Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 55
  1. 24-05-15 16:58 #31
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Ρε παιδιά αφού σε μερικούς αρέσει τοοοοσο η physique ,γτ να μην γίνει και μια κατηγορία που να φοράνε μακριμανικα μπλουζάκια κ να ποζάρουν μόνο πόδια?
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-05-15 17:43 #32
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φτιαξε ρε μπιλι τι μας το λες?εμεις να εισαι σιγουρος και αυτην θα την βλεπουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-05-15 20:04 #33
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Αυτό που θέλω να πω και δεν κατάλαβες είναι ότι μια κατηγορία που δείχνει μόνο το μισό σώμα είναι μισή κατηγορία. Όπως θες να βλέπεις πλάτες χέρια κτλ κ δν σε νοιάζει τόσο το υπόλοιπο 50% έτσι κ εγώ θέλω να βλέπω τα πόδια.
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-05-15 20:24 #34
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Billys51 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό που θέλω να πω και δεν κατάλαβες είναι ότι μια κατηγορία που δείχνει μόνο το μισό σώμα είναι μισή κατηγορία. Όπως θες να βλέπεις πλάτες χέρια κτλ κ δν σε νοιάζει τόσο το υπόλοιπο 50% έτσι κ εγώ θέλω να βλέπω τα πόδια.
    μην βλεπεις λοιπον την κατηγορια και εγω δεν θελω να βλεπω εγγυες οκτω μηνων πανω στην σκηνη αλλα κανω τουμπεκι
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-05-15 20:30 #35
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Δεν είπα ότι δεν την βλέπω , είπα ότι είναι μισή κατηγορία.
    The easy day was yesterday
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-05-15 20:44 #36
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Κάντε ένα αγώνα bodybuilding, Και έναν διαφορετικό αγώνα physique... και παρατηρήστε προσέλευση κόσμου. Προσέξτε τα έπαθλα του bodybuilding και τα έπαθλα του physique. Δεν υπάρχει σχέση μεταξύ των δύο. Και bodybuilding δε σημαίνει απλά γυμναστική με βάρη, όπως θέλουν να γενικέψουν κάποιοι.

    Καί το αγωνιστικό και το επαγγελαμτικό bodybuilding αρέσει δεν αρέσει σε κάποιους διανύνουν την πιο δημοφιλή περίοδό τους για διαφόρους λόγους.


    Όσο για όσους δε γυμνάζουν πόδια στο γυμναστήριο, δεν έχει σημασία αν τους σέβομαι, σημασία έχει ότι δε σέβονται οι ίδιοι τον εαυτό τους.

    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-05-15 20:48 #37
    Προεπιλογή
    Ρε καταλαβετε κατι..

    Γράφετε πολύ το "αν δε σας αρέσει μην τη βλέπετε"..
    Αυτό δεν υπαρχει.
    Υπάρχει μονο το " αν δε μας αρέσει εννοειται δε θα βλέπουμε αλλά ταυτόχρονα θα κραζουμε"..
    Είναι δεδομένο οτι δε θα το δω , αφού δε μ αρέσει.
    Το οτι δε θα κραξω όμως δεν είναι καθόλου δεδομένο.
    Ποσο μάλλον απ τη στιγμη που κι εσύ ο ίδιος Βάγγο γραφείς οτι την έφτιαξαν για τα λεφτά.

    Εσένα αν δε σ αρέσουν οι κοιλίες πήγαινε απο κάτω και πετά ντομάτες. Γιουχαρε. Αλλά θα γιουχαρεις σε αγώνα bodybuilding. Να σαι σίγουρος γι αυτό. Εδώ λέμε οτι αντί για bb βλέπουμε καλλιστεία. Δηλαδή δε βλέπουμε τετρακέφαλο, δικέφαλο, γαμπα, μέση αλλά αυτό είναι bb. Ε δεν είναι. Κι εσύ που είσαι γαλουχημένος στο παλιό bb και ξέρεις πόσες κόντρες είχε στον κωλο ο νικητής στον αγώνα του 78 αυτό τώρα το αναγνωριζεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-05-15 21:26 #38
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    το 78 δεν υπηρχαν κοντρες στον κωλοοπως ειπες ειμαι φαν του παλιου καλου ελληνικου και ξενου μποντυμπιλντινγκ οταν οι αθλητες επαιρναν μεν τα διαφορα τους αλλα και γυμναζονταν σκληρα για να αποκτησουν αυτο που εγω λεω την διαπλαση με προσωπικοτητα τωρα το σημερινο μποντυμπιλντινγκ ειναι πρησμενες κοιλιες κακοφτιαγμενοι μυες και σωματα μια απο τα ιδια σχεδον ολοι. αυτοι δεν ειναι αθλητες ειναι κινουμενες φαρμακαποθηκες και οποιος νομιζει οτι αυτοι γυμναζονται σκληρα η κανουν την οποιαδηποτε διατροφη πλαναται πλανην οικτρα και αν το μποντυμπιλντινκ ειναι οπως ειπε ο μασλμπος στην καλυτερα του πραγμα που δεν ασπαζομαι τοτε λυπαμαι γιατι ειναι καταντια αυτο το θεαμα να κραξω να γιουχαρω και να πεταξω ντοματες??ισως το κανω αν ο μιστερ ολυμπια η καποιος μεγαλος διαγωνισμος γινει στην ελλαδα ποτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-05-15 21:28 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κάντε ένα αγώνα bodybuilding, Και έναν διαφορετικό αγώνα physique... και παρατηρήστε προσέλευση κόσμου. Προσέξτε τα έπαθλα του bodybuilding και τα έπαθλα του physique. Δεν υπάρχει σχέση μεταξύ των δύο. Και bodybuilding δε σημαίνει απλά γυμναστική με βάρη, όπως θέλουν να γενικέψουν κάποιοι.

    Καί το αγωνιστικό και το επαγγελαμτικό bodybuilding αρέσει δεν αρέσει σε κάποιους διανύνουν την πιο δημοφιλή περίοδό τους για διαφόρους λόγους.


    Όσο για όσους δε γυμνάζουν πόδια στο γυμναστήριο, δεν έχει σημασία αν τους σέβομαι, σημασία έχει ότι δε σέβονται οι ίδιοι τον εαυτό τους.

    + 1000 αλλα απο οτι βλέπεις δεν βγαίνει άκρη,ειναι σαν την παριμια ´τι κανεις Γιαννη ? Κουκιά σπερνώ´
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-05-15 21:35 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τι ακρη να βγει δλδ?
    περιμενεις να συμφωνισουμε ολοι μεταξυ μας..?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-05-15 21:53 #41
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    beef: Νομίζω ότι μπορούμε να συμφωνήσουμε στη διαφορετικότητα. Τώρα τι αρέσει στον καθένα άλλο θέμα.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    το 78 δεν υπηρχαν κοντρες στον κωλοοπως ειπες ειμαι φαν του παλιου καλου ελληνικου και ξενου μποντυμπιλντινγκ οταν οι αθλητες επαιρναν μεν τα διαφορα τους αλλα και γυμναζονταν σκληρα για να αποκτησουν αυτο που εγω λεω την διαπλαση με προσωπικοτητα τωρα το σημερινο μποντυμπιλντινγκ ειναι πρησμενες κοιλιες κακοφτιαγμενοι μυες και σωματα μια απο τα ιδια σχεδον ολοι. αυτοι δεν ειναι αθλητες ειναι κινουμενες φαρμακαποθηκες και οποιος νομιζει οτι αυτοι γυμναζονται σκληρα η κανουν την οποιαδηποτε διατροφη πλαναται πλανην οικτρα και αν το μποντυμπιλντινκ ειναι οπως ειπε ο μασλμπος στην καλυτερα του πραγμα που δεν ασπαζομαι τοτε λυπαμαι γιατι ειναι καταντια αυτο το θεαμα να κραξω να γιουχαρω και να πεταξω ντοματες??ισως το κανω αν ο μιστερ ολυμπια η καποιος μεγαλος διαγωνισμος γινει στην ελλαδα ποτε
    Αν δε σου αρέσει το σημερινό bbing γιατί ασχολείσαί και παρακολουθείς ανελειπώς; Ο τρόπος που μιλάς είναι αν μη τι άλλο προσβλητικός για το άθλημα. Αν συνεχίσεις έχεις φύγει χωρίς δέυτερη σκέψη.

    Νομίζω ότι μερικοί είστε σε λάθος φόρουμ.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-05-15 21:56 #42
    Προεπιλογή
    Δεν περίμενω να συμφωνήσουμε αυτο δεν γίνεται,ομως καλο ειναι να δείτε την πραγματικότητα όπως ειναι αρεσει δεν αρεσει,πρην απο λίγα post ο Πάνος παρέθεσε τους κανονισμούς για το τη ορίζει η παγκόσμια ομοσπονδία ifbb για την συγκεκριμένη κατηγορία από´κει και πέρα πίστευετε οτι θέλετε.No comment.
    Υ.Γ. Υπάρχουν κορμιά αθλητών που κανουν ενόργανη και ειναι πιο κοματια απο την μέση και πάνω απο πολούς στης βερμούδες,αν με διετα και φαρμάκια στεγνωναν και παίζανε στης βερμούδες θα χαρακτηριζοντουσαν bodybuilder?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-05-15 22:01 #43
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Η πραγματικοτητα ειναι αυτη που εγραψα πιο πισω..οτι απο την στιγμη που πλασαρονται μεσα στους αγωνες bodybuilding ο,τι κ να λεμε εμεις εδω εκτος απο το να ανταλλασουμε ποστ δεν αλλαζει κατι ,ουτε υπαρχει καποια αποψη 100% σωστη..γιατι αν ηταν ετσι ,η ιδια ομοσπονδια που εβγαλε τους κανονες αυτους θα ειχε απομονωσει κ την κατηγορια αυτη σε αλλους αγωνες..μπορει κ να γινει καποια στιγμη..μπορει κ οχι.
    μεχρι να γινει

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμεις ομως δεν ειμαστε η ομοσπονδια κ αρα δεν μπορουμε να εχουμε αποψη επι του τεχνικου κομματιου..τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω..
    Αν δεν ειναι δικο σου το μαγαζι ,δεν ειχεις κ λογο.
    για το αν θα χαρακτηριζοταν bodybuilding η οχι απαντησα πιο πισω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-05-15 22:10 #44
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    beef: Νομίζω ότι μπορούμε να συμφωνήσουμε στη διαφορετικότητα. Τώρα τι αρέσει στον καθένα άλλο θέμα.




    Αν δε σου αρέσει το σημερινό bbing γιατί ασχολείσαί και παρακολουθείς ανελειπώς; Ο τρόπος που μιλάς είναι αν μη τι άλλο προσβλητικός για το άθλημα. Αν συνεχίσεις έχεις φύγει χωρίς δέυτερη σκέψη.

    Νομίζω ότι μερικοί είστε σε λάθος φόρουμ.
    παρακολουθω ΛΙΓΟ γιατι θελω να εχω αποψη και να μην λεω απλα οτι δεν μου αρεσει για να το λεω το μονο βεβαιο ειναι οτι δεν παρακολουθω ανελειπως και ουδεποτε εχω ανεβασει βιντεακι. με εμενα εχουν την ιδια αποψη τουλαχιστον το 99% του φορουμ και πολλακις εχουν αναφερθει εδω κατα καιρους πολλα μελη για την σημερινη κατασταση των προ τελος για το αν ειμαι σε λαθος φορουμ αν εννοεις οτι για να ειμαι εδω πρεπει να συμφωνω με τις δικες σου αποψεις περι μποντυμπιλντινγκ τοτε ναι ειμαι σε λαθος φορουμ
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-05-15 22:18 #45
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι καταντια αυτο το θεαμα να κραξω να γιουχαρω και να πεταξω ντοματες??ισως το κανω αν ο μιστερ ολυμπια η καποιος μεγαλος διαγωνισμος γινει στην ελλαδα ποτε
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    τοτε ναι ειμαι σε λαθος φορουμ
    Μέλος το οποίο σκέφτεται να πετάξει ντομάτες σε Mr Olympia είναι σε λάθος φόρουμ. Πάρε λίγο χρόνο να τα ξανασκεφτείς και τα ξαναλέμε.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία