Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 72
  1. 07-10-15 20:15 #31
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μη ξεχνάς έιναι και γεννετικο το θέμα. Παιξε βαριά στα σκουατ μη τα φοβάσαι και τα πόδια όταν είναι να πάρουν θα πάρουν


    Υ.Γ ζηλεύω τις γάμπες σου..!
    Βαρια παιζω ρε c, και πολλά σετ πάντα οι τελευταιες επαναλήψεις με εξωθενονουν για να τις βγάλω , αλλά όπως ειπες συνεχιζουμε δυνατα και ευελπιστώ να πάρω μελλοντικα... Οι γάμπες είναι πραγματικα γεννετικο θαρρω, πριν αρχισω γυμναστηριο δεν ειχα κανει ποτε γάμπες ούτε καν calves raises μονο με το σωματικο βάρος να φανταστείς, και πολλοι με ρωτάνε συνηθως αν παιζω μπαλα κλπ λολ, οι γαμπες όμως δεν φαινονται εδώ ρε c
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-10-15 20:17 #32
    Προεπιλογή
    Είδα στις καλοκαιρινές φώτο πως πεταγοταν η γάμπα όπως κ να χει keep up έχεις καλό μέλλον

    Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-10-15 22:34 #33

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Απλα φανταστικος ο φιλος feth εχεις γεμισει πολυ αο τις πρωτες φωτο και εισαι σε μαματο δρομο σου αξιζουν πολλα μπραβο που πρωτιστως διαμορφωθηκες απο το σπιτι τοσο καλα και για σκεψου μπας και ξεκινησεις καμια πολεμικη τεχνη mma η kik boxing ειμαι 100% σιγουρος οτι εχεις τρομερη αναλογια δυναμης/εκρηκτικοτητας/ταχτυτητας σε κανα χρονακι μολις παρεις το κολαι που λεμε ειμαι σιγουρος οτι θα παιζεις πολυ ψηλα στα παραπανω αθληματα.Keep walking bro(χωρις johnny walker ομως)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-10-15 22:37 #34

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βαρια παιζω ρε c, και πολλά σετ πάντα οι τελευταιες επαναλήψεις με εξωθενονουν για να τις βγάλω , αλλά όπως ειπες συνεχιζουμε δυνατα και ευελπιστώ να πάρω μελλοντικα... Οι γάμπες είναι πραγματικα γεννετικο θαρρω, πριν αρχισω γυμναστηριο δεν ειχα κανει ποτε γάμπες ούτε καν calves raises μονο με το σωματικο βάρος να φανταστείς, και πολλοι με ρωτάνε συνηθως αν παιζω μπαλα κλπ λολ, οι γαμπες όμως δεν φαινονται εδώ ρε c
    Για δοκιμασε κανα προγραμματακι με δισετ στα ποδια εμενα με βοηθησε παρα πολυ.Κανε πχ σκουατ με πρεσσα η προβολες κτλ θεωρω οτι θα σε βοηθησει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-10-15 22:46 #35
    Προεπιλογή
    Μια χαρα πολυ καλος. Φαι και βασικες ασκησεις και τα ποδια καλα ειναι.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-10-15 23:18 #36
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Αλλος ανθρωπος τωρα που γεμισες με πριν...τι υψος-κιλα?Εχεις στενο σκελετο ε?

    3 φορες τη βδομαδα squat ρε μαν ειναι υπερβολη συν οτι θα ναι παντα τιγκα στα νερα και δε θα βλεπεις τη δουλεια.Θα μου πεις κ με 2 φορες θα κρατανε νερα αλλα προτιμοτερο το 2.
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-10-15 23:25 #37
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anthimosxir Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλα φανταστικος ο φιλος feth εχεις γεμισει πολυ αο τις πρωτες φωτο και εισαι σε μαματο δρομο σου αξιζουν πολλα μπραβο που πρωτιστως διαμορφωθηκες απο το σπιτι τοσο καλα και για σκεψου μπας και ξεκινησεις καμια πολεμικη τεχνη mma η kik boxing ειμαι 100% σιγουρος οτι εχεις τρομερη αναλογια δυναμης/εκρηκτικοτητας/ταχτυτητας σε κανα χρονακι μολις παρεις το κολαι που λεμε ειμαι σιγουρος οτι θα παιζεις πολυ ψηλα στα παραπανω αθληματα.Keep walking bro(χωρις johnny walker ομως)
    Se ευχαριστω φιλε, ναι έβαλα καποια κι λακια σαν παιδι και εγώ Τωρα οσον αφορα τις πολεμικές τέχνες τι να σου πώ δεν είμαι και τοσο φαν να σου πώ την πικρη αλήθεια an και αν εκανα υποθετικά δεν θα ήξερα πως να το βάλω στο πρόγραμμα μιας και χτυπάω 10ωρα στην δουλεια και τις φρεε μέρες κάνω κανα cardio και γενικά δεν είμαι και τοσο δραστηριος.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια χαρα πολυ καλος. Φαι και βασικες ασκησεις και τα ποδια καλα ειναι.
    Σε ευχαριστω μπόι, βασικές κάνω κανονικά φίλε.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αλλος ανθρωπος τωρα που γεμισες με πριν...τι υψος-κιλα?Εχεις στενο σκελετο ε?

    3 φορες τη βδομαδα squat ρε μαν ειναι υπερβολη συν οτι θα ναι παντα τιγκα στα νερα και δε θα βλεπεις τη δουλεια.Θα μου πεις κ με 2 φορες θα κρατανε νερα αλλα προτιμοτερο το 2.
    1,74 68 κιλά αυτή την στιγμή, ξεκινησα με 63 και κάνω πάνω κάτω 4 μήνες γυμναστηριο κομπράκια. Ε και τι να κάνω? αφου το full body που ακολουθώ με έχει να κάνω 3 φορές την εβδομάδα δηλαδή να μην κάνω ?
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-10-15 23:35 #38
    Προεπιλογή
    Ετσι φιλε 3 φορες την εβδομαδα squat το καλυτερο.. θα ανεβασεις ραγδαια τη δυναμη σου και θα ανεβασεις τη μαζα στα ποδια σου. Τι προγραμμα κανεις; Starting strength?
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-10-15 23:40 #39
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    1,74 68 κιλά αυτή την στιγμή, ξεκινησα με 63 και κάνω πάνω κάτω 4 μήνες γυμναστηριο κομπράκια. Ε και τι να κάνω? αφου το full body που ακολουθώ με έχει να κάνω 3 φορές την εβδομάδα δηλαδή να μην κάνω ?
    A παιζεις full body οκ.Γραψε ακυρο.

    Να προτεινω κατι δεν εχω,μιας και δεν ειμαι fan των full body.

    Συνεχισε ο,τι κανεις
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-10-15 23:43 #40
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    A παιζεις full body οκ.Γραψε ακυρο.

    Να προτεινω κατι δεν εχω,μιας και δεν ειμαι fan των full body.

    Συνεχισε ο,τι κανεις

    Γιατι ετσι ? Θα το συνεχισω μεχρι να κολλήσω στα Lifts μου.. βαζω 5 κιλά στην μπάρα σε ολες τις ασκήσεις ανα μήνα αλλά οι επαναλήψεις δεν είναι οι ιδιες ανα εβδομάδα π.χ 1η εβδομάα 8 2η 9 3η 10 4η 11 5η 12 και όταν βγαλω σε ολες τις ασκήσεις χωρις αποτυχια 12 επαναλήψεις τότε βαζω κιλά στην μπάρα για να προχωρήσω.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-10-15 23:46 #41
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χριστοφορος123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Starting strength?

    all pro's beginner routine τώρα ειδα αυτή την ερωτηση χριστοφορε
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-10-15 23:53 #42
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι ετσι ?
    Ε γιατι δε μου κολλαει να κανω και ποδια και πανω μερος την ιδια μερα,να στελνω το αιμα σε τοσα σημεια,ουτε πρηξιματα νιωθω ουτε τπτ.

    Προσωπικα παιζω push-pull-legs...απλα με αρκετα μεγαλυτερο ογκο προπονησης απο τα συνηθισμενα p-p-l προγραμματα που θα δεις

    Συν οτι πλεον παιζω και με μεγαλη ενταση(μεγαλα φορτια και 1 λεπτο ξεκουραση) περαν του ογκου. Κανονικα ειναι τρελο overkill αλλα βασταω και με παει πολυ καλα σωματικα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-10-15 23:57 #43
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ελα φεθ πεσμας τωρα και τι καταπινειςεξωπραγματικη αλλαγη για την ελαχιστη ενασχολιση σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-10-15 00:04 #44
    Προεπιλογή
    Εισαι καλος! ''Γεμισες'' αρκετα κ διατηρησες καλη ποιοτητα ,μπραβο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-10-15 09:24 #45
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα φεθ πεσμας τωρα και τι καταπινειςεξωπραγματικη αλλαγη για την ελαχιστη ενασχολιση σου
    Σε ευχαριστω φιλε βαγγελη, τιποτα το ιδιαιτερο, απλά διατροφή/ημερολογιο για να βλέπω προοδο και βάρη και φυσικα οντως καινούργιος πήρα αρκετα.. τα newbie gains που λένε.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εισαι καλος! ''Γεμισες'' αρκετα κ διατηρησες καλη ποιοτητα ,μπραβο!
    Σε ευχαριστώ χρηστο να σαι καλά!


    cobra, αν θές στειλε μου το πρόγραμμα που λές Push pull legs να το δω έτσι από περιεργεια , εκτός και αν είναι κρατικο
    μυστικο ^^
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 08-10-15 στις 09:35
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία