Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 04-04-15 20:04 #1
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή Bcaa 2:1:1 Liquid Shot (Nutrend)



    To BCAA MEGA SHOT περιέχει 3.000mg bcaa αμινοξέων, στην ιδανική αναλογία 2:1:1 (Λευκίνη, Ισολευκίνη, Βαλίνη) σε μία πρακτική ατομική συσκευασία. Η υγρή του μορφή εξασφαλίζει την ταχύτατη και αποτελεσματική απορρόφηση των αμινοξέων.

    Πριν από την προπόνηση το BCAA Mega Shot προστατεύει το μυϊκό σύστημα από τον καταβολισμό, ενώ αντίθετα μετά την προπόνηση βοηθάει στην γρήγορη έναρξη της φάσης αποθεραπείας των φθαρμένων μυϊκών ινών. Χάρη στην πρακτική του συσκευασία μπορείς να έχεις την απαραίτητη δόση των αμινοξέων πάντα μαζί σου κάθε στιγμή.

    Είναι επιβεβλημένη η λήψη τους για όσους θέλουν αποτελεσματική προστασία των μυών πριν και μετά από μία σκληρή προπόνηση.

    DOSAGE: Muscle mass protection and delay the onset of fatigue drink 30 minutes before the load 1 package. For recovery acceleration and muscle mass growth support drink immediately after the load 1 package.

    -----------------------

    Τα πήρα για δοκιμη σημερα,και τα δοκιμασα κιολας...μία αμπουλα μετα απο μια εξαντλητική προπόνηση ώμων....

    Με την πρώτη ματια,οταν το ανοιξα,δεν περίμενα κατι γευστικό απο αμπουλα αμινοξέων..η μυρωδιά δεν μου αρεσε...δοκιμασα ομως και εχω να πώ το εξής...ειναι σχεδόν ιδιο γευστικά με το παραδοσιακό ''πετιμέζι'' ..αφηνει αυτη τη χαρακτηριστική γλυκάδα και επίγευση....το ήπια σχετικα ευχάριστα λοιπόν..και σε συνδοιασμό με την πρωτείνη μου με ''γεμισε''.....

    Πρακτικό όπως οι περισσότερες αμπουλες..και σε καλη τιμη !
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-04-15 21:27 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Δεν έχω δοκιμάσει αμπούλες ποτέ αλλά θα με πείσετε σιγά σιγά όπως πάει. για αμπούλα έχει καλή δόση πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-16 12:21 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Το έχω δοκιμάσει το συγκεκριμένο. Είναι λίγο ξινό όπως όλες οι αμπούλες, αλλά δεν είναι κακό πίνεται..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-16 13:38 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Εμένα μ αρέσει πάρα πολύ το συγκεκριμένο.. Και σαν δόση.. Και μάλιστα είχα πάρει μερικά και τα είχα στο ψυγείο, Κ έπινα όταν επεστρεφα σπίτι μετά από κουραστική προπο η γενικά μέρα

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A450 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-10-17 15:30 #5
    Προεπιλογή
    Ανεβάζουμε τη νέα φώτο και το πινακάκι συστατικών.

    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ εδώ.

    Όνομα: 01-176-180-BCAAshot-web.jpg Εμφανίσεις: 278 Μέγεθος: 177,1 KB
    Όνομα: 01-176-180-BCAAshot-fact.jpg Εμφανίσεις: 171 Μέγεθος: 255,7 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση