Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 9 από 9
  1. 22-03-15 04:12 #1
    Προεπιλογή 100% Beef Muscle (Scitec Nutrition)




    Γεια σας μαγκες. Καινουργιος στο σιτε και ηθελα να μου πειτε τι γνωμη για το παραπανω συμπληρωμα. Σκευτομαι να το παρω. Δεν εχω ξαναδοκιμασει τπτ τετοιο και εχω παρατησει το γυμναστιριο εδω και καιρο αλλα τωρα λεω να ξαναρχισω αλλα με σκετι γυμναστικη δεν γινοντε και πολλα για αυτο σκευτομαι να παρω το συγκεκριμενο... Ειμαι 1,77 και 72-74κιλα. Θελω να παρω 5-6 κιλα ακομι ισως και παραπανω. Εχει κανεις αποψη αμα ειναι καλο αμα γενικοτερα υπαρχουν τπτ παρενεργιες (ειμαι ασχετος) ή ακομι αμα υπαρχει καποιος καλιτερο σε αυτη τι κατηγορια? ευχαριστω
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-03-15 18:13 #2
    Προεπιλογή
    Μολις θα δημιουργουσα και εγω θεμα για αυτην την πρωτεινη, δε την βρηκα εδω μεσα και σκεφτηκα να ρωτησω. Ειμαι αναμεσα σε αυτην και την κλασσικη της scitec nutrition whey protein professional. Για εμενα κατα κυριο λογο θα ειναι σαν γευμα η πρωτεινη οποτε δε ξερω αν η ταχυτερη απορροφηση λογω υδρολυσης θα με βοηθουσε. Οποιος μπορει ας απαντησει
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-03-15 18:20 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αποψη μου καλυτερα να παρετε μια whey κ οι 2 σας..
    η πρωτεινη απο μοσχαρι υπαρχει σαν επιλογη ,αλλα αν αυτη η επιλογη ειναι μονο μια λογω χρηματων καλυτερα να ειναι whey..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-03-15 21:39 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Οι πρωτεΐνες beef είναι καλές σε δίαιτα ως υποκατάστατο γευμάτων. Η συγκεκριμένη κάνει και μεταπροπονητικά σε φάση αγώνων, καθώς μηδενίζει τις πιθανότητες κατακράτησης. Είναι δοκιμασμένη σε αθλητές και έδειξε αποτελεσματική. Το θέμα κόστους είναι ένα ζήτημα αλλά εξαρτάται και τι στόχους έχει ο καθένας.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-15 22:10 #5
    Προεπιλογή
    Προσωπικα λογω καταστασης η beef μου βρισκεται 5 € φθηνοτερα απο την τιμη της προηγουμενης που ανεφερα. Επισης θα πεσω σε θερμιδες για να γραμμωσω. Οποτε αφου η τιμη ειναι προσιτη να την προτιμησω;
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-03-15 22:14 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε αν παρεις μονο μια πρωτεινη ,παρε whey.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η συγκεκριμένη κάνει και μεταπροπονητικά σε φάση αγώνων, καθώς μηδενίζει τις πιθανότητες κατακράτησης.
    nasser αυτο με την κατακρατηση πως το εννοεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-03-15 22:35 #7
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Iσως να εννοει λογω καποιας λακτοζης που εχουν οι concentrate,λεω εγω τωρα...
    Φιλε αναμεσα σε whey και beef (βασικα hydrolized collagen ειναι) και εγω whey θα σου ελεγ ανα προτιμησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-03-15 22:45 #8
    Προεπιλογή
    Εγω την χρειαζομαι αποκλυστικα και μονο για να παρω βαρος.. Ποια λετε να παρω? Αυτη τη whey τι βρισκω online/
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-03-15 20:17 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thesoldier Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτη τη whey τι βρισκω online/
    για αυτο το ποστ θα επρεπε να σε αφησω να παρεις την beef

    αλλα μπορεις να διαβασεις κ εδω κ να καταληξεις καπου Eιδη πρωτεϊνης σε σκόνη


    η πρωτεινη δεν σου δινει βαρος οπως το εννοεις..αν θες να παρεις βαρος ξεκινα να τρως περισοτερο απο οσο τρως ηδη κ να διαβασεις κ εδω.

    Διατροφή Όγκου
    Απάντηση με παράθεση