Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 54
  1. 05-06-15 10:11 #1
    Angry Χλευασμος στο γυμναστηριο!
    Καλησπεριζω τα παιδια... ειμαι 19 χρονων κανω 1 χρονο περιπου γυμναστηριο και εχω καταφερει να παρω 19 κιλα , εναν αξιοπρεπη ογκο.. παρολαυτα οι αλλοι συνομιλικοι μου συνεχως χλευαζουν το γεγονος οτι παιρνω συμπληρωματα και το οτι ειμαι πιο ογκοδης απο αυτους..... μερικες φορες ειμαι ετοιμος να ακσησω βια αλλα σεβομαι τον χωρο... πειτε μ τι να κανω??
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-06-15 10:22 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εισαι μικρος κ η βια δεν ειναι λυση ετσι κ αλλιως..
    το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να σεβαστεις τον εαυτο σου πρωτα απο ολους κ να τους αγνοησεις..καταλαβαινω καμια φορα οτι μπορει να ειναι δυσκολο αλλα ειναι το καλυτερο.

    επισης αποτι ειδα απο το θεμα που εχεις ανοιξει εχεις κανει πολυ καλη προοδο αν σκεφτει κανεις οτι εισουν 60 κιλα..εβαλες καλα κιλα πανω σου.
    θες σιγουρα κ αλλα μυικα κ οταν τα βαλεις κοιτας λιγο να καθαρισεις ,για να δειχνεις ακομα καλυτερος.
    οποτε μην δινεις σημασια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-06-15 10:40 #3
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Και δεν χαίρεσαι που ζηλεύουν τα αποτελέσματά σου;;; Όπως σου είπε ο beefmeup η βία δεν είναι λύση!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-15 11:15 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη grtech

    Εγγραφή
    28-01-2011
    Περ.
    Sverige.
    Μηνύματα
    3.680
    Προεπιλογή
    Χλευασμός εντός γυμναστηρίου, χλευασμός εκτός γυμναστηρίου αυτά υπήρχαν και θα υπάρχουν για όσο θα υπάρχουν και οι άνθρωποι.

    Το σημαντικότερο είναι να κάνεις το αντίθετο απο αυτούς που ασχολούνται και σχολιάζουν με το τι κάνουν οι άλλοι δηλαδή να επικεντρωθείς περισσότερο σε αυτό που θέλεις να πετύχεις εσυ και να μείνεις συγκεντρωμένος σε αυτό.

    Εφόσον δεν απειλείται η ζωή σου, το να τους χτυπήσεις δεν θα λύσει τίποτα, περισσότερο προβλήματα θα δημιουργήσει.

    Αν τώρα είναι τόσο τραγική η κατάσταση άλλαξε ώρες προπόνησης ή άλλαξε γυμναστήριο, το να βρίσκεσαι γύρω απο άτομα που είναι αρνητικά απέναντί σου δεν είναι το ιδανικό περιβάλλον για να πετυχαίνεις τους στόχους σου.

    Αν δεν μπορείς να αλλάξεις γυμναστήριο ή είσαι στην φάση να μαθαίνεις να ξεπερνάς τέτοιες καταστάσεις τότε σκέψου καλά πως θα το αντιμετωπίσεις αλλά πάντα με έξυπνο και ψύχραιμο τρόπο. Ο κάθε άνθρωπος βρίσκει τους ''τρόπους του''.


    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη grtech : 05-06-15 στις 11:27 Αιτία: vid included
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-15 13:59 #5
    Προεπιλογή
    Οι συνομιλικοι σου που λες σιγουρα θα ειναι γνωστοι σου κ ισως κ καποιοι ''φιλοι σου'' ,οποτε μηπως ο χλευασμος που λες ειναι απλα πειραγματα; Η τους εχεις δωσει το δικαιωμα εσυ με καποιο τροπο να το κανουν;
    Γιατι το λογικο ειναι οταν βλεπουν καποιον να προοδευει σωματικα , οχι να τον χλευαζουν αλλα να τον θαυμαζουν κ να τον σεβονται ,κ ας τον ζηλευουν μεσα τους μερικοι.
    Τον σεβασμο ομως δεν τον κερδιζεις μονο με το σωμα αλλα κυριως με την ολη εικονα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-15 16:50 #6
    Προεπιλογή
    Προσωπικα μου εχει τυχει κατι τετοιο, μονο που δεν ηταν φιλοι μου. Τους εσπασα μαζι με το τραπεζι που τους εριξα και δν μου ξαναειπαν τιποτα ποτε. (εκτός γυμναστηρίου προφανώς)
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-06-15 17:23 #7
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    Θα συμφωνήσω με Χριστόφορο, για μένα η βία δεν είναι η λύση, αλλά γιατί να αλλάξεις γυμναστήριο ή συνήθειες, επειδή αυτοί είναι μακάκες και κομπλεξάρες. Αν μπορείς δώστους ένα μαθηματάκι μαζί με κανά φίλο σου, η φυγή κ η υποχώρηση σίγουρα δηλώνουν αδυναμία. Προς Θεού δε μιλάμε για extreme πράγματα, πάρε κανά φίλο σου και τσαμπουκαλέψου μετά το γυμναστήριο. Δείξτους ότι δεν είσαι αδύναμος

    Να ξέρεις ότι τα πειράγματα είναι στα πλαίσια του ανταγωνισμού, επειδή αισθάνονται βιολογικά πως υστερούν απέναντί σου, εδώ υπάρχουν μακάκες ελληνάρες που λένε πως όποιος πάει γυμναστήριο και γενικά φροντίζει τον εαυτό του κ δεν έχει μπακα είναι αδερφή. Όλα αυτά φυσικά επειδή αισθάνονται υποδιέστεροι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valentino Rossi : 05-06-15 στις 17:29
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-15 23:42 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    Φιλε η βια δεν ειναι λυση,μπορεις και να ξεκοψεις απ αυτους η να μην εχεις πολλες παρτιδες μαζι τους.....εσυ θα κρινεις,καμια φορα αφηνουμε εμεις αθελα μας τον χωρο για τετοια σχολια.......
    Στηριξου πανω μου να πεσουμε μαζι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-06-15 10:55 #9
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Περιεργο μου ακουγεται ολο αυτο. Συνηθως οταν καποιος προοδευει μυικα, μονο θαυμασμο και καλα λογια ακουει.Ειδικα αν δεν εχει δωσει και κανεναα δικαιωμα, δε βλεπω το λογο να τον χλευαζουν

    Αν τωρα, ειναι καμια ψωναρα του κ#$@$@, που μετα απο καθε σετ τρεχει μπροστα απο το καθρεπτη και αρχιζει να παταει λες και ειναι στη σκηνη του MrO, τοτε φιλε μου, τρωει κραξιμο, και με πρωτο πρωτο εμενα...
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-06-15 12:18 #10
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περιεργο μου ακουγεται ολο αυτο. Συνηθως οταν καποιος προοδευει μυικα, μονο θαυμασμο και καλα λογια ακουει.Ειδικα αν δεν εχει δωσει και κανεναα δικαιωμα, δε βλεπω το λογο να τον χλευαζουν

    Αν τωρα, ειναι καμια ψωναρα του κ#$@$@, που μετα απο καθε σετ τρεχει μπροστα απο το καθρεπτη και αρχιζει να παταει λες και ειναι στη σκηνη του MrO, τοτε φιλε μου, τρωει κραξιμο, και με πρωτο πρωτο εμενα...
    Αυτοί συνήθως έχουν τατουάζ κ δουλευούν υποδοχή ή μπαρμαν σε κάποιο νυχτερινό μαγαζί. Αλλά για να είμαστε αντικειμενικοί, όλοι πάνω κάτω, όσοι γυμνάζονται εντατικά έχουν στόχο την καλή εξωτερική εμφάνιση πέρα από τη γυμναστική. Απλά κάποιοι είναι ψώνια και το δείχνουν, ενώ άλλοι είναι πιο συγκρατημένα ψώνια. Πάντως 1 ψώνιο όλοι το έχουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-06-15 13:39 #11
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Valentino Rossi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως 1 ψώνιο όλοι το έχουμε
    Βρε μαζι σου, +46
    Ολοι οσοι κανουν BB εχουν ενα ψωνιο μεσα τους, και εγω το μεγαλυτερο. Οταν παω σπιτι, καθομαι με τις ωρες μπροστα απο ενα καθρεπτη, και μη νομιζεις οτι εχω και κανα σωμα της προκοπης ε?
    Αλλα το να εινι ο αλλος με μακρυμανικη φουτερ, το φερμουαρ μεχρι το λαιμο, και σε ΚΑΘΕ σετ να παταει μπροστα στο καθρεπτη, δεν ειναι καθολου παραλογο που ενα ολοκληρο φυμναστηριο γελαει μαζι του.
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-06-15 14:04 #12
    Προεπιλογή
    Προσωπικα οταν ακουω αυτο το η βια δεν ειναι λυση..συνηθως γελαω. Σε πολλες περιπτωσεις ειναι. Πολλοι το βλεπουν σαν παιχνιδι το να σε μειωνουν και πρεπει να παιξεις αναλογα. Το πιο συνηθες ειναι να κυκλοφορεις με αμανικα και να σε σχολιαζουν ολοι, τερμα σπαστικο.. Αν θες λυστο or then don't give a fuck about what people say. You'll never get it done.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-06-15 14:06 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι βεβαια ξεχασα οτι εδω εχουμε κατι ατομακια που σηκωνουν τον κωλο τους ,γ@μ@νε κ δερνουν κ ριχνουν κ 2-3 λουτσους στην πορεια..
    κ ολα αυτα στην σεβαστη ηλικια των 16.
    κατουρατε κ λιγο ,γιατι τα ιδια ελεγαν κ αλλοι καποτε κ αρκετοι κατεληξαν να βλεπουν τα ραδικια αναποδα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-06-15 14:08 #14
    Προεπιλογή
    2 ειναι οι επιλογες. Η θα τους αναγκασεις να μην ξαναπουν τιποτα η don't give a fuck. Κακοβουλα σχολια γενικαπ αντα θα υπαρχουν το να μη δινεις σημασια ειναι το καλυτερο εκτος κ αν καποιοι συγκεκριμενοι σε ενοχλουν πολυ.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-06-15 14:20 #15
    Προεπιλογή
    Beef αν το συγκεκριμενο ποστ πηγαινε για μενα, ο καθενας επιλεγει τι θα κανει δν θα δεχτω κριτικη απο κανεναν.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία