 σετ. Ενα screenshot για τα κιλα:

    Όνομα: Screenshot_2015-06-29-13-19-04.jpg Εμφανίσεις: 137 Μέγεθος: 28,7 KB
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-06-15 14:13 #45
    Προεπιλογή
    https://vid.me/avOw

    Εδω ειναι το βιντεο απο bench press
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 38 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία