Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 72
  1. 30-04-15 15:45 #16
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ανδρεας Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος ρε φιλε τωρα ειδα τις φωτογραφίες σου κ εγω
    Κομματια εισαι
    Ποιο 16-17?? αν βαλεις 7-8 κιλα κ τα βαλεις σιγα σιγα δεν υπαρχει chance να βγεις πανω απο 12-13% λίπος
    Θα σου πω κ εγω να ξεκινήσεις gym για να εκμεταλλευτεις τα γονιδια κ τον καλο μεταβολισμο π εχεις
    Εσυ μπορεις να εισαι αυτο π λεμε LGN365
    Σε ευχαριστώ Ανδρέα, ωστόσο επιμένω ότι θα καταληξω με αρκετο λιπος διότι πριν κανα χρονο είχα κάνει ορμονικές εξετασεις και η τεστο δεν ήταν και τοσο ψηλα για καποιον στην ηλικια μου, εξού και ο λογος που το είπα Ειδωμεν λοιπόν και παραμένουμε αισιοδοξοι!

    Σε ευχαριστώ rey

    Άλλη μια 4 fun μιας μαλακιζομουν με το κινητο

    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-04-15 21:29 #17
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    χμμ φίλε φαίνεσαι πολύ γυμνασμένος, αλλά πρέπει να είσαι αρκετά αδύνατος

    Βάλε κανά κιλό και ας μην είναι από προβατίνα, αλλά από πιο υγιεινο φαγητό

    Το ότι δεν πίνεις καφέ, γιατί το βάζεις μαζί με το αλκοόλ, τα τσιγάρα και τα γλυκά; αν πιεις πχ 1 εσπρεσσο με λίγη ζάχαρη ή καθόλου, τι αρνητικές επιπτώσεις έχει δηλαδή; ίσα ίσα εμένα με τονώνει και είμαι πιο δραστήριος όλη την υπόλοιπη μέρα και καμιά φορά πίνω και πριν το γυμναστήριο. Μην τα δαιμονοποιούμε και όλα...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valentino Rossi : 30-04-15 στις 21:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-04-15 21:52 #18
    Προεπιλογή
    Η πολυ καλη κατασταση που εχει φτασει το παληκαρι δεν εχει γινει χωρις θυσιες κ στοχο , φυσικα κ εαν φαει κ καμια φορα κανενα σουβλακι η εσπρεσο με ζαχαρι δεν θα ''χαλασει'' ,αλλα μεχρι τωρα το προγραμμα του τον δικαιωνει.
    Εαν θελει να βαλει περισσοτερο ογκο ,υπαρχει ο σωστος τροπος οπως ειπαν κ τα παιδια επανω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-04-15 21:54 #19
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Valentino Rossi Εμφάνιση μηνυμάτων
    χμμ φίλε φαίνεσαι πολύ γυμνασμένος, αλλά πρέπει να είσαι αρκετά αδύνατος

    Βάλε κανά κιλό και ας μην είναι από προβατίνα, αλλά από πιο υγιεινο φαγητό

    Το ότι δεν πίνεις καφέ, γιατί το βάζεις μαζί με το αλκοόλ, τα τσιγάρα και τα γλυκά; αν πιεις πχ 1 εσπρεσσο με λίγη ζάχαρη ή καθόλου, τι αρνητικές επιπτώσεις έχει δηλαδή; ίσα ίσα εμένα με τονώνει και είμαι πιο δραστήριος όλη την υπόλοιπη μέρα και καμιά φορά πίνω και πριν το γυμναστήριο. Μην τα δαιμονοποιούμε και όλα...
    Καλησπέρα Valentino
    Ειμαι αρκετά αδυνατος για το υψος μου για να πω την αλήθεια αλλά όπως προειπα στα αρχικά μου ποστ είμαι σε περιοδο όγκου, και η προβατινα να ηταν αποδεκτη πάλι δεν θα έτρωγα διότι δεν μαρέσει και είμαι αρκετα επιλεκτικός όταν το θέμα φθάνει στο φαγητο.

    Οσο για τον καφέ και τα υπολοιπα δεν τα ανεφερα για τον λογο ότι βρισκομαι σε bodybuilding σελίδα, απλά και πριν καν αρχίσω να ασχολουμαι με την γυμναστική δεν έπινα διότι δεν μου αρέσει και όχι ότι θα προκαλέσει αρνητικές επιπτώσεις, ωστόσο που και που το κατεβαζω το 2πλο εσπρεσσο για τον λόγο που ανέφερες μου δίνει ενέργεια την οποια την χρειαζομαι κυρίως πριν κανω γυμναστική, αλλά να πίνω καφέδες όπως κανουν κάτι άτομα 3-4 την ημέρα ουτε καν όχι για λογους υγίειας αλλά κυρίως για λόγους τσέπης. Τσιγάρο και ποτο επίσης δεν μου αρέσουν αλλά θα πιω σε καποια περισταση και όχι σε καθημερινη βαση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 30-04-15 στις 21:57
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-06-15 16:44 #20
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Πριν περίπου 1 μήνα ξεκινησα και εγώ το gym αφού άφησα την γυμναστική σπίτι, έβαλα 1 κιλο διοτι ξεκινησα πολύ αργο όγκο, και παρολαυτα μου ήταν δύσκολο να ελεγχω τις θερμιδες μου ώστε να μην πηγαίνω πολύ παραπάνω από οσο θα έπρεπε μιας και είναι δυσκολο να ξέρω τι θερμιδες καιω ανα ημέρα κατά την οποια άλλες φορές έχει ένταση άλλες όχι (από αποψη εκτός γυμναστηριου), σήμερα που ζυγιστηκα ήμουν περιπου 1 κιλο και 200 γραμμάρια πάνω από το βάρος πριν ένα μήνα Συνεχίζουμε!!



    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-06-15 10:25 #21
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε οπως σε βλεπω εχουμε σχετικα ομοιο σωματοτυπο με μικροδιαφορες (εχω πιο ανοικτη κλειδα) και μου θυμησες εμενα οταν ξεκιναγα. εχω καποιες φωτο πολυ παλιες μου απο λυκειο στο λογκ θαμενες προσεχε μην κανεις το λαθος να βαλεις αποτομα κιλα και να βαλεις ογκο εισαι μικρο σκαρι εγω πχ που εχω μεγαλυτερο σκελετο απο εσενα και σηκωνει ογκο το σκαρι μου να φανταστεις ειχα πνιγει στο λιπος ασε που απεκτησα πολυ κακες διατροφικες συνηθειες που κανω αγωνα για να αποβαλλω και ολα αυτα γιατι ειμασταν παραπληροφορημενοι τελειως εκεινα τα χρονια.. μεχρι στιγμης το προσεγγιζεις πολυ σωστα για να δουμε την συνεχεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-07-15 17:35 #22
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Προσπαθούσα να βρώ φωτογραφίες στο log σου Βαγγέλη αλλά είναι πολλές οι σελίδες και τα παράτησα ^^ το Παω λαου λαου και οπου με πάει, έτσι και αλλιώς και αργά να το πάς πιστευω θα βάλεις λίπος πάνω σου αλλά όχι τοσο όσο θα εβαζες κάποιος του στυλ τρωω ότι βρω μπροστα μου.!

    Μια σημερινη(γυρω στα 800 γραμμάρια βαρύτερος από την προηγουμενη!) ,,



    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-07-15 21:25 #23
    Προεπιλογή
    φιλε μου εχεις πολυ καλη βαση,και πραγματικα μη διανοηθεις να το αφισεις για οποιονδηποτε λογο


    Εσυ ιδικα μετα την ενηληκιοση θα "ανθυσεις" παρα πολυ,σε σημειο που θα αρχισουν να σε ρωτανε τι αναβολικα περνεις


    Προτινω να κανεις slow bulk,και το bulk σου να σταματαει οταν θα εχεις 2pack με αντε το 4pack να "αχνοφενετε" . Αυτο το ποσοστο λυπους ειναι γυρο στο 14-15%,οπου ειναι και το καλο σημειο γιατι βαζεις το μεγαλητερο ογκο εκει. Παραπανο bulk μεταπειτα δεν θες γιατι θα εχεις μεγαλητερη αναλογια σε αποθυκευση λυπους . Σηνεχισε ετσι και σε λιγα χρονια δεν θα πιστευεις ουτε εσυ αυτο που θα βλεπεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-07-15 21:28 #24
    Προεπιλογή
    ενηλικος ειναι ο ανθρωπος 24 ειπε ποιο πριν οτι ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-07-15 17:24 #25
    Προεπιλογή
    Πωω πολλη γραμμωση ρε συ. Πιστευω με ενα clean και αργο bulk τρωγοτνας ανθρωπινα θα γινεις φοβερος.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-10-15 19:58 #26
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ας βάλω και μια πρόσφατη!

    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-10-15 19:59 #27
    Προεπιλογή
    Τιι λες ρε φίλε. Τούμπανο είσαι feth, συνέχισε δυνατά! Πολύ καλή αλλαγη σε 3 μηνες

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-10-15 20:02 #28
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 07-10-15 20:06 #29
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    @Panos σε ευχαριστω πολύ για τα ενθαρυντικα λογια, αν και πιστευω δεν εκανα και κάτι τρομερο, ο καθενας πιστευω θα μπορουσε να το κάνει με την καταλληλη αποφασιστηκοτητα και διατροφή, με το μονο που δεν είμαι τοσο ευχαριστημένος είναι τα πόδια, εκανα squat 3 την εβδομάδα και δεν πήρα οσο ήθελα εκτός και αν πραγματικά πήρα και δεν το ΄βλέπω.

    @χρισταρα σε ευχαριστω πολύ φιλε!!
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-10-15 20:09 #30
    Προεπιλογή
    Μη ξεχνάς έιναι και γεννετικο το θέμα. Παιξε βαριά στα σκουατ μη τα φοβάσαι και τα πόδια όταν είναι να πάρουν θα πάρουν


    Υ.Γ ζηλεύω τις γάμπες σου..!
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία