Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 123
  1. 19-12-08 01:37 #16
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    έλα βρε κούκλα, απλά υπάρχουν 2 κανόνες και αυτό για να διαβάζει ο ένας τον άλλον εύκολα.

    όχι ξένα και κεφαλαία. κατα τα άλλα όλα καλά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-12-08 02:10 #17
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.906
    Προεπιλογή
    μη στενοχωρειτε τη jemstone

    MB
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-12-08 11:11 #18
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss
    μη στενοχωρειτε τη jemstone

    MB

    πλακοσε η ασφαλεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-09 17:47 #19
    Προεπιλογή
    εγω παντος σημερα εκανα το πρωτο μου μπανακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-05-09 11:29 #20
    Το avatar του χρήστη chr04

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    218
    Προεπιλογή
    Ξέρει κανείς τι παίζει με τα κολυμβητήρια στην Θεσσαλονίκη. Έχω ακούσει ότι το Ποσειδώνιο και το Εθνικό είναι ανοικτά στον κόσμο μεσημεριανές ώρες. Τα δημοτικά (Νεάπολη, Συκιές, Ωραιόκαστρο, Πανόραμα) είναι μόνο για τους δημότες τους ή και κάποιος τρίτος μπορεί να πάει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-06-09 22:14 #21
    Το avatar του χρήστη blackgym

    Εγγραφή
    08-02-2009
    Περ.
    κρητη
    Μηνύματα
    578
    Προεπιλογή
    οταν επεζα πολο στα νατια μου ιδρωνα ασχημα στο νερο και χειμωνα γιατι εμεις καναμε εως και 5κλμ στο νερο στην προπονηση..
    The difference between a successful person and others is not a lack of strength, not a lack of knowledge, but rather a lack of will..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-06-09 00:01 #22
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    τζουλια, το οτι καποιος μπορει να πεσει στο κολημβιτιριο που δουλευεις κ να ειναι διπλα σου συγκαταλεγετε στα προτερηματα?
    www.facebook.com/dpyxaras

    https://www.facebook.com/puxaras

    http://katathesh.blogspot.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-06-09 00:02 #23
    Προεπιλογή
    Το κολυμπι ηταν και ειναι η επιλογη μου για καλη φυσικη κατασταση, υγεια και ευεξια.
    Επισης αμα θελει κανεις να κοψει το τσιγαρο και να το κρατησει κομμενο δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο απο το να βγαζει την ενεργεια του στην πισινα.
    Το θεμα ειναι που να παει να κολυμπησει καεις σε αυτη τη χωρα.
    Καποτε ετρεχα απο την Πευκη στο Γουδι στον ΟΝΑ γιατι ημουν φοιτητης και μπορουσα, μετα ανοιξε Δημοτικο κολυμβητηριο στην Πευκη (ευτυχια λεμε) και μετα εφυγα και προσγειωθηκα στα Μεσογεια (Παιανια μερια).
    Εδω δεν υπαρχει πισινα ουτε για δειγμα σε ακτινα 20 χιλιομετρων, ειμαι και παντρεμενος με 2 παιδια, δουλευω και μαγαζι, ε, κολυμπι τελος.
    3 χρονια καταριομουνα με αυτη την ιστορια μεχρι που βαρεθηκα.
    Θα μου λειψει το κολυμπι αλλα μονο εμενα, οι συμπολιτες μου ενδιαφερονται μονο για το ποιος εχει τον ποιο ωραιο κηπο και που θα μπει ο καδος των σκουπιδιων για να μη του μυριζει.
    Το τελευταιο πραγμα που ηθελα νυχτιατικα ηταν να μου το θυμησετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-06-09 23:28 #24
    Προεπιλογή
    ξεθαβω το θεμα..

    μετα απο πολλα χρονια στις πισινες...περιπου 10...μπορω να πω οτι το πολο ηταν το καλυτερο αθλημα με το οποιο εχω ασχοληθει (η κολυμβηση μετα απο πολλα χιλιομετρα καταντα βαρετη και ατομικη).

    βεβαια οπως εχω ξαναγραψει απεκτησα μια διαφορα στα φτερα που ομως ουτως η αλλως ειναι αρκετα μεγαλα ακομα και το διαστημα που δεν εκανα κατι.

    Για αντοχη ειναι οτι καλυτερο...και πραγματικα σου μαθαινει να αναπναιεις σωστα(το καταλαβα μετα απο χρονια στο τρεξιμο).
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-09 16:57 #25
    Προεπιλογή Swimming
    Θα ήθελα να διευκρινήσω ότι το σώμα ιδρώνει και μάλιστα αρκετά έντονα κατά την κολύμβηση. Απλά δεν το καταλαβαίνουμε.

    Γεια σας, είμαι νέο μέλος by the way
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-06-09 17:07 #26
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    welcome

    άνοιξε ενα θεμα αν θελεις στην ενοτητα των νεων μελων, και γραψε λιγα πραγματα για σενα ώστε να σε γνωρισουν και τα υπολοιπα μελη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-07-09 02:56 #27
    Προεπιλογή
    για να μην ανοιξω αλλο θεμα..σκεφτομαι εδω και καιρο να αρχισω κολιμβηση,πειτε μου πως πρεπει να τη συνδιαζω με το γυμναστηριο?και αςπουμε πειτε ποση ωρα ειναι καλο να κολιμπαω η τι να κανω κτλ κτλ
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-11-09 02:40 #28
    Προεπιλογή κολύμβηση..
    παιδια σκευτομαι να αρχισω να κολύμπι..οχι τιποτα ομαδικο κτλ..τι λετε?
    πως να το συνδιασω με το γυμναστήριο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-11-09 14:28 #29
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Yπαρχει τοπικ εδω στην ενοτητα αλλα αθληματα για την κολυμβιση που το εχει ποσταρει η jemstone. αν το διαβασεις θα σου λυθουν καποιες αποριες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-11-09 22:51 #30
    Προεπιλογή
    Στο φιλο μας το Γιαννη

    Το κολυμπι ειναι πολυ απαιτητικο και οι αναγκες για θερμιδες ειναι πολυ υψηλες. Θα πρεπει να τρως πολλους υδατανθρακες και παλι θα χανεις ογκο. Επισης καις πολυ λιπος αν κολυμπας πολλη ωρα συνεχομενη. Μετα τα 5 λεπτα το σωμα αρχιζει να καει λιπος. Γι'αυτο συνισταται πολυ για γραμμωση και θα ελεγα να κανεις μια μερα γυμναστηριο με βαρη και μια ενδιαμεσα κολυμπι

    Καλο ειναι να ξεκινας με ενα χαλαρο ζεσταμα 400 μετρων περιπου ελευθερο χωρις διαλειμματα και να συνεχιζεις με 100αρια η με 200αρια τα διαλειμματα σου να μην ξεπερνουν το 1 λεπτο περιπου.

    Επισης δε χρειαζεται να κανεις παραπανω απο 1 ωρα προπονηση. Αν καταφερνεις σε αυτο το χρονο να κανεις 2000 μετρα εισαι πολυ καλα. Σημαντικο ειναι ειδικα στην αρχη να προπονησεις τα ποδια σου.

    Οταν κανεις μικρα σετ μεγιστης ταχυτητας πετυχαινεις αναεροβια αποτελεσματα και αντιστροφα. Ομως μην περιμενεις να σε βοηθησει ιδιαιτερα να αναπτυξεις τη μυικη σου μαζα. Εγω οτι πετυχω στο γυμναστηριο το χανω αν κολυμπησω λιγο παραπανω. Γι'αυτο θελει συστημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία