Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 38 από 38
  1. 17-11-15 18:28 #31
    Προεπιλογή BEEF PROTEIN- WARRIORLAB
    Την πήρα πρόσφατα από το E-SHOP του forum,σε γεύση φυστικοβούτηρο. Η γεύση απίστευτη. Αλλά και στα υπόλοιπα, διαλυτότητα, χώνεψη κ.τ.λ. μου πήγε μια χαρά.

    Ευχαριστώ πολύ, καλό απόγευμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-11-15 01:03 #32
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    PEANUTBUTTER

    Διαλυτότητα 9/10
    ΓΕΥΣΗ 9/10
    ΚΟΡΕΣΜΟΣ 10/10

    Μ αφήνει πολύ ωραία αισθηση πληρότητας,καταλαβαινω οτι πίνω κατι.... Σαν γευση δεν μπορώ να πώ οτι ενθουσιάστηκα...εχω γνώση σχετικά με τις BEEF πρωτείνες οποτε ημουν κ προετοιμασμένος.Γενικά φέρνει αρκετα στη φυστικίλα του φυστικοβουτυρου κ εχει και την επιγευση ,αλλα αφήνει μια χαρακτηριστική γευση συμπληρώματος προς το τελος της γουλιας ,ενω μετα μενει ωραία επιγευση φυστικιου στο στόμα

    Χτυπώντας τη με το σέικερ (χωρίς σίτα) κάνει αρκετό αφρό,αλλα αυτο δεν ειναι και τοσο πρόβλημα

    Για τις υπόλοιπες γευσεις της θα πάρω προσεχώς δείγματα και θα πώ αποψη

    Τελείωσε και αυτη πρίν λιγο καιρό ,οποτε εχω πλήρη αποψη...

    Ωραίο προιόν,''γεματο'' και με ωραιο πινακάκι συστατικών...Προς το τελος,την μπουχτισα τη γευση,αλλα αυτα ειναι λεπτομέρειες...
    Απο αποψη αποτελέσματος τώρα,με κράταγε αρκετα,οπως ειχα γραψει κ παραπάνω,και γενικά μου εδινε μια αισθηση pump και μεσα στη μερα...

    Σιγουρα θα την ξαναπροτιμούσα σε διαφορετική γευση αυτη τη φορά...
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-09-16 21:05 #33
    Προεπιλογή τι λενε εδω
    τι κοκκαλα τι νυχια ρε παιδια ζωων διαβασα ισχυουν αυτα?την πηρα επειδη δεν εχει λακτοζη, διαλυτοτητα πολυ καλη αλλα αγχωθηκα τωρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-09-16 23:06 #34
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο πάνος21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι κοκκαλα τι νυχια ρε παιδια ζωων διαβασα ισχυουν αυτα?την πηρα επειδη δεν εχει λακτοζη, διαλυτοτητα πολυ καλη αλλα αγχωθηκα τωρα
    το σημείο κρέατος ειναι αμφίβολο . εγω προσωπικά δε θα εμπιστευομουν μοσχαρισιες πρωτεινες ....εδω τα κρεοπωλεία και κάνουν ο,τι να΄ναι ... μακρια απο αυτες. αποψη μου παντα. παρτην τωρα που την αγόρασες, αλλα θα σε πρότεινα να μη το ξανακάνεις.

    και αμα θες πρωτεινες χωρις λακτοζη να παιρνεις iso .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-09-16 11:14 #35
    Προεπιλογή
    Όταν πρωτοφέραμε το προϊόν αυτό 1-2 άτομα μας ρώτησαν εάν η πρωτεΐνη προέρχεται από νύχια, μαλλιά κ.τ.λ. Ρωτήσαμε στο εργοστάσιο και μας διαβεβαίωσαν ότι η πηγή είναι το μοσχαρίσιο κρέας. Τώρα από ποιο σημείο του ζώου είναι το κρέας δεν το ρωτήσαμε.
    Εξάλλου τα νύχια και τα κόκαλα πόση πρωτεΐνη μπορούν να βγάλουν και με τι κόστος διεργασίας;
    Παρόλα αυτά θεωρούμε θετικό να τίθενται τέτοια ερωτήματα στο forum για να ενημερώνεται ο κόσμος. Είναι λογικό να υπάρχουν απορίες και ποτέ δεν τις είδαμε ως λάθος ή ασήμαντες.

    Να πούμε όμως και κάτι γενικό: Εάν ένα προϊόν δεν σου εμπνέει εμπιστοσύνη, μην το πάρεις. Είναι καλύτερα να μείνεις στα σίγουρα που ξέρεις και εμπιστεύεσαι (π.χ. Whey) παρά να ζεις με το άγχος μέχρι να τελειώσει το κουτί.
    «Πάνος 21» εάν θέλεις να επιστρέψεις το προϊόν, το κάνουμε χωρίς κανένα πρόβλημα, ακόμα κι αν το κουτί είναι ανοικτό ή είναι μισοτελειωμένο. Σημασία έχει να πάρεις κάτι που το θέλεις πραγματικά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΑΘΛΗΤΗΣ : 21-09-16 στις 11:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-09-16 15:44 #36
    Προεπιλογή ευχαριστω για τις απαντησεις
    Ευχαριστω αθλητη ,γενικα θα την τελειωσω και μετα οπως μου ειχαν πει σε θεμα που ειχα ανοιξει για την λακτοζη θα κοιταξω να παρω μπιζελιου η αυγου επειδη οι iso ειναι πολυ ακριβες [νομιζα ειχα βρει μια whey οχι iso που δεν εχει λακτοζη αλλα εκανα λαθος μαλλον]..

    Για την αξιολογηση μια χαρα φαινεται διαλυτοτητα πολυ καλη οπως ειπα αλλα ειμαι φοβητσιαρης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-12-16 16:37 #37
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες υπάρχει μία αξιόλογη προσφορά στο e-shop, τόσο στο κουτί εδώ όσο και στις συσκευασίες refill εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-11-17 14:06 #38
    Προεπιλογή
    Στις πρωτεΐνες από κρέας μοσχαριού, είναι πρώτη σε προτίμηση στον ΑΘΛΗΤΗ. Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά.


    Όνομα: IMG_20171120_111052.jpg Εμφανίσεις: 314 Μέγεθος: 158,1 KBΌνομα: IMG_20171120_111052.jpg Εμφανίσεις: 314 Μέγεθος: 158,1 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123