Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 29-03-15 17:53 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή Synthex Milk (Warriorlab)
    Ανοίγω αυτό το θέμα , μιας και δεν υπάρχει, καθώς βλέπω αυτη την πρωτεϊνη καιρό αλλά δεν εχει τυχει να την δοκιμάσω.
    Λόγω αναλογιών πρωτεϊνης - υδατανθράκων, θα το έβαζα στην κατηγορία υποκατάστατο γέυματος ή afterworkout, μου θυμίζε αναλογίες λίγο Syntha-6 από BSN .







    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-03-15 18:03 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Συνδοιάζει πολλές πηγες πρωτείνης...ειχα στο νου μου να την δοκιμάσω εστω απο δειγμα ,αλλα ξεχασα να πάρω προχτες..δεν ξέρω αν θα την αγόραζα βέβαια για καθημερινη χρηση....


    Θα την τοποθετουσα στην κατηγορία των υποκαταστατων γευματος,παρα ως συμπλήρωμα.
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-03-15 11:03 #3
    Προεπιλογή
    Κι εγω για υποκατάσταστο την ειχα χρησιμοποιήσει, γιατι εχω ξεκινησει διαιτα.
    Επινα 1 ροφημα το πρωι και 1 ροφημα το βραδυ.
    Ειχα δοκιμασει σοκολατα και ειναι η καλυτερη σοκολατα που εχω δοκιμασει.
    Ενταξει 4-5 πρωτεινες εχω δοκιμασει, αλλα με την συγκεκριμενη, εγλυφα και το σεικερ

    Επίσης με κρατουσε περισσοτερο (κατι που ηθελα βεβαια λογω διαιτας) σε σχεση με την wariorlab 8

    Θα την ξαναπαρω, τωρα που τελειωνει αυτη που εχω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-05-15 23:48 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα σήμερα απο δείγμα,μετα την προπονηση μάλιστα....

    ΔΟΣΗ:45γρ,
    ΓΕΥΣΗ:ΦΡΑΟΥΛΑ 10/10
    ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ: 10/10


    Τη γευση στην τύχη την πήρα,αν και η φραουλα γενικώς ειναι απο τις αγαπημένες μου....με εξέπληξε το γεγονός οτι ειχε παρα πολυ ευχαριστη γεύση και βελουδινη υφή,καθως και πολύ καλή διαλυτότητα....

    Σε περίοδο που δεν θα χρησιμοποιούσα whey ,θα ηθελα να την δοκιμασω σε συσκευασία του κιλού για να εχω ολοκληρωμένη εντύπωση....αφηνει ωραία αισθηση πληρότητας για αρκετη ωρα !!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-05-15 19:16 #5
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    την ειχα δοκιμασει κ γω πριν καμια βδομαδα απο δειγματα..
    γευση σοκολατα ,ακριβως οπως την περιγραφεις ηταν..στο αισθημα πεινας ομως δεν καταλαβα κ πολλα μιας κ την ειχα παρει πριν τον υπνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-15 22:48 #6
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ενα update εδω...προστέθηκε σήμερα στη συλλογη σε γευση cookies,προς δοκιμή....

    Θέλω να σημειώσω οτι ειμαι σε φάση ''καθαρισματος'' γενικα,πορευομαι μονοφαγικά στη διατροφή μου,με αρκετές θερμίδες ομως...κ προσπαθώ να επιτυχω σκληράδα στους μύς και να διατηρουμαι αρκετα ''καθαρός'',κατι που μεχρι στιγμης παει καλα...

    Δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να επηρεασει η πρωτείνη αυτη ,τους γενικοτερους στοχους μου ,αλλα βλέπω οτι κιαλλοι τη χρησιμοποίησαν σε φάση δίαιτας..θα με ενδιέφεραν περαιτέρω απόψεις....


    ΥΓ ισχύει οτι εχω γράψει παραπάνω
    Δοκίμασα σήμερα απο δείγμα,μετα την προπονηση μάλιστα....

    ΔΟΣΗ:45γρ,
    ΓΕΥΣΗ:ΦΡΑΟΥΛΑ 10/10
    ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ: 10/10


    Τη γευση στην τύχη την πήρα,αν και η φραουλα γενικώς ειναι απο τις αγαπημένες μου....με εξέπληξε το γεγονός οτι ειχε παρα πολυ ευχαριστη γεύση και βελουδινη υφή,καθως και πολύ καλή διαλυτότητα....

    Σε περίοδο που δεν θα χρησιμοποιούσα whey ,θα ηθελα να την δοκιμασω σε συσκευασία του κιλού για να εχω ολοκληρωμένη εντύπωση....αφηνει ωραία αισθηση πληρότητας για αρκετη ωρα !!
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-07-15 12:02 #7

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Τον τελευταίο καιρό προτιμώ τα φακελάκια μίας δόσης, κυρίως για τις ώρες που είμαι στον δρόμο ή στην παραλία.
    Είναι γενικά μία πρωτεΐνη που με κρατάει και δεν πεινάω, μάλλον λόγω των Fibre...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-07-15 18:37 #8
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Eίχα δοκιμάσει από δείγματα σοκολάτα και cookies και ομολογώ πως μου έκανε εντύπωση η υφή της. Δεν με φούσκωσε-σαν διαλυτότητα καλή και την πήρα πριν τον ύπνο και την άλλη μετά την πρόπό. Ομολογώ πως με μία μπανάνα μετά την προπόνηση μου έδωσε καλύτερο κορεσμό απ`ό,τι η stacker πχ που παίρνω τον τελευταίο καιρό.

    Υποκατάστατο γεύματος εύκολα.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-09-15 00:32 #9
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    ΑΦου τελείωσα τη μεγάλη συσκευασία και εμεινα απολυτα ευχαριστημένος,αγόρασα εχτες 1kg refill bag σε γευση βανίλια

    ΓΕΥΣΗ /10
    ΔΙΑΛΥΤΟΤΗΤΑ 10/10
    ΚΟΡΕΣΜΟΣ 10/10

    ακριβως αυτο που φτιάχτηκε να κάνει...
    με τη δόση και το νερό πειραματίζομαι λίγο....φέρνει στο κάτι ιδιαίτερο η γευση,και λιγο σε αγευστη και λιγο σε βανίλια...θα πιω μερικες φορες ακομα και θα αφησω ολοκληρομένο review
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-10-15 18:14 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ας αφησω κ γω μια κριτικη για την γευση cookies..
    διαλυτοτητα οντως ειναι 10 στα 10.
    την περιμενα πιο παχυρευστη σαν υφη λογω της καζεινης, αλλα ουσιαστικα γινεται σαν μια απλη whey, οποτε δεν πεφτει βαρια.
    γευση θα εβαζα κ γω 10 στα 10, αλλα θα το ριξω στο 8..οχι γιατι ειναι ασχημη..αντιθετως, η γευση ειναι σχεδον ιδια με την cookies beef protein της ιδιας εταιριας..κ βασικα φερνει αρκετα στην choco nut του myp..απλα επειδη πλεον την εχω πιει πολλες φορες αυτη τη γευση κ λογω της beef, δεν μου κανει πια αυτο το "ουαου" που μου κανε στην αρχη.

    για υποκαταστατο κ αναμεσα απο γευματα, ειναι καλη επιλογη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-10-15 13:04 #11
    Προεπιλογή
    Παρα πολυ καλη.. ωραια γευση κ καλη διαλυτότητα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-12-15 00:17 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή
    Μου έδωσαν 2 δείγματα φράουλα και cookies.
    Πολύ καλή εντύπωση σε θεμα διαλυτότητας, η γεύση cookies πολύ καλή, εξίσου και η φραουλα αν και δεν την προτιμώ στις πρωτεινες.
    Μου έδωσε μια ωραία πληρότητα μεταπροπονητικά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-01-17 14:03 #13
    Προεπιλογή
    Σε προσφορά αυτές τις μέρες στον ΑΘΛΗΤΗ!

    Δείτε εδώ τη συσκευασία 2270gr και εδώ τη συσκευασία refil 4x1000gr όπου μπορείτε να επιλέξετε και μόνο τη μία από τις 4 συσκευασίες.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-10-17 21:00 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: 01-136-131-Synthex-Milk-1000g-web.jpg Εμφανίσεις: 589 Μέγεθος: 91,4 KB

    Όνομα: 01-136-131-Synthex-Milk-1000g-facts.jpg Εμφανίσεις: 628 Μέγεθος: 146,4 KB

    Έγινε ένα lifting στην συσκευασία και από εδώ και στο εξής θα κυκλοφορεί έτσι.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-01-18 13:36 #15
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Αρκετά πιο συμπαθητική από τη σακούλα ... Είναι ίσως η αγαπημένη μου από τη σειρά της warrior.. Ειδικά σε γεύση Κούκις

    Στάλθηκε από το iQ1804_5_M μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση