Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 28-02-15 20:55 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Muscle Meal Leancore (Sci-Mx)
    Το ενδιάμεσο της παρέας μεταξύ hardcore και rippedcore.



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-03-15 12:53 #2

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά φαίνεται πολύ καλό υποκατάστατο γεύματος από μία εταιρία που την εκτιμώ πολύ.
    Περιέχει και Aminogen / Optizyme, ένζυμα που βοηθούν στην αφομοίωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-03-15 19:37 #3
    Προεπιλογή
    Την εβλεπα και εγω sobral με προλαβες . Δεν ξερω απο γευση τι λεει , την εχει δοκιμασει κανεις ?Συνηθως βεβαια τα υποκαταστατα δεν στερουνται γευσης . Μ αρεσει που εχει και τις βιταμινες μεσα καθως και τα πεπτικα ενζυμα .Λεω να αλλαξω μολις μου τελειωσει η omni mx και να βαζω κρεατινουλα μονο επιπροσθετως στη μεταπροπονητικη δοση .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-02-16 19:09 #4
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα, είμαι νέος εδώ και στον χώρο της γυμναστικής σχετικά, πήγα σήμερα σε κατάστημα γνωστής αλυσίδας με συμπληρώματα διατροφής είπα στον υπάλληλο ότι ενδιαφέρομαι για όγκο και μεταξύ άλλον μου πρότεινε και αυτήν την πρωτεΐνη. Δεν έχω ξαναδοκιμάσει παρόμοια σκευάσματα στο παρελθόν, αλλά από γεύση μου φάνηκε εντάξει, από διαλυτότητα όχι και τόσο. Δεν έχω κάτι τρελό από απαιτήσεις στο μυαλό μου, απλά να πάρω λίγο όγκο σε φυσιολογικά επίπεδα. Είμαι φοιτητής και με την διατροφή προσέχω όσο μπορώ αλλά δεν γίνεται να τρώω πάντα ότι πρέπει. Να ρωτήσω σαν επιλογή πως είναι, και επίσης ο υπάλληλος μου είπε να παίρνω μία πρωί και μια μετά την προπόνηση, διάβασα ότι είναι εκ τον υστέρων Υποκατάστατο γεύματος, θα πρέπει να μην τρώω για κάποια ώρα πριν και μετά?? ουσιαστικά θα πρέπει να παραλύπω ένα γεύμα όταν την παίρνω??
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-02-17 12:09 #5
    Προεπιλογή
    Μπορείτε να δείτε μία καλή προσφορά που τρέχει αυτές τις μέρες στο e-shop, στη συσκευασία των 2200gr εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση