Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 132
  1. 21-04-15 00:16 #16
    Προεπιλογή
    Αυτο με το ταπερακι το κανω συνηθως στο απογευματινο και στο βραδυνο π εχω φροντηστηριο και τα παιρνω για εκει.

    Αυτο με το πιτακι θελω να το φτιαξω γαμωτο εχω περιεργεια..
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-04-15 00:19 #17
    Προεπιλογή
    Την πρωτη φορα που θα το δοκιμασεις θα νιωσεις περιεργα. Τη δευτερη θα το συνηθισεις κ απο την τριτη κ μετα θα σου αρεσει κιολας χαχα! Εγω προσθετω σταφιδες κ φυσικα κανελα. Και οντως πλεον μαρεσει!


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-04-15 00:21 #18
    Προεπιλογή
    Ετσι εε; Ενδιαφερον. Απ την βαρεμαρα μου λεω να παω τωρα να το κανω για αυριο
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-04-15 00:24 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PanosDanis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ετσι εε; Ενδιαφερον. Απ την βαρεμαρα μου λεω να παω τωρα να το κανω για αυριο
    Πουυυ παω ρε δεν εχω καν βρωμη.. -_-
    τελος παντων θα το κανω αυριο. Ευχαριστω morning
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-04-15 00:49 #20
    Προεπιλογή
    Κανενα προβλημα καλη επιτυχια!!


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-04-15 10:25 #21
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παντως θα ήταν συναιτο να τον κοψεις τελειως τον διατροφολογο, δεν βλέπω να εκανε και κάτι πάνω στο θέμα διατροφής. Άσε που τα χρηματα που θα δίνεις στον διατροφολογο θα πηγαινουν σε καλυτερο σκοπο, το φαγητο.
    Κανα ξηροκαρπιο δεν παιζει στην διατροφή σου ? Ειμαι ο μοναδικος που αν ξεκινησω να τρωω ξηρους καρπους δεν σταματω τοσο ευκολα?
    Θυμαμαι είχε παει μια φιλη μου (αρκετα στρουμπουλη) και τις είχε βγαλει μια διατροφουλα των 500-600 θερμιδων ολη την μέρα και αυτή ήταν κυριως από φυσικους πορτοκαλι και μαυρο ψωμι, ούτε καν γιαουρτακι δεν τις είχε βαλει μέσα. Οι περισσοτεροι απλά δεν.
    Επισης, τωρα που ξαναβλεπω την διατροφή δεν νομιζω πως βγαινει πάνω από 130 γραμμάρια πρωτεινη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 21-04-15 στις 10:31
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-04-15 14:22 #22
    Προεπιλογή
    Λογω καταστασης δεν εχω πληρωσει οποτε υπερ μου ειναι ειχα παει σε εκεινη μπουλης και με εφτιαξε. Ξηροι καρποι αμυγδαλα μου χει πει αλλα δε μ αρεσουν οποτε δε τα τρωω. Τωρα προσπαθω να την διαμορφωσω λιγο μονος μου γ αυτο εγραψα την διατροφη να κανουμε οτι μπορουμε, παντως εγω που εψαξα για τα μακροστοιχεια εχει πρωτεινη οσο εγραψα.
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-04-15 16:42 #23
    Προεπιλογή
    Δεν σου αρεσουν οι ξηροι καρποιιιιι;;;!!!! Ζαλιζομαι δοκιμασες αμυγδαλα αναμεμειγμενα με σταφιδες; Σκοτωνω αμα μου τα κλεβουν!


    The deepest circle of hell is reserved for betrayers and mutineers.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-04-15 18:39 #24
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Δικός μου εισαι εσυ MorningStar! Καλά ρε πάνο, βρώμη δεν σου αρέσει, ξηροι καρποι δεν σου αρέσουν, τι σου αρέσει τελος πάντων ? Το αυγο το τρως η το σιχενεσαι και αυτό ? ! ? Αν δεν φαω μια χουφτα ξηρους καρπους την ημέρα είτε είναι cashews,peanuts η αμυγδαλα απλά δεν μπορώ. Αλλοι δεν μπορούν μακριά από σοκολάτες και fast food εγώ δεν μπορώ μακρια από ξηρους καρπους lol lol
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-04-15 19:21 #25
    Προεπιλογή
    Χαχα Όχι ρε μην το παίρνεις έτσι
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-04-15 20:11 #26
    Προεπιλογή
    Ωπα το μισο μηνυμα δε βγηκε. Η βρωμη ενταξει αρεσει σε λιγους οποτε ειμαι δικαιολογημενος. Τωρα με τα αμυγδαλα εχω ενα θεμα δε τα τρωω σκετα δε μ κανουν πολυ κεφι. ΛΑτρευω τις σταφιδες αλλα επειδη εχουν 10 θερμιδες η 1 κ εγω τις τρωω με τις χουφτες εχω περιοριστει λιγο
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-04-15 20:36 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δικός μου εισαι εσυ MorningStar! Καλά ρε πάνο, βρώμη δεν σου αρέσει, ξηροι καρποι δεν σου αρέσουν, τι σου αρέσει τελος πάντων ? Το αυγο το τρως η το σιχενεσαι και αυτό ? ! ? Αν δεν φαω μια χουφτα ξηρους καρπους την ημέρα είτε είναι cashews,peanuts η αμυγδαλα απλά δεν μπορώ. Αλλοι δεν μπορούν μακριά από σοκολάτες και fast food εγώ δεν μπορώ μακρια από ξηρους καρπους lol lol
    Μανια εδω μεσα να επιμενετε πως ειμαι αγορι, κοπελα ειμαι βρε παιδια!!!
    Ρε συ Πανο, αμα δε σαρεσει τιποτα πως θα κανεις διατροφη μου λες;
    Οι ξηροι καρποι παραειναι οφελιμοι για να τους αμελεις! Και μπορουν ευκολα να συνδιαστουν με οτιδηποτε, σε γιαουρτι, σε σαλατες μεχρι κ με κρεας! Αρα πολυ φοβαμαι εχεις δυο επιλογες! Ειτε θα τρως υγιεινες τροφες που δεν σου αρεσουν ειτε θα μαθεις να μαγειρευεις ουτως ωστε να τις συμπεριλαμβανεις σε πιο ευγευστα πιατα!
    Εγω πχ εδω κ 2 μηνες προσπαθω να φτιαξω μια πιο "macro friendly" εκδοχη σπανακοτυροπιτας διοτι δεν αντεχω μακρυα της


    The deepest circle of hell is reserved for betrayers and mutineers.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 21-04-15 20:39 #28
    Προεπιλογή
    Ναι ακουγεται περιεργη η φαση με μενα το ξερω
    Αλλο δε τα προτιμω διατροφικα αλλο δε μ αρεσουν. Αν ειναι να τα προσθεσω θα τα προσθεσω απλα σκετα ειναι που καπως μο ρχεται. Ο συνδιασμος ειναι μια χαρα για μενα αλλα το ερωτημσα ειναι τι συνδιασμος..;
    Σε λιγακι θα αρχισω να φτιαξω μια διατροφη βασισμενη στο IIFYM και θα σας την γραψω να μου πειτε γνωμες
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-04-15 21:13 #29
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Sorry morningstar δεν το γνωριζα ρε c , είμαι σχετικά νέος στην δράση στο forum Και δεν το έχω γυρίσει τελειως για να το διαπιστώσω!

    Πάνο : Γιαουρτι/Αμυγδαλα/Βρώμη/Μέλι αν δεν σαρεσουν τα αμυγδαλα τριψτα η πάρε τα λευκα, θα συμφωνησω επίσης και με την Morningstar ότι οι ξηροι καρποι είναι σε μεγαλο βαθμο ωφέλιμοι να τους αμελεις. Είναι λίγο υψηλοι στις θερμίδες αλλά για snack μια χαρά είναι, άνετα θα εβγαζα ψωμια και αλλαντικά από την διατροφή μου για να τα αντικαταστήσω με ξηρους καρπους.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-04-15 21:13 #30
    Προεπιλογή
    Ρε σεις να σας ρωτησω..
    Κατεβασα το προγραμματακι που χουν φτιαξει εδω στο φορουμ για το bmr και τις θερμιδες συντηρησης.
    Βαζω στοιχεια ολα κομπλε και μου βγαζει οτι εχω θερμιδες συντηρησης 3005 και bmr 1821.216
    Σας φαινεται σωστο;
    Υψος: 178cm
    Κιλα: 72kg
    Δραστηριοτητα: Εντονη (ως μαθητης περα δοθε φροντηστηρια/σχολεια και σοβαρη γυμναστικη με βαρη)
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία