Όνομα: bannershatter.jpg Εμφανίσεις: 169 Μέγεθος: 88,2 KB
Όνομα: Muscletech-Shatter-SX-7-nutritional-information-website.jpg Εμφανίσεις: 162 Μέγεθος: 77,8 KB


SHATTER PERSONAL RECORDS & PLATEAUS

New #SHATTER™ SX-7™ is a creatine-free pre-workout formulated with super-extreme and cutting-edge, premium ingredients that delivers a powerful and unparalleled workout experience. It is unlike anything you’ve ever tried! The unique, clean formula was designed to help you shatter your personal records and workout plateaus. #SHATTER™ SX-7™ truly does work!


-----------------------

Δοκίμασα απο δειγματακι σήμερα αυτό...Η γευση ηταν strawberry-daquiri...Θα πώ μερικά λόγια..

Καταρχήν ειναι ενα προϊόν απο την ''κοκκινη'' σειρα της muscletech.Στο εξωτερικό,πολύ το προτιμούν για την προπονηση τους και μάλιστα λένε και καλά λόγια..εγω θα κάνω καποιες παρατηρήσεις ως προς αυτα που παρατήρησα.

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ


ΓΕΥΣΗ:5/10 (δεν μου αρεσε καθολου,και ομολογώ οτι το ηπια με το ζόρι-αφορα τη γευση straw-daquiri)!!!!
ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ 10/10 χωρίς να αφηνει ιχνη-κοκκους κλπ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ 7.5/10 ναι μεν ειδα καλα πρηξίματα στο τέλος της προπονησης,ομως κατα τη διαρκεια αυτης,δεν ειδα ΟΥΤΕ το focus που θα ήθελα,ουτε τσίτες ουτε κατι που να με ξαφνιάσει ευχαριστα ωστε να το προτιμήσω μελλοντικα σαν αγορά.

ΒΕΒΑΙΑ..ΙΣΩΣ φταίει το γεγονός οτι εδώ και λίγες μέρες χρησιμοποιώ σε καθημερινή βάση,το PV-7 στις προπονήσεις μου σε γευση καρπουζι..
ίσως θα επρεπε να δοκιμασω το shatter μετα απο 1-2 μερες αποχή..τελος πάντων...

Να σημειώσω οτι το δειγμα ήταν 2πλή δόση (12γρ)..(και μάλιστα αυτη ειναι και η προτεινόμενη δοσολογία απο την ιδια την εταιρία)


Το προιόν διαθέτει και αλλες γευσεις,για αυτό δεν το ''χαντακώνω''... αυτες ειναι οι :Watermelon Fusion,Fruit Punch Blast,Orange,Icy Pink Lemonade,Strawberry Daiquiri