Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 121
  1. 11-11-15 19:11 #61
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ευθυμης Εμφάνιση μηνυμάτων
    σημερα παρελαβα την πρωτη παραγγελια με ενα σκασμο δωρα, ευχαριστω! οχι σαν μερικους που ψωνιζεις συνεχεια και δεν βαζουν ουτε ενα δειγμα μεσα ! θα σας ξαναπροτημισω!
    καλα τα εξτραδακια δωρακια που βαζει μεσα ειναι απο αλλο πλανητη εδειξα σε ενα φιλο την φωτο με τα οσα μου εβαλαν οποιος ψωνιζει απο αλλου και λεει ενταξει μωρε σιγα αυτα τα παιρνουν τζαμπα (κλασσικος μλκς ελληνας)που τα χανει και προσπαθει να υποβιβασει ωραια του λεω δειξε μου απο το σαιτ που παραγγειλες εσυ που σου χρεωσαν και το σεικερ και δειξε μου και τα τζαμπα εξτραδακια που σου εβαλαν....δεν ειπε τιποτα

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alkean Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια εχω κανει μια παραγγελια απο την παρασκευη και δεν ηρθε ουτε σημερα (πρωτη παραγγελια απο αθλητη)

    Εχω στειλει και εμαιλ στην φορμα επικοινωνιας απο χθες και ουτε απαντηση εχω παρει....

    Αντε τα πηρα τωρα θελω και γω τετοια δωρακια οπως τις εικονες ζηλευω ....
    παρε τηλ φιλε συμβαινουν αυτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-11-15 18:14 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων

    παρε τηλ φιλε συμβαινουν αυτα
    Λοιπον,εχω αρχισει να απογοητευομαι και οχι vaggan δεν συμβαινουν αυτα...
    Τους πηρα και τηλεφωνο λιγον πιο πριν στις 5....Δεν μου απαντησαν...πηρα και στα 2 νουμερα

    Θα δοκιμασω να τους παρω παλι αλλα σιγουρα ολο αυτο το σκηνικο ειναι εναν μειον για τον Αθλητη απο δικια μου πλευρα...
    Εχω απορια τη δικαιολογια θα μου πουν,αν απαντησουν βεβαια

    Παει μια εβδομαδα τωρα ελεος δηλαδη
    Always Pushing And Pushin For More
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-11-15 21:49 #63
    Προεπιλογή
    Δοκιμασα παλι κατα τις 7
    Δεν απαντησαν...

    Αντι-επαγγελματιες στο φουλ τι να λεμε...κατ τα αλλα υποστοριζουμε ελλαδα ναι αλλα οχι τους ελληναρες
    Always Pushing And Pushin For More
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-11-15 01:56 #64
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Φίλε εισαι απαράδεκτος αν απο αυτό κρίνεις το κατάστημα αντιεπαγγελματίες

    Βλεπεις 5 σελίδες με κριτικές και αμεσως βγαίνεις να κράξεις...Επέτρεψε μου αλλα δεν λειτουργούμε ετσι εδω μέσα..


    Για καποιο λόγο μπορεί να εκλεισαν νωριτερα....οποτε καταλαβαινεις οτι οσα τηλεφωνα και να πήρες,λογικό ηταν να μην βρηκες κανεναν

    ΥΓ 1 , ΣΗΜΕΡΑ στο κέντρο ,τα ''εσπαγαν'' παλι,οποτε θεωρώ ισως ηταν ενας λόγος αυτος που τους αναγκασε να κλεισουν νωρις.


    ΥΓ 2 δεν σε αναγκασε κανεις να ψωνισεις απο εκει,μπορείς να συνεχιζεις να προτιμάς τα αλλα eshop και να αφήσεις για εμας τους υπολοιπους τον ΑΘΛΗΤΗ...

    φιλικα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-11-15 06:11 #65
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε εισαι απαράδεκτος αν απο αυτό κρίνεις το κατάστημα αντιεπαγγελματίες

    Βλεπεις 5 σελίδες με κριτικές και αμεσως βγαίνεις να κράξεις...Επέτρεψε μου αλλα δεν λειτουργούμε ετσι εδω μέσα..


    Για καποιο λόγο μπορεί να εκλεισαν νωριτερα....οποτε καταλαβαινεις οτι οσα τηλεφωνα και να πήρες,λογικό ηταν να μην βρηκες κανεναν

    ΥΓ 1 , ΣΗΜΕΡΑ στο κέντρο ,τα ''εσπαγαν'' παλι,οποτε θεωρώ ισως ηταν ενας λόγος αυτος που τους αναγκασε να κλεισουν νωρις.


    ΥΓ 2 δεν σε αναγκασε κανεις να ψωνισεις απο εκει,μπορείς να συνεχιζεις να προτιμάς τα αλλα eshop και να αφήσεις για εμας τους υπολοιπους τον ΑΘΛΗΤΗ...

    φιλικα
    Επειδη ειδα τις καλες κριτικες ειπα να προτιμησω το καταστημα αλλα δυστυχως η παραγγελια μου δεν ξερω τι γινεται ειλικρινα

    Υγ1 σημερα ειχε επεισοδια αλλα η παραγγελια εχει γινει απο τις 6 τ μηνα,μπορει να ειναι καποιος αλλος λογος ομως

    Υγ2 παρολα αυτα θα επιμεινω ελπιζω να με βγαλει λαθος ο αθλητης
    Always Pushing And Pushin For More
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-11-15 16:00 #66
    Προεπιλογή
    Σημερα παρελαβα την παραγγελια μου απο τον αθλητη με ενα σκασμο δειγματα μεσα +σεικερ.

    Παρολα αυτα η παραγγελια μου ειχε γινει απο τις 6 και την παρελαβα στις 16 του μηνα και αυτο ηταν το μεγαλο μειον στην εξυπηρετηση εκτος του οτι δεν ειχαν και την γευση που ειχα παραγγειλει ενω στο e-shop δεν διευκρινιζεται ποιες γευσεις ειναι εκτος στοκ.

    Ολα αυτα τα δειγματα κτλ ομως να πω την αληθεια δεν το συναντας συχνα σε αλλα καταστηματα e-shop και αυτο με επεισε να κανω και την επομενη παραγγελια απο τον αθλητη περιμενοντας βεβαια καλυτερη εξυπηρετηση
    Always Pushing And Pushin For More
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-12-15 20:03 #67
    Προεπιλογή
    Εβαλα για πρωτη φορα παραγγελια νωρις το απογευμα της Παρασκευης.
    Ζητησα μια πρωτεινη της NLS.
    Σημερα το πρωι ηρθε με δωρο ενα σεικερ που φερει το λογοτυπο της.
    Δεν ειχε δειγματα.Παντως ηρθε σφαιρα.
    Αψογοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-02-16 15:45 #68
    Προεπιλογή
    Το 2016 ο ΑΘΛΗΤΗΣ κλείνει 50 χρόνια συνεχούς παρουσίας στην Ελλάδα, και μάλιστα στο ίδιο σημείο, στην οδό Πανεπιστημίου 56.
    Εκτός από τις καθιερωμένες μας προσφορές που βλέπετε στην αρχική σελίδα του e-shop, ξεκινάμε και κάτι ακόμα δυνατό.

    Κάθε εβδομάδα θα προσφέρουμε ένα προϊόν ως δώρο, με την αγορά ενός άλλου προϊόντος.
    Η προσφορά θα φαίνεται με κεντρικό banner στο e-shop του forum και αυτές τις μέρες είναι η παρακάτω.

    Όνομα: athlitis-prosfora---Αντιγραφή.jpg Εμφανίσεις: 605 Μέγεθος: 93,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-03-16 14:38 #69
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    Σήμερα παρέλαβα την τελευταία παραγγελία,αποστολή την ίδια μέρα και αφιξη την επόμενη,ταχυτατη εξυπηρέτηση + τα δωράκια.

    Μια μικρή παρατήρηση μόνο,στις σημειωσεις ειχα ζητήσει να σημειωθεί παραλαβή απο το κατάστημα κουριερ λόγω ωραρίων αλλά δεν αναφέρθηκε κι έτσι καθυστέρησε η παραλαβή 24 ώρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 08-03-16 11:20 #70
    Προεπιλογή
    Είδα καθυστερημένα την προσφορά με το δωρεάν Shred-x πιο πάνω
    Κρίμα και το ήθελα. Θα ξαναβγεί αργότερα κάτι παρόμοιο;
    Γενικά με τι συχνότητα αλλάζουν οι προσφορές στο e-shop του φόρουμ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-03-16 11:40 #71
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Καθε Παρασκευή βγαίνουν νεες προσφορές για αρκετά προιόντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-03-16 12:44 #72
    Προεπιλογή
    Οι προσφορές ανανεώνονται συνεχώς, όμως μιας και δόθηκε αφορμή ας ενημερώσουμε για τον τρόπο που βγαίνουν αυτές οι προσφορές αυτή την περίοδο:

    α) Τα 12 προϊόντα προσφοράς που φαίνονται μπροστά στην αρχική σελίδα του e-shop αλλάζουν κάθε δεύτερη Παρασκευή. Ενδιάμεσα όμως μπορεί κάποιο να τελειώσει, αν και αυτό συμβαίνει σπάνια γιατί φροντίζουμε και εξασφαλίζουμε αρκετά κομμάτια από τις εταιρίες.

    β) Για να γιορτάσουμε τα «50 χρόνια – ΑΘΛΗΤΗΣ» κάθε Παρασκευή ανεβάζουμε στην αρχική σελίδα του bodybuilding.gr μία ακόμα δυνατή προσφορά, όπου δίνουμε με την αγορά ενός προϊόντος κάποιο άλλο προϊόν ως ΔΩΡΟ. Αυτή η προσφορά ισχύει για άλλη μία βδομάδα αφού αλλάξει το banner. Για παράδειγμα, τώρα στο banner βλέπετε την προσφορά της Isowhey όμως «τρέχει» ακόμα και έως την επόμενη Παρασκευή και η προηγούμενη προσφορά, αυτή της COMPLETE 8 1kg. Εάν θα μπείτε στο e-shop ΑΘΛΗΤΗ θα μπορείτε να βλέπετε στα κεντρικά banners και τις δύο προσφορές που τρέχουν ταυτόχρονα.

    γ) Εκτός από τα παραπάνω, κατά καιρούς βγαίνουν και Πακέτα που συνήθως αποτελούνται από τρία προϊόντα, με συνολική έκπτωση 20%. Τέσσερα τέτοια πακέτα μπορείτε να τα δείτε αυτές τις μέρες στο κάτω μέρος του e-shop.

    Όλες οι παραπάνω προσφορές βγαίνουν σε συνεννόηση με τις εταιρίες -προμηθευτές μας, που θέλουν όλες να έχουν μια δυνατή παρουσία στον ΑΘΛΗΤΗ λόγω και της ιστορίας του μαγαζιού. Υπάρχει δηλαδή και ένα είδος εσωτερικού ανταγωνισμού μεταξύ των εταιριών μας, και κάποιες πραγματικά ανταποκρίνονται πολύ θετικά.

    Μείνετε συντονισμένοι γιατί αυτή την Παρασκευή θα βγει κάτι δυνατό από την ΟΝ!

    Υπάρχει βέβαια και μία τέταρτη κατηγορία προσφορών που δεν προλαβαίνουν να ανέβουν online αλλά θα τις βρείτε μόνο στον ΑΘΛΗΤΗ. Πρόκειται για προϊόντα που είναι σε μικρές ποσότητες και έτσι δεν μπορούμε να τις ανεβάσουμε στο e-shop. Συνήθως αφορούν προϊόντα που πρόκειται να σταματήσουν και είναι τα τελευταία κομμάτια ή κτυπημένες συσκευασίες κ.τ.λ.

    Κάθε Τρίτη και Πέμπτη απόγευμα που έχουμε παραλαβές, δημιουργείται «ουρά» στον ΑΘΛΗΤΗ από φίλους που αναζητούν τέτοια προϊόντα σε πιο οικονομικές τιμές…
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-04-16 22:31 #73
    Προεπιλογή
    Προσθέστε και σαν τρόπο πληρωμής την πιστωτική κάρτα ντε.... ( online αναφέρομαι , καθώς δέν υπάρχει δυνατότητα φυσικής παρουσίας- άν δέχεστε στο καταστημα...- )
    Just saying....
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-05-16 14:43 #74
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    να φερετε στο καταστημα αμινοξεα uniliver η εστω τα beef amino ειναι σε ελλειψη ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-05-16 14:50 #75
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    να φερετε στο καταστημα αμινοξεα uniliver η εστω τα beef amino ειναι σε ελλειψη ευχαριστω
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ BEEF AMINO KAI UNI-LIVER ΑΠΟ UNIVERSAL ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΠΟ UNIVERSAL ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΣ !! ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ !!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ... ΤελευταίαΤελευταία