Θέμα: Danis Log

Σελίδα 33 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 233132333435 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 481 έως 495 από 559
  1. 03-09-17 12:42 #481
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Πάρα πολύ καλός, το κάθισμα είναι η κίνηση σου τέλος.

    Μπράβο μπράβο
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-09-17 21:19 #482
    Προεπιλογή
    Να σαι καλα billy! Εκτιμω τα σχολια σου.

    Οι προπονησεις συνεχιζονται. Σημερα πεθανα ηταν πολυ εξαντλητικη. Αλλα ηταν πολυ καλη.

    4/9:

    Καθισμα: 3χ5χ155
    Jump squat: 6x3x80
    Παγκος: 2χ5χ82.5, 4χ3χ87.5
    Πιεσεις τρικεφαλων μηχανημα: 3χ8
    Πιεσεις ωμων σε μηχανημα: 3χ8
    Μονοζυγο 2χ10
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-09-17 15:26 #483
    Προεπιλογή
    Καταφεραμε και τα κιλα που δε πιστευα οτι θα εφτανα ποτε..
    Πιστευω ηταν καλο lift με καλο rom. Τα κιλα εχουν αρχισει και φαινονται πολυ βαρια πλεον.
    Ομως θελω να παραθεσω και την σκεψη μου. Ηδη νιωθω καποιες φορες τα γονατα μου, οχι κατι τρομερο αλλα μερικες φορες απ την κουραση. Αν αλλαξω σε equipped και δεσω τα γονατα(προσωρινα οχι για τον αγωνα), θα υπαρχει λιγοτερη επιβαρυνση;

    Τελος παντων συνεχιζουμε. Στα deadlifts δεν ξερω τι μονη εχω αλλα ξερω οτι ειμαι γυρω στα 200 και εκει.
    Παγκος 106-107.

    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-09-17 18:36 #484
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Good job mate

    Είσαι λίγο οριακά στο βάθος, δε φαίνεται και πολύ καλά απ αυτή τη γωνία.

    Το να δέσεις τα γόνατά σου δε θα τα προστατέψει με κάποιο τρόπο, απλώς τα wraps θα σου δώσουν κιλά που δε θα τα έκανες αλλιώς.

    Για μένα, χρησιμοποίησε ό,τι εξοπλισμό επιτρέπει η κατηγορία που θέλεις να παίξεις.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-09-17 18:53 #485
    Προεπιλογή
    Ισχυει οτι ειμαι λιγο οριακα. Προσπαθω ισα ισα να σπαω παραλληλο. Γενικα που διαβαζω αρθρα απο δω κ απο κει κατεληξα οτι για τα meet που θελω, απλα να σπαω παραλληλο.
    Εχω δει κατα καιρους κατι βιντεακια που οι τυποι κανουν ass to grass καθισμα και κανουν πολυ πιο ανετα την θετικη κινηση σε φαση bounce αλλα δεν ξερω πως το κανουν.

    Αν θυμαμαι καλα η raw+ δεχεται μονο ζωνη και δεσιμο στους καρπους
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-09-17 19:03 #486
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Πολυ δυνατος, συγχαρητηρια. Και το milestone αυτο δεν ειναι παιξε-γελασε
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-09-17 19:19 #487
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Τα sleeves θεωρούνται raw παντού....raw with warps σημαίνει μπορείς να δέσεις τα γόνατα με ιμάντες...

    how you feel is a lie....θα σου λέγα να αλλάξεις πρόγραμμα για squat....δες πόσο μακριά είναι οι αγώνες και παίξε κάτι άλλο που στο τέλος θα πέφτει ο όγκος και θα ανεβάζεις κιλά....Μετά μπες σε οφ σιζον να παίξεις λίγο πιο χαλαρά, λίγη υπερτροφία κλπ κλπ

    δοκίμασε να δένεις τα γόνατα με επιδέσμους ελαφρά μετά την προπόνηση με καμιά θερμαντική κρέμα αν και δεν είναι τπτ αν δεν είναι οξύς ο πόνος...
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-09-17 16:47 #488
    Προεπιλογή
    Μπράβο για το 200αρι.Δυναμη.
    Η καταπόνηση είναι μεγάλη για τένοντες, αρθρώσεις, τουλάχιστον με wraps η sleeves τα προστατεύεις λίγο.Θα σε βοηθήσει λίγο στα κατώτερο σημείο να ξεκινήσεις το ανέβασμα αλλά αν δεν υπάρχει η δύναμη δεν βγαίνει η προσπάθεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-09-17 17:12 #489
    Προεπιλογή
    @ioannis

    Να σαι καλα αδερφε μου σιγουρα δεν ειναι κατι ευκολο.. Αλλα γι αυτο ειναι οι προκλησεις

    @οπου

    Οι αγωνες ειναι 25-26 νοεμβρη. Εχω 2 μηνες φουλ. Οποτε πιστευω μπορω να κανω καποιες αλλαγες.
    Δεν ειναι οξης οποτε μαλλον θα το προσπαθησω, περισσοτερο για προληψη.

    @strong(er)

    Ευχαριστω αγορινα μου Η δυναμη θα ερθει οσο το παλευεις. Απλα ψηλο ανησυχω μην ακουσω κανα κρακ στο ακυρο
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-10-17 19:02 #490
    Προεπιλογή
    Οι προπονησεις συνεχιζουν κανονικα.

    Απλα τις παρασκευες εχω σταματησει να κανω ποδια και κανω ενα full body με δισετ.
    Για τα καθισματα θελω να παρω knee wraps για να παιζω απο δω και περα βαρια. Σκεφτομαι να παρω της myprotein. Ειναι κομπλε ή πρεπει να ψαξω κατι πιο εξειδικευμενο;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-10-17 10:28 #491
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Τα knee wraps ειναι ιδιαίτερη κατηγορία εξοπλισμού με την εννοια οτι μπορουν να κανουν μεγαλη διαφορα στα κιλά - καμια σχεση με τα sleeves. Αν έχεις αποφασισει οτι αυτη θα είναι η κατηγορία σου μην παρεις απο myprotein ψαξε κατι καλύτερο.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-10-17 12:01 #492
    Προεπιλογή
    Εγώ έχω πάρει από εδώ..
    https://www.strengthshop.co.uk
    Πολύ ευχαριστημένος,τα βάζω σε ποσοστά 80-85,% και πάνω.. όπως σήμερα σκουωτ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-10-17 14:09 #493
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billy89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα knee wraps ειναι ιδιαίτερη κατηγορία εξοπλισμού με την εννοια οτι μπορουν να κανουν μεγαλη διαφορα στα κιλά - καμια σχεση με τα sleeves. Αν έχεις αποφασισει οτι αυτη θα είναι η κατηγορία σου μην παρεις απο myprotein ψαξε κατι καλύτερο.
    Με knee wraps ομως στην raw κατηγορια δεν ανηκω παλι; Ρωτησα και εμαθα οτι στο πρωταθλημα raw+ με raw δεν θα διαφοροποιηθουν. Οποτε αν μπορω να ειμαι στην ιδια κατηγορια και να ανεβασω κιλα να μη το κανω;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο strong(er) Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ έχω πάρει από εδώ..
    https://www.strengthshop.co.uk
    Πολύ ευχαριστημένος,τα βάζω σε ποσοστά 80-85,% και πάνω.. όπως σήμερα σκουωτ
    Απο strentghshop πως παραγγειλες; Συνεργαζεται με μεταφορικη ελλαδας ή ελτα φαση;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-10-17 15:10 #494
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Με knee wraps δεν ανήκεις στη raw, αν τις βάλουνε μαζί τις κατηγορίες τι να πω, παγκόσμια πρωτοτυπία.

    Για μένα δεν αξίζει να παίξεις ΕΣΔΤ ούτως ή άλλως. Ο τρόπος που λειτουργούν αυτή τη στιγμή, να περνάνε άκυρες προσπάθειες (μισά καθίσματα, πάγκους χωρίς παύση, άρσεις χωρίς κλείδωμα) για να τους έχουν όλους ευχαριστημένους βιάζει το άθλημα.

    Ακόμα και αυτό που λες, ότι δεν θα διαφοροποιήσουν raw με raw+ αν ισχύει έχει την εξήγησή του που δεν χρειάζεται να την αναφέρω εδώ.

    Εγώ στη θέση σου θα έπαιζα IPF ίδιες ημερομηνίες είναι.

    Το strengthshop.de στέλνει κανονικά Ελλάδα με ελληνική μεταφορική.
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-10-17 15:40 #495
    Προεπιλογή
    Αρα τα μπερδευω. Τι εξοπλισμο εχει η raw;

    Υπαρχουν 2 αγωνες. 25-26 νοεμβρη ο ενας περιστερι ο αλλος ταυρο. Στους αγωνες στον ταυρο εχω καταληξει.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 33 από 38 ΠρώτηΠρώτη ... 233132333435 ... ΤελευταίαΤελευταία