Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 38

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 02-03-15 18:08 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή OmniMX Leancore (Sci-Mx)




    Όπως και τα προηγούμενα omni, έτσι κι αυτό κρατάει σταθερά τα συστατικά για δύναμη, αποκατάσταση, ορμονική ισορροπία κτλ κ διαφοροποιείται αναλόγως στους υδατάνθρακες, τις θερμίδες, την πρωτείνη σχετικά κ τα λίπη. Αυτό είναι το ενδιάμεσο της παρέας. Αναλόγως με το πως ρυθμίζει τα μάκρος του ο καθένας επιλέγει το κατάλληλο γι εκείνον. Η εταιρία σου δίνει αυτή την ευελιξία.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-03-15 16:11 #2

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιώ αυτήν την περίοδο σε γεύση σοκολάτα μετά την προπόνηση κυρίως ως After… Φανταστικό!
    Έχω δοκιμάσει και το άλλο της σειράς Omni, το Hardcore και προς καλοκαιράκι θα δοκιμάσω και το Omni-MX Rippedcore για να κλείσει το καρέ…
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-05-15 15:31 #3
    Προεπιλογή Πρωτεινη+Κρεατινη
    Αποφασισα να αναζητησω ενα συμπληρωμα που θα συνδιαζε αυτα τα 2 και με μια προχειρη αναζητηση εδω κατασταλαξα στο OMNIMX HARDCORE της SCIMX. Στο μαγαζι ο τυπος μου προτεινε και τελικα αγορασα το OMNIMX LEANCORE γιατι λεει εχει και υδατανθρακα. Αυτο που θελω εγω ειναι να αυξησω ογκο χωρις ομως να τα παρω στη κοιλια και να εχω δυναμη στην προπονηση. Ενα δευτερο σημειο εινια οτι ο κατασκευαστης γραφει 2 σκουπ ανα δοση ενω ο τυπος λεει ενα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-05-15 07:56 #4
    Προεπιλογή
    καλα σου ειπε,2 σκουπ εχουν 41 γρ πρωτ. ειναι παρα πολλά.Στο 1 σκουπ γεματο καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-05-15 17:23 #5
    Προεπιλογή
    Παιδια, ενδεχεται το συγκεκριμενο προιον να μου προκαλει υπερενταση; Παιρνω μια δοση μεσα στη μερα και αλλη μια μετα την προπονηση κατα τις 20:00-21:00. Υπαρχει περιπτωση να με επιρρεαζει στον υπνο η ειναι η ιδεα μου;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-05-15 08:25 #6
    Προεπιλογή
    μπορει να ειναι καποιο απο τα συστατικα εχει ,δεν ειναι απλη πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-15 14:31 #7
    Το avatar του χρήστη iovas

    Εγγραφή
    29-06-2013
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    63
    Προεπιλογή
    Όχι φίλε,δεν εχει κάποιο συστατικό που να μπορεί να επηρεάσει αρνητικά τον ύπνο σου.Η ιδέα σου είναι.
    Το προιόν είναι περισσότερο after workout,για καλύτερη αποκατάσταση και πλήρωση των μυών,δεν υπάρχει κάποιο διεγερτικό ή κάτι άλλο που να δικαιολογεί υπερένταση.
    -acta non verba-
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-03-18 10:33 #8
    Προεπιλογή
    Βλέπω ότι την κατατασετε στα After, ενώ θα μπορούσε εύκολα να θεωρηθεί ως πρωτεΐνη που αντικαθιστά άλλες γνωστές πρωτεΐνες, όπως την Nitrotech.
    Βασικά ενδιαφέρομαι να την πάρω, γιατί θέλω να δοκιμάσω κάτι καινούριο μετά την Gold On Whey και την Nitrotech και επειδή έχει και κρεατινη μέσα.

    Γράφτηκε πριν ότι καλύτερα να αποφεύγονται τα 2 scoop ανά δόση. Είμαι 39 χρονών, 1.79υψος, 77 κιλά με 3 φορές προπόνηση την βδομάδα, σταθερά εδώ και χρόνια. Με ενδιαφέρει να κόψω λίγο, αν και γενικά είμαι σε καλή κατάσταση.
    1.Τι προτείνετε από δοσολογία;
    2.Λόγο ζάχαρης μέσα, προτάθηκε νωρίτερα να μην την παίρνουμε άλλες φορές, εκτός μετά την προπόνηση. Όμως έτσι χάνει το πλεονέκτημα της κρεατινης που έχει μέσα και που πρέπει να την παίρνουμε πριν την προπόνηση για να το εκμεταλλευτούμε.
    Άλλωστε και η εταιρεία επίσημα προτείνει πριν και μετά την προπόνηση.

    Επίσης την βρίσκω από **** περίπου για την 4.2κιλά, με μεταφορικά μέσα, που είναι καλή τιμή.

    ** Δεν επιτρέπονται η αναφορά σε τιμές και άλλα sites πλην του χορηγού. Bodybuilding.gr Team **


    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη junglist : 02-03-18 στις 10:38
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-03-18 15:06 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπω ότι την κατατασετε στα After, ενώ θα μπορούσε εύκολα να θεωρηθεί ως πρωτεΐνη που αντικαθιστά άλλες γνωστές πρωτεΐνες, όπως την Nitrotech.
    Βασικά ενδιαφέρομαι να την πάρω, γιατί θέλω να δοκιμάσω κάτι καινούριο μετά την Gold On Whey και την Nitrotech και επειδή έχει και κρεατινη μέσα.

    Γράφτηκε πριν ότι καλύτερα να αποφεύγονται τα 2 scoop ανά δόση. Είμαι 39 χρονών, 1.79υψος, 77 κιλά με 3 φορές προπόνηση την βδομάδα, σταθερά εδώ και χρόνια. Με ενδιαφέρει να κόψω λίγο, αν και γενικά είμαι σε καλή κατάσταση.
    1.Τι προτείνετε από δοσολογία;
    2.Λόγο ζάχαρης μέσα, προτάθηκε νωρίτερα να μην την παίρνουμε άλλες φορές, εκτός μετά την προπόνηση. Όμως έτσι χάνει το πλεονέκτημα της κρεατινης που έχει μέσα και που πρέπει να την παίρνουμε πριν την προπόνηση για να το εκμεταλλευτούμε.
    Άλλωστε και η εταιρεία επίσημα προτείνει πριν και μετά την προπόνηση.

    Επίσης την βρίσκω από **** περίπου για την 4.2κιλά, με μεταφορικά μέσα, που είναι καλή τιμή.


    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

    Έχει αρκετά συστατικά μέσα Όχι μόνο κρεατινη..στα 2 σκουπ σου δίνει καλές αναλογίες τώρα θες 1 πριν 1 μετά 2 μετά το ίδιο κάνει.. Αυτό που λες για την κρεατινη δεν ισχύει οπότε θες την πέρνεις.. το 2 που γράφεις βασικα είναι όλο άστοχο και ζάχαρη να έχει καλύτερα μετά την προπόνηση..ποθ δεν έχει ζάχαρη απλά έχει υδατάνθρακα αρκετό.. Εγώ θα επερνα 1 πριν ένα μετά.. Τώρα αν για κάποιο λόγο δεν πάρεις πριν πάρε 2 μετά.. μπορείς και να πάρεις 1 πρωί 1 μετά την προπόνηση.. πολύ καλή η τιμή στο **** εδώ τόσο έχει η 2κιλη νομίζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-03-18 15:33 #10
    Προεπιλογή
    απο τις αγαπημενες μου... η γευση μου τα χαλαει λιγο αλλα εχει πολλα πραγματα μεσα ....... τρομερη!!!!!!!!!! νο1 γτ ξενιαζεις απο αλλα εξτρα συμπληρωματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-03-18 15:34 #11
    Προεπιλογή
    εγω εβαζα 1 το πρωι και ενα μετα το τζυμ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-03-18 16:16 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εβαζα 1 το πρωι και ενα μετα το τζυμ!
    Αναφέρεσαι σε 1 σκοοπ, αντί για 2 που λέει η εταιρεία ανά δόση;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει αρκετά συστατικά μέσα Όχι μόνο κρεατινη..στα 2 σκουπ σου δίνει καλές αναλογίες τώρα θες 1 πριν 1 μετά 2 μετά το ίδιο κάνει.. Αυτό που λες για την κρεατινη δεν ισχύει οπότε θες την πέρνεις.. το 2 που γράφεις βασικα είναι όλο άστοχο και ζάχαρη να έχει καλύτερα μετά την προπόνηση..ποθ δεν έχει ζάχαρη απλά έχει υδατάνθρακα αρκετό.. Εγώ θα επερνα 1 πριν ένα μετά.. Τώρα αν για κάποιο λόγο δεν πάρεις πριν πάρε 2 μετά.. μπορείς και να πάρεις 1 πρωί 1 μετά την προπόνηση.. πολύ καλή η τιμή στο **** εδώ τόσο έχει η 2κιλη νομίζω.
    Για την ζάχαρη λέει 25γρ στα 100γρ που αντιστοιχεί σε μια δόση Δεν είναι και λίγο.

    Πάντως έτσι όπως το προτείνετε, το σκέφτομαι. 1 το πρωί με πρωινό και ένα μετά την προπόνηση.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-03-18 01:02 #13
    Προεπιλογή
    Παραγγελθηκε από εκεί που είπα πριν σε σοκολάτα και πλέον περιμένω να την δοκιμάσω.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-03-18 01:15 #14
    Προεπιλογή
    Λοιπόν διαλυτότητα μια χαρά, η σοκολάτα και με σκέτο νερό μου αρέσει και κανένα θέμα με συχνοουρια που είπε κάποιος πιο πάνω. Όλα καλά μέχρι στιγμής, αν και μετά από 3 μέρες και με 1 σκοοπ και 1 μετά την προπόνηση, δεν νιώθω να με πιάνει η κρεατινη.
    Με σκετες κρεατινες ένιωθα ένα μυρμιγκιασμα. Μήπως είναι μικρή η ποσότητα σκέφτομαι.

    Unleashed by my rooted OP3T on 8.0
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-03-18 12:34 #15
    Προεπιλογή
    η κρεατινη δεν προκαλει μυρμιγκιασμα φιλε ... αυτη η φορμουλα που πηρες ειναι μια χαρα απο τις καλυτερες
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία