Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 38
  1. 02-03-15 18:08 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή OmniMX Leancore (Sci-Mx)




    Όπως και τα προηγούμενα omni, έτσι κι αυτό κρατάει σταθερά τα συστατικά για δύναμη, αποκατάσταση, ορμονική ισορροπία κτλ κ διαφοροποιείται αναλόγως στους υδατάνθρακες, τις θερμίδες, την πρωτείνη σχετικά κ τα λίπη. Αυτό είναι το ενδιάμεσο της παρέας. Αναλόγως με το πως ρυθμίζει τα μάκρος του ο καθένας επιλέγει το κατάλληλο γι εκείνον. Η εταιρία σου δίνει αυτή την ευελιξία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-03-15 16:11 #2

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιώ αυτήν την περίοδο σε γεύση σοκολάτα μετά την προπόνηση κυρίως ως After… Φανταστικό!
    Έχω δοκιμάσει και το άλλο της σειράς Omni, το Hardcore και προς καλοκαιράκι θα δοκιμάσω και το Omni-MX Rippedcore για να κλείσει το καρέ…
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-15 15:31 #3
    Προεπιλογή Πρωτεινη+Κρεατινη
    Αποφασισα να αναζητησω ενα συμπληρωμα που θα συνδιαζε αυτα τα 2 και με μια προχειρη αναζητηση εδω κατασταλαξα στο OMNIMX HARDCORE της SCIMX. Στο μαγαζι ο τυπος μου προτεινε και τελικα αγορασα το OMNIMX LEANCORE γιατι λεει εχει και υδατανθρακα. Αυτο που θελω εγω ειναι να αυξησω ογκο χωρις ομως να τα παρω στη κοιλια και να εχω δυναμη στην προπονηση. Ενα δευτερο σημειο εινια οτι ο κατασκευαστης γραφει 2 σκουπ ανα δοση ενω ο τυπος λεει ενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-15 07:56 #4
    Προεπιλογή
    καλα σου ειπε,2 σκουπ εχουν 41 γρ πρωτ. ειναι παρα πολλά.Στο 1 σκουπ γεματο καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-05-15 17:23 #5
    Προεπιλογή
    Παιδια, ενδεχεται το συγκεκριμενο προιον να μου προκαλει υπερενταση; Παιρνω μια δοση μεσα στη μερα και αλλη μια μετα την προπονηση κατα τις 20:00-21:00. Υπαρχει περιπτωση να με επιρρεαζει στον υπνο η ειναι η ιδεα μου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-05-15 08:25 #6
    Προεπιλογή
    μπορει να ειναι καποιο απο τα συστατικα εχει ,δεν ειναι απλη πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-15 14:31 #7
    Το avatar του χρήστη iovas

    Εγγραφή
    29-06-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Όχι φίλε,δεν εχει κάποιο συστατικό που να μπορεί να επηρεάσει αρνητικά τον ύπνο σου.Η ιδέα σου είναι.
    Το προιόν είναι περισσότερο after workout,για καλύτερη αποκατάσταση και πλήρωση των μυών,δεν υπάρχει κάποιο διεγερτικό ή κάτι άλλο που να δικαιολογεί υπερένταση.
    -acta non verba-
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-05-15 19:03 #8
    Προεπιλογή
    Το υπεθεσα λογω ταυρινης πιο πολυ, και ισως μεγαλης ποσοστητας υδατανθρακων. Εινια γεγονος ομως οτι δεν ηρεμω ευκολα μετα την καταναλωση του..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-02-16 19:31 #9
    Προεπιλογή
    Παρατήρησα ότι από τα 46γρ υδατάνθρακα τα 26 είναι ζάχαρη... σε τι επηρεάζει αυτό? σε άλλα ποστ πρόσεξα να γράφουν ότι δεν προτιμούν συμπληρώματα με μεγάλο ποσοστό ζάχαρης στους υδατάνθρακες τους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-02-16 10:46 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akioteutos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρατήρησα ότι από τα 46γρ υδατάνθρακα τα 26 είναι ζάχαρη... σε τι επηρεάζει αυτό? σε άλλα ποστ πρόσεξα να γράφουν ότι δεν προτιμούν συμπληρώματα με μεγάλο ποσοστό ζάχαρης στους υδατάνθρακες τους.
    Μεταπροπονητικά δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτή την ποσότητα σακχάρων. Την υπόλοιπη μέρα αν θες να χρησιμοποιήσεις σκόνη πάρε καλύτερα και μία καθαρή υψηλής περιεκτικότητας, ώστε να μην λαμβάνεις καμία ποσότητα σακχάρων.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-12-16 23:23 #11
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    πολυ καλη πρωτεινη!!
    γευση σοκολατα 10/10 μαρεσε παρα πολυ αλλα νταξει γουστα ειναι αυτα !!
    διαλυτοτητα 9/10 !!
    δε με φουσκωσε η κατι !!
    με κρατησε καλα για μιαμιση ωρα μεταπροπονητικα στο 1,5 σκουπ !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-01-17 14:04 #12
    Προεπιλογή
    Απο διαλυτοτητα γευση παιρνει αριστα!!!
    Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι με την ληψη της συγκεκριμενης πρωτεινης ειχα πολυ συχνοουρια...το χα κανει πειραμα σταματωντας την για 2 3 βδομαδες και μολις το ξανάρχισα ειχα παλι τα ιδια....
    Νερο οσο επινα με την ληψη επινα και με την διακοπη....δε ξερω τι παιζοταν
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-09-17 14:56 #13
    Προεπιλογή
    Δείτε το αυτές τις μέρες σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ εδώ.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-12-17 20:43 #14
    Προεπιλογή
    τρομερηηηη φορμουλα.... η γευση μας τα χαλαει λιγο (φραουλα ) αλλα λογικο με τοσα πραγματακια που εχει μεσα... ολα σε ενα .. θεωρω την εταιρεια ως μια απο τις πιο αξιοπιστες του χωρου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-12-17 20:45 #15
    Προεπιλογή
    Περνω την hard-coreδω και 2 μήνες τελειώνω το δεύτερο κουτί.. πολύ καλή και εγώ θεωρώ την εταιρια από τις καλύτερες..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία