Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 38
  1. 30-12-17 21:03 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    τρομερηηηη φορμουλα.... η γευση μας τα χαλαει λιγο (φραουλα ) αλλα λογικο με τοσα πραγματακια που εχει μεσα... ολα σε ενα .. θεωρω την εταιρεια ως μια απο τις πιο αξιοπιστες του χωρου
    Μου αρέσει αυτη η εταιρία στις πρωτεϊνες γιατί έχει μια καλή γκάμα που ξεφεύγει απο τις συνηθισμένες φόρμουλες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-03-18 10:33 #17
    Προεπιλογή
    Βλέπω ότι την κατατασετε στα After, ενώ θα μπορούσε εύκολα να θεωρηθεί ως πρωτεΐνη που αντικαθιστά άλλες γνωστές πρωτεΐνες, όπως την Nitrotech.
    Βασικά ενδιαφέρομαι να την πάρω, γιατί θέλω να δοκιμάσω κάτι καινούριο μετά την Gold On Whey και την Nitrotech και επειδή έχει και κρεατινη μέσα.

    Γράφτηκε πριν ότι καλύτερα να αποφεύγονται τα 2 scoop ανά δόση. Είμαι 39 χρονών, 1.79υψος, 77 κιλά με 3 φορές προπόνηση την βδομάδα, σταθερά εδώ και χρόνια. Με ενδιαφέρει να κόψω λίγο, αν και γενικά είμαι σε καλή κατάσταση.
    1.Τι προτείνετε από δοσολογία;
    2.Λόγο ζάχαρης μέσα, προτάθηκε νωρίτερα να μην την παίρνουμε άλλες φορές, εκτός μετά την προπόνηση. Όμως έτσι χάνει το πλεονέκτημα της κρεατινης που έχει μέσα και που πρέπει να την παίρνουμε πριν την προπόνηση για να το εκμεταλλευτούμε.
    Άλλωστε και η εταιρεία επίσημα προτείνει πριν και μετά την προπόνηση.

    Επίσης την βρίσκω από **** περίπου για την 4.2κιλά, με μεταφορικά μέσα, που είναι καλή τιμή.

    ** Δεν επιτρέπονται η αναφορά σε τιμές και άλλα sites πλην του χορηγού. Bodybuilding.gr Team **


    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη junglist : 02-03-18 στις 10:38
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-03-18 15:06 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλέπω ότι την κατατασετε στα After, ενώ θα μπορούσε εύκολα να θεωρηθεί ως πρωτεΐνη που αντικαθιστά άλλες γνωστές πρωτεΐνες, όπως την Nitrotech.
    Βασικά ενδιαφέρομαι να την πάρω, γιατί θέλω να δοκιμάσω κάτι καινούριο μετά την Gold On Whey και την Nitrotech και επειδή έχει και κρεατινη μέσα.

    Γράφτηκε πριν ότι καλύτερα να αποφεύγονται τα 2 scoop ανά δόση. Είμαι 39 χρονών, 1.79υψος, 77 κιλά με 3 φορές προπόνηση την βδομάδα, σταθερά εδώ και χρόνια. Με ενδιαφέρει να κόψω λίγο, αν και γενικά είμαι σε καλή κατάσταση.
    1.Τι προτείνετε από δοσολογία;
    2.Λόγο ζάχαρης μέσα, προτάθηκε νωρίτερα να μην την παίρνουμε άλλες φορές, εκτός μετά την προπόνηση. Όμως έτσι χάνει το πλεονέκτημα της κρεατινης που έχει μέσα και που πρέπει να την παίρνουμε πριν την προπόνηση για να το εκμεταλλευτούμε.
    Άλλωστε και η εταιρεία επίσημα προτείνει πριν και μετά την προπόνηση.

    Επίσης την βρίσκω από **** περίπου για την 4.2κιλά, με μεταφορικά μέσα, που είναι καλή τιμή.


    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

    Έχει αρκετά συστατικά μέσα Όχι μόνο κρεατινη..στα 2 σκουπ σου δίνει καλές αναλογίες τώρα θες 1 πριν 1 μετά 2 μετά το ίδιο κάνει.. Αυτό που λες για την κρεατινη δεν ισχύει οπότε θες την πέρνεις.. το 2 που γράφεις βασικα είναι όλο άστοχο και ζάχαρη να έχει καλύτερα μετά την προπόνηση..ποθ δεν έχει ζάχαρη απλά έχει υδατάνθρακα αρκετό.. Εγώ θα επερνα 1 πριν ένα μετά.. Τώρα αν για κάποιο λόγο δεν πάρεις πριν πάρε 2 μετά.. μπορείς και να πάρεις 1 πρωί 1 μετά την προπόνηση.. πολύ καλή η τιμή στο **** εδώ τόσο έχει η 2κιλη νομίζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-03-18 15:33 #19
    Προεπιλογή
    απο τις αγαπημενες μου... η γευση μου τα χαλαει λιγο αλλα εχει πολλα πραγματα μεσα ....... τρομερη!!!!!!!!!! νο1 γτ ξενιαζεις απο αλλα εξτρα συμπληρωματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-03-18 15:34 #20
    Προεπιλογή
    εγω εβαζα 1 το πρωι και ενα μετα το τζυμ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-03-18 16:16 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω εβαζα 1 το πρωι και ενα μετα το τζυμ!
    Αναφέρεσαι σε 1 σκοοπ, αντί για 2 που λέει η εταιρεία ανά δόση;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jjohny Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έχει αρκετά συστατικά μέσα Όχι μόνο κρεατινη..στα 2 σκουπ σου δίνει καλές αναλογίες τώρα θες 1 πριν 1 μετά 2 μετά το ίδιο κάνει.. Αυτό που λες για την κρεατινη δεν ισχύει οπότε θες την πέρνεις.. το 2 που γράφεις βασικα είναι όλο άστοχο και ζάχαρη να έχει καλύτερα μετά την προπόνηση..ποθ δεν έχει ζάχαρη απλά έχει υδατάνθρακα αρκετό.. Εγώ θα επερνα 1 πριν ένα μετά.. Τώρα αν για κάποιο λόγο δεν πάρεις πριν πάρε 2 μετά.. μπορείς και να πάρεις 1 πρωί 1 μετά την προπόνηση.. πολύ καλή η τιμή στο **** εδώ τόσο έχει η 2κιλη νομίζω.
    Για την ζάχαρη λέει 25γρ στα 100γρ που αντιστοιχεί σε μια δόση Δεν είναι και λίγο.

    Πάντως έτσι όπως το προτείνετε, το σκέφτομαι. 1 το πρωί με πρωινό και ένα μετά την προπόνηση.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-03-18 01:02 #22
    Προεπιλογή
    Παραγγελθηκε από εκεί που είπα πριν σε σοκολάτα και πλέον περιμένω να την δοκιμάσω.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-03-18 01:15 #23
    Προεπιλογή
    Λοιπόν διαλυτότητα μια χαρά, η σοκολάτα και με σκέτο νερό μου αρέσει και κανένα θέμα με συχνοουρια που είπε κάποιος πιο πάνω. Όλα καλά μέχρι στιγμής, αν και μετά από 3 μέρες και με 1 σκοοπ και 1 μετά την προπόνηση, δεν νιώθω να με πιάνει η κρεατινη.
    Με σκετες κρεατινες ένιωθα ένα μυρμιγκιασμα. Μήπως είναι μικρή η ποσότητα σκέφτομαι.

    Unleashed by my rooted OP3T on 8.0
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-03-18 12:34 #24
    Προεπιλογή
    η κρεατινη δεν προκαλει μυρμιγκιασμα φιλε ... αυτη η φορμουλα που πηρες ειναι μια χαρα απο τις καλυτερες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-03-18 21:19 #25
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    ^Ακριβώς.
    Η β-αλανίνη προκαλεί μυρμήγκιασμα, μήπως λάμβανες κάποια φόρμουλα με κρεατίνη και αλανίνη και το συνδύασες έτσι ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-03-18 21:22 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ^Ακριβώς.
    Η β-αλανίνη προκαλεί μυρμήγκιασμα, μήπως λάμβανες κάποια φόρμουλα με κρεατίνη και αλανίνη και το συνδύασες έτσι ;
    πιθανοτατα χρησιμοποιουσε καποιο pre workout!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-03-18 22:42 #27
    Προεπιλογή
    Έπαιρνα την κρεατινη C4 παλιότερα και νόμιζα ότι όλες οι κρεατινες το έχουν αυτό .
    Εντάξει δεν θα κολλήσουμε σε αυτό.


    Unleashed by my rooted OP3T on 8.0
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-03-18 00:12 #28
    Προεπιλογή
    ναι οντως αυτο ειναι pre workout . εννοειται δεν το ειπα ειρωνικα ! μην το παιρνεις στραβα φιλε μου !εκανες πολυ καλη επιλογη παντως και εγω αυτην πινω τωρα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-03-18 04:38 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι οντως αυτο ειναι pre workout . εννοειται δεν το ειπα ειρωνικα ! μην το παιρνεις στραβα φιλε μου !εκανες πολυ καλη επιλογη παντως και εγω αυτην πινω τωρα!
    Κανένα πρόβλημα φίλε! Εσύ πώς την ανακάλυψες και ποια έπαιρνες πριν;

    Πάντως διάβασα και κάπου αλλού ότι η ποιότητα της πρωτεΐνης είναι λίγο χαμηλή, σε σχέση με άλλες καθαρές πρωτεΐνες.
    Αφού θεωρείται καλή, πώς και δεν έχει πολύ ζήτηση το θέμα εδώ, όπως γίνεται και με άλλες γνωστές πρωτεΐνες;
    Και σε ψάξιμο που έκανα σε φόρουμ του εξωτερικού, υπάρχει πολύ λίγο υλικό, σαν να μην ασχολείται κόσμος μαζί της.

    Unleashed by my rooted OP3T on 8.0
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-03-18 09:36 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κανένα πρόβλημα φίλε! Εσύ πώς την ανακάλυψες και ποια έπαιρνες πριν;

    Πάντως διάβασα και κάπου αλλού ότι η ποιότητα της πρωτεΐνης είναι λίγο χαμηλή, σε σχέση με άλλες καθαρές πρωτεΐνες.
    Αφού θεωρείται καλή, πώς και δεν έχει πολύ ζήτηση το θέμα εδώ, όπως γίνεται και με άλλες γνωστές πρωτεΐνες;
    Και σε ψάξιμο που έκανα σε φόρουμ του εξωτερικού, υπάρχει πολύ λίγο υλικό, σαν να μην ασχολείται κόσμος μαζί της.

    Unleashed by my rooted OP3T on 8.0
    Συνήθως ασχολούνται με κάτι αμφιλεγόμενο φίλε και όχι με κάτι καλό...Γενικα σαν εταιρία είναι καλή.. Το ότι είναι blend και μπορεί να μην δίνει τόσο έμφαση στην πρωτεΐνη όπως άλλες καθαρές παίζει αλλά ποτέ δεν είμαστε σίγουροι. Εγώ από την σειρά επερνα την hard-core και έχω μείνει ευχαριστημένος..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία