Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 121
  1. 17-03-15 17:35 #31
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ηθελα να ρωτησω σε περιπτωση που καποιος θελει να παραγειλει κιλα δισκους μια μεγαλη ποσοτητα πως παραδιδονται και αν εχουν μεταφορικα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-03-15 10:24 #32
    Προεπιλογή
    Δυστυχώς δεν μπορούμε να σας αναφέρουμε κάποια τιμή «πλαφόν», αφού σε κάθε περίπτωση προσπαθούμε να βρούμε τον οικονομικότερο τρόπο παράδοσης. Σας προτείνω να καλέσετε στο κατάστημα για να μπορέσουμε να σας εξυπηρετήσουμε με τον καλύτερο δυνατόν τρόπο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-03-15 17:14 #33
    Προεπιλογή
    Οι προσφορές συνεχίζονται !!

    Όνομα: prosfores.jpg Εμφανίσεις: 928 Μέγεθος: 97,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-04-15 14:45 #34
    Προεπιλογή
    Να ενημερώσουμε ότι για αυτές τις μέρες, όσον αφορά το φυσικό κατάστημα, δεν θα έχουμε εορταστικό ωράριο, διαφορετικό από αυτό που έχουμε ούτως ή άλλως, ούτε θα ανοίξουμε την Κυριακή των Βαΐων.
    Φυσικά το e-shop μας δεν ξεκουράζεται ποτέ.

    Όμως για να σας αποζημιώσουμε γι’ αυτό, από σήμερα τρέχουν νέες πολύ δυνατές προσφορές στο e-shop!
    Κάποιες προσφορές αφορούν συγκεκριμένες γεύσεις κα αφορούν κοντινά σε λήξη προϊόντα, όπου το αναφέρουμε. Κάποιες άλλες όμως δεν έχουν τέτοιους περιορισμούς.

    Σερφάρετε στο e-shop μας και…εδώ είμαστε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-05-15 14:14 #35
    Προεπιλογή
    Νέες προσφορές αυτές τις μέρες στο e-shop του Forum!
    Πιστεύουμε ότι όλες παρουσιάζουν ενδιαφέρον όμως ξεχωρίζουμε αυτές των After Max, Amino-X και Muscle Protein bar. Αυτές είναι που έως στιγμής έχουν τραβήξει περισσότερο…
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-05-15 14:33 #36
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες υπάρχει μία δυνατή προσφορά με ΔΩΡΕΑΝ Kre-Alkalyn 120 caps, αγοράζοντας 2 συσκευασίες από τα παρακάτω προϊόντα WARRIORLAB!

    Όνομα: Warrior-offer-2-(ΑΘΛΗΤΗΣ)-copy.jpg Εμφανίσεις: 680 Μέγεθος: 107,9 KB


    Τα προϊόντα μπορεί να είναι είτε ίδια, είτε διαφορετικά μεταξύ τους και η προσφορά θα ισχύει έως εξαντλήσεως του Δώρου.
    Στο e-shop, όταν κάνετε την παραγγελία δεν φαίνεται το Δώρο, όμως με την ταυτόχρονη αγορά 2 από τα παραπάνω προϊόντα WARRIORLAB, θα εμπεριέχεται στο δέμα που θα λαμβάνετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-05-15 16:02 #37
    Προεπιλογή
    Την ''τσιμπησα'' σημερα την VITA-T, MEN´S MULTIVITAMIN, 90 CAPS (TOP SECRET) ,νομιζω οτι ειναι πλεονεκτημα σε θεμα αφομοιωσης που ειναι σε καψουλες κ οχι σε κουφετο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-07-15 19:13 #38
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Υποθετικά κάνεις μια παραγγελια από το eshop του site, αφου γινει η παραγγελια και δηλώσεις τα στοχιεια αποστολής, σε παιρνουν τηλέφωνο στο νουμερο που έδωσες ή τα στέλνουν ανευ επικοινωνιας?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-07-15 19:18 #39
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ποτε την εστειλες την παραγγελια
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-07-15 19:23 #40
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποτε την εστειλες την παραγγελια
    Deν την έχω στειλει ακομη μέταλ, απλά θέλω να προχωρησω σε παραγγελια και θα ήθελα να ξερω αν υπάρχει προκαταβολική επικοινωνια πριν αποσταλεί, διοτι αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με το κιν μ και δεν μπορούν να με πάρουν τηλ.

    Σε ευχαριστω για το move btw, δεν το είχα δει το τοπιk
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-07-15 19:25 #41
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    στα στελνουν ανευ επικοινωνιας. παντως εμενα δυο φορες με πρωτεινη που παρειγγειλα ειδαν οτι μετα δεν υπηρχε και δεν με πηραν πισω να μου το πουν επρεπε να παρω εγω να ρωτησω τι παιζει και να μαθω. οπως και να εχει απο την στιγμη που ξεπεραστηκε η ασυννενοησια τα πραματα ηρθαν στην ωρα τους εσυ καλου κακου δωσε και ενα τηλεφωνο κινητο παντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-07-15 20:01 #42
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα στελνουν ανευ επικοινωνιας. παντως εμενα δυο φορες με πρωτεινη που παρειγγειλα ειδαν οτι μετα δεν υπηρχε και δεν με πηραν πισω να μου το πουν επρεπε να παρω εγω να ρωτησω τι παιζει και να μαθω. οπως και να εχει απο την στιγμη που ξεπεραστηκε η ασυννενοησια τα πραματα ηρθαν στην ωρα τους εσυ καλου κακου δωσε και ενα τηλεφωνο κινητο παντως.
    Μάλιστα! Ευχαριστώ Βαγγέλη!
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-07-15 09:00 #43
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα στελνουν ανευ επικοινωνιας. παντως εμενα δυο φορες με πρωτεινη που παρειγγειλα ειδαν οτι μετα δεν υπηρχε και δεν με πηραν πισω να μου το πουν επρεπε να παρω εγω να ρωτησω τι παιζει και να μαθω. οπως και να εχει απο την στιγμη που ξεπεραστηκε η ασυννενοησια τα πραματα ηρθαν στην ωρα τους εσυ καλου κακου δωσε και ενα τηλεφωνο κινητο παντως.
    Βαγγέλη αυτό έγινε με το e-shop του ΑΘΛΗΤΗ που λειτουργεί από τον Μαρτιο του 2015;
    Νομίζω θυμάμαι την περίπτωση και ήταν με τους προηγούμενους συνεργάτες.
    Στον ΑΘΛΗΤΗ είναι αρκετά τυπικοί απ΄όσο γνωρίζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-07-15 09:33 #44
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    κωστα εγινε ναι απλα ρωτησα για μια πρωτεινη μου ειπαν οτι ειναι διαθεσιμη περιμενα καποιες μερες τους πηρα και μου ειπαν δεν ηταν τελικα διαθεσιμη και εβαλα μια αλλη πρωτεινη οπως ειπα ομως οκ γινονται και αυτα καθε μερα μπορει να εχεις ενα σωρο παραγγελιες απο την στιγμη που λυθηκε το θεμα ολα καλα και ειναι και γεναιοδωροι οσον αφορα τα εξτραδακια που εχουν μεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-07-15 15:41 #45
    Προεπιλογή
    Παιδιά ευχαριστούμε για τα καλοπροαίρετα σχόλια που μας βοηθάνε να γίνουμε καλύτεροι.

    Αυτές τις μέρες παίζουν κάποιες ωραίες προσφορές στο e-shop μας, και επιπλέον να πούμε ότι σε αρκετές εταιρίες απορροφήσαμε ένα μέρος της αύξησης Φ.Π.Α.

    Ενδεικτικά αναφέρουμε: Sci-MX, NUTREND, WARRIORLAB, NLS, STACKER, MYOLABS, INKO, BODY ATTACK, M DOUBLE YOU, MAXIMIZE, FIRST IRON και άλλες…
    Η αύξηση που έγινε είναι περίπου 5% και σε ορισμένα προϊόντα δεν αυξήσαμε καθόλου τιμές.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία