Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 29-03-15 22:45 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Muscle 85 (Inkospor)
    Όνομα: XTR MUSCLE 85 Ds Schoko 120808.jpg Εμφανίσεις: 1104 Μέγεθος: 375,3 KB

    Όνομα: muscle 85 _tincan_ Choco.JPG Εμφανίσεις: 1100 Μέγεθος: 57,7 KB

    Στο ημίχρονο του αγώνα να κάνω ένα review. Την άνοιξα σήμερα την παραπάνω πρωτεϊνη. Κατ αρχήν μυρωδιά εκπληκτική. Η υφή της το ίδιο. Από γεύση σαν απλό κακάο, πολύ ελαφριά, ακόμη κ στο γάλα είναι απλά λες κ βάζεις κακάο κ παίρνει λίγη γεύση σοκολάτας. Στομαχικές διαταραχές ούτε κατά διάνοια, η εταιρία είναι γνωστή για την ποιότητά της. Πολύ ευχαριστημένος. Δεν είχα ξαναπάρει πρωτείνη απ την εταιρία.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-15 00:55 #2
    Προεπιλογή
    Η μάρκα είναι εγγυηση.
    Το ανεπαρκές προμόσιον της την αδικεί. Αλλά η ποιότητα κανει τις τιμες να μένουν ψηλά.

    Τη συγκεκριμένη δεν την έχω πάρει, άλλα προϊόντα όμως παρα πολύ. Γερμανική, εγγύηση.

    Τη γεύση τη φαντάζομαι, ίσως μοιάζει με τη whey της μάρκας που είναι απιστευτη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-03-15 01:20 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εχει και αρκετες βιταμινουλες μεσα παντως
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-15 14:56 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Έχω πάθει πλάκα περνάω απ την κουζίνα κ ανοίγω το κουτί να τη μυρίσω Ακριβή ναι, αλλά αξίζει θεωρώ. Ελπίζω να έρθουν ξανά πιο μεγάλες συσκευασίες θυμάμαι κυκλοφορούσαν απ την γνωστή αλυσίδα το καλοκαίρι που μας πέρασε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-15 15:29 #5
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Η inkospor πολυ καλη εταιρεια και αξιοπιστη,εχω καταναλωση στο παρελθον αρκετες πρωτεινες της οπως εχω και ενα σεικερ δικο της κοντα στα 10 χρονια το οποιο ολο το κρυβω καθε φορα που περνω καποιο κανουργιο αλλα ολο το ξαναβγαζω μιας και ολα χαλανε και αυτο ειναι παντα σαν καινουργιο....Τωρα 3 πραγματακια με χαλανε προσωπικα 1. οτι να γραφει εξω απο το κουτι x treme της εν λογω αλυσιδας 2. που δεν αναγραφει τα ποσοσστα χοληστερινης που εχει μεσα γιατι μην ξεχναμε ειναι 85% concedrate και θα εχει αρκετη.....Και 3. η τιμη της ειναι οντως αρκετα τσιμπημενη για concedrate με αυτα τα λεφτα μπορεις να παρεις ανετα isolate και να γλιτωσεις και απο την λακτοζη....Αντικειμενικα ομως ειναι μια καλη πρωτεινη......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη zisis.z : 30-03-15 στις 15:32
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-03-15 16:53 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zisis.z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η inkospor πολυ καλη εταιρεια και αξιοπιστη,εχω καταναλωση στο παρελθον αρκετες πρωτεινες της οπως εχω και ενα σεικερ δικο της κοντα στα 10 χρονια το οποιο ολο το κρυβω καθε φορα που περνω καποιο κανουργιο αλλα ολο το ξαναβγαζω μιας και ολα χαλανε και αυτο ειναι παντα σαν καινουργιο....Τωρα 3 πραγματακια με χαλανε προσωπικα 1. οτι να γραφει εξω απο το κουτι x treme της εν λογω αλυσιδας 2. που δεν αναγραφει τα ποσοσστα χοληστερινης που εχει μεσα γιατι μην ξεχναμε ειναι 85% concedrate και θα εχει αρκετη.....Και 3. η τιμη της ειναι οντως αρκετα τσιμπημενη για concedrate με αυτα τα λεφτα μπορεις να παρεις ανετα isolate και να γλιτωσεις και απο την λακτοζη....Αντικειμενικα ομως ειναι μια καλη πρωτεινη......
    1. Δεν καταλαβαίνω γιατί σε ενοχλεί αυτό, τα xtreme ξεκίνησαν μόνο με inkospor κ MDY ΄και λογικά απ την σειρά της πρώτης πήραν το όνομά τους. 2. Καμία ευρωπαϊκή δεν αναγράφει δεν είναι υποχρεωτικό. 3. Για την τσιμπημένη τιμή συμφωνώ, βέβαια βγάζει κ τη muscle 95 που είναι άγευστη κ απ τις πιο υψηλού ποσοστού πρωτεϊνης στην αγορά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-05-16 14:59 #7
    Προεπιλογή
    Παρουσιάζουμε παρακάτω την ανανεωμένη συσκευασία του προϊόντος και το νέο πινακάκι συστατικών.

    Όνομα: 01-001-104-Muscle-85_750gr_800x800-web.jpg Εμφανίσεις: 859 Μέγεθος: 88,3 KBΌνομα: 01-001-104-Muscle-85_750gr___.JPG Εμφανίσεις: 860 Μέγεθος: 283,6 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-05-16 22:14 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    χθες την παρελαβα απο τον αθλητη!ειναι η πρωτη φορα που λαμβανω συμπληρωμα!και χθες και σημερα την εβαλα μεσα στο γιαουρτι και εγινε σας μους σοκολατας.
    χθες δεν ξερω αλλα λιγωσα και δεν μπορεσα να το φαω ολοκαι μου ηρθε αναγουλα.σημερα εβαλα μονο 10γρ και ηταν πολυ ωραια.ουτε ανακατεμα,ουτε αναγουλα.λες και ετρωγα κατι αλλο.τι να πω?
    παντως δεν προκαλει φουσκωμα ουτε αλλα γαστρεντερικα προβληματα.θα τη δοκιμασω και με γαλα.
    παντως αν και δεν εχω μετρο συγκρισης,πιστευω ειναι αξιοπιστη εταιρεια.
    εχει δοκιμασει κανεις αλλη γευση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-05-16 22:50 #9
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Ειναι λογικο αν ανακατεψες ενα σκουπ (30γρ πχ) με ενα κεσεδακι γιαουρτι να εγινε σα λασπη και να μη μπορεσες να το φάς...συνηθως στο γιαουρτακι βάζουμε μισο ή και λιγοτερο σκουπ (10-15γρ) ίσα για τη γευση ,και για την εξτρα παρουσία πρωτείνης !!!!

    Εγώ προς το παρόν δεν την εχω δοκιμασει ακομα,αλλα θα ηθελα να δοκιμασω την βανίλια στο μελλον !!!

    Καλοφάγωτη!! Σίγουρα με γάλα κρύο θα ειναι τουμπανο
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-05-16 21:01 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    μεταλ ισως να φταιει αυτο,ισως να φταιει οτι η σοκολατα γενικα με λιγωνει γρηγορα...δεν ξερω...παντως απο χθες βαζω 10γρ πρωτεινης σε 250γρ γιαουρτι και ειναι αρκετα ευγεστο.δεν ξαναενιωσα αυτο το ανακατεμα...δεν ξερω ειναι και η πρωτη φορα που δοκιμασα συμπληρωμα.ουτε βιταμινες δεν εχω παρει στη ζωη μου!
    παντως πρεπει να ειναι πολυ καλη εταιρεια η συγκεκριμενη γιατι δεν μου προκαλει ουτε πρηξιμο ουτε κατι αλλο γαστρεντερικο...
    οταν τελειωσει με το καλο και αν συνεχισω να παιρνω συμπληρωμα,θα δοκιμασω σιγουρα βανιλια που λατρευω!
    παντως οφειλω να ευχαριστησω και τον αθλητη για την αμεση εξυπηρετηση και τα δωρακια!
    αξιζει παντως να δοκιμαστει η συγκεκριμενη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-06-16 21:26 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    να επανελθω και να σημειωσω οτι την συγκεκριμενη πρωτεινη την θεωρω εγγυηση και αποτελει πλεον αναποσπαστο κομματι της καθημερινης διατροφης μου.
    δοκιμασα και με κρυο γαλα οπως προτεινε ο φιλος μεταλ και ειναι ονειρικη!σαν hemo!επισης με το γιαουρτι το βραδυ τα σπαει!μου θυμιζει μους σοκολατας!
    εχει δοκιμασει ουδεις αλλη γευση εκτος σοκολατας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-06-16 22:37 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων
    να επανελθω και να σημειωσω οτι την συγκεκριμενη πρωτεινη την θεωρω εγγυηση και αποτελει πλεον αναποσπαστο κομματι της καθημερινης διατροφης μου.
    δοκιμασα και με κρυο γαλα οπως προτεινε ο φιλος μεταλ και ειναι ονειρικη!σαν hemo!επισης με το γιαουρτι το βραδυ τα σπαει!μου θυμιζει μους σοκολατας!
    εχει δοκιμασει ουδεις αλλη γευση εκτος σοκολατας?
    Το έχω ξαναπεί πως όποιος δοκιμάσει Ινκο δύσκολα θα την αλλάξει. Είναι άψογες οι πρωτείνες τους. Μόνο και μόνο απ' τη μυρωδιά που είναι σαν κρέμα μωρού και κολλάς. Εγώ είμαι δηλωμένος φαν της Ίνκο. Έχω δοκιμάσει τη βανίλια είναι πολύ ωραία (ελαφριά γεύση) που αφήνει μία γαλατίλα που εμένα μου αρέσει, η φράουλα είναι σαν βανίλια με μυρωδιά φράουλας, η μπανάνα το ίδιο. Οι γεύσεις τους δεν είναι έντονες και δεν χρησιμοποιούν χρώματα αν κρίνω απ' την ετικέτα και τις γεύσεις φράουλα-μπανάνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-06-16 12:31 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    θα συμφωνησω με τον sobral.οποιος δοκιμαζει ινκο δυσκολα να μεταβει σε αλλη εταιρεια.εγω ειναι η δευτερη φορα που παρηγγειλα και φυσικα ινκο.δεν εχω δοκιμασει αλλη εταιρεια και δεν προκειται εφοσον με καλυπτει γευστικα χωρις ιχνος γαστρεντερικης ενοχλησης και φυσικα επειδη αποτελει αξιολογη εταιρεια.
    αυτη τη φορα εκτος απο σοκολατα πηρα και βανιλια και ειχα και ενδοιασμο αν θα μου αρεσε.λοιπον να σπευσω να πω οτι ειναι αρκετα ευγεστη και οντως θυμιζει κρεμα μωρου.την βαζω στο γιαουρτι μου και νομιζω οτι τρωω φαριν λακτε!
    εχει δικιο ο sobral.οι γευσεις της ινκο ειναι απαλες και οχι εντονες και μενα αυτο μου αρεσει ιδιαιτερα
    ινκο λοιπον βανιλια,απλα τελεια ,οπως και η σοκο της!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-07-16 20:51 #14
    Προεπιλογή
    1φορα παιρνω συμπληρωμα αυτης της εταιρειας.. γευση βανιλια απλα απιστευτη...σιγουρα θα την ξαναγορασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-08-16 21:27 #15
    Προεπιλογή
    Μιας και δε βρήκα την whey της ίδιας εταιρίας πήρα αυτήν. . . 2 φορές έχω πιει και δεν είχα κανένα θέμα με το στομάχι. Η γεύση σοκολάτα είναι μια χαρά. Μοιάζει με γεύση κακάο αλλά όχι στο τόσο πικρό όσο είναι το κανονικό κακάο. Να πω ότι μέτρησα σε ζυγαριά το σκούπ της και τα 30 γραμμάρια που είναι η δόση βγαίνουν στα 2,5 σκούπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία