Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 35 από 35
  1. 29-08-16 10:37 #31
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Εννοω αν εχεις παρατηρησει αυξηση των συμπτωματων οταν κανεις κατι συγκεκριμενο ή το αναποδο. Την ενταση των συμπτωματων αν αυξομειωνεται με καποιες δραστηριοτητες κλπ.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-08-16 18:02 #32
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα στο γιατρό. Θέλω την συμβουλή για το δικό μου πρόβλημα. Εδώ και ένα χρόνο παρατηρώ σταδιακά εμφανιζόμενο πόνο στον τένοντα πίσω από τον τρικέφαλο. Έρχεται και φεύγει συνέχεια. Ξέρω πως ή έλειψη γυμναστικήε γισ ενα χρονικό διάστημα θα βοηθήσει αλλά πράγμα αδύνατο αφού έχει γίνει καθημερινοτητα. Μπορεί να προληφθεί το επόμενο στάδιο τραυματισμού; Ο πόνος θα υποχωρήσει χωρίς κάποια περίθαλψη; Είμαι 18. Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-08-16 22:25 #33
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Καλησπερα φιλε.
    Νικος και δεν ειμαι γιατρος αλλα φυσικοθεραπευτης.
    Εται που μου το περιγραφεις μαλλον αναφερεσαι στον καταφυτικο τενοντα του τρικεφαλου. Τετοιες ενοχλησεις μολις πρωτοεμφανιζονται τις λεμε αμεσως τενοντιτιδες ή τενοντοελυτριτιδες αλλα μετα απο τοσο καιρο μαλλον μιλαμε για τενοντοπαθεια....ριξε μια ματια στο λινκ για τις διαβαθμισεις https://www.google.gr/search?q=tendi...YbH-fQ8Aq_M%3A
    Οπως και να'χει θελει αντιμετωπιση...
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-09-16 18:18 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εννοω αν εχεις παρατηρησει αυξηση των συμπτωματων οταν κανεις κατι συγκεκριμενο ή το αναποδο. Την ενταση των συμπτωματων αν αυξομειωνεται με καποιες δραστηριοτητες κλπ.
    Αυτήν την εβδομάδα δεν πήγα καθόλου στο γυμναστήριο και βλέπω να ηρεμεί το πράγμα. Το να αυξάνονται να μειώνονται δεν μου φάνηκε να γίνεται κάτι καλύτερο ή κάτι χειρότερο σαν στάσιμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-09-16 19:10 #35
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Πηγαινε σε εναν ορθοπαιδικο φιλε μου για να παρεις ασφαλεις απαντησεις.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123