Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 27 από 27
  1. 28-05-17 18:48 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα δεδομένα έχουν αλλάξει άρδην για την BSN, από τότε που την έχει εξαγοράσει η GLANBIA που είναι κολοσσός στην Ιρλανδία, πολυεθνική εταιρία που έχει στην σκεπή της και την Optimum Και την ABB.
    Το βιντεο που λετε είναι του 2016 , οι μετρήσεις δεν ξέρω από πότε είναι. Γενικά αυτοί οι τυποι που φτιάχνουν ένα κανάλι με followers, κάνουν τετοια βιντεο.
    Επίσης για να καταλάβετε πόσο ανεξάρτητες είναι αυτες οι έρευνες-βίντεο, στο subscription o uploader εχει εκπτωτικους κωδικούς για την MyProtein
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-05-17 18:59 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επίσης για να καταλάβετε πόσο ανεξάρτητες είναι αυτες οι έρευνες-βίντεο, στο subscription o uploader εχει εκτπωτικους κωδικούς για την MyProtein
    Καλα ναι για αυτο δεν εχω πειστει, ομως ειναι παρα πολυ γνωστο σαιτ και αν δεν ειχαν καποια επιστημονικη βαση για τα δεδομενα τους θα ειχαν φαει για πλακα αγωγες για συκοφαντικη δυσφημηση, εφοσων απο το 16 και μεχρι τωρα τα προιοντα πρωτεινης της syntha 6 ειναι κατω απο το νουμερο 50 στην λιστα με αισχες βαθμολογιες αν ψευδονταν δεν θα τους το ειχαν κλεισει το μαγαζακι δικαστικα?
    Επισης πιστευω εχουν εκπτωτικους κωδικους για πολλα συμπληρωματα. Εγω αν ημουν στελεχος στην Myprotein και εβλεπα μια ιστοσελιδα που θεοποιει τα προιοντα μου με ( αποτι ξερουμε ) μηδεν απολαβες θα τους εδινα εκπτωτικους κωδικους το λιγοτερο. Οι εκπτωτικοι κωδικοι δεν ειναι και τιποτα τους εχει καθε αθλητης με σπονσορα την Myprotein.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-05-17 19:03 #18
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Βασικά εγώ έχω δει άλλο βίντεο!
    Θα ψάξω να το βρω

    Πάντως επειδή όντως ποτέ δε ξέρεις και επειδή ακούγονται και αυτά αλλά και λόγο τιμής δε βρίσκω το λόγο να παίρνει κάποιος τη συγκεκριμένη πρωτεΐνη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-05-17 19:03 #19
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα ναι για αυτο δεν εχω πειστει, ομως ειναι παρα πολυ γνωστο σαιτ και αν δεν ειχαν καποια επιστημονικη βαση για τα δεδομενα τους θα ειχαν φαει για πλακα αγωγες για συκοφαντικη δυσφημηση, εφοσων απο το 16 και μεχρι τωρα τα προιοντα πρωτεινης της syntha 6 ειναι κατω απο το νουμερο 50 στην λιστα με αισχες βαθμολογιες αν ψευδονταν δεν θα τους το ειχαν κλεισει το μαγαζακι δικαστικα?
    Επισης πιστευω εχουν εκπτωτικους κωδικους για πολλα συμπληρωματα. Εγω αν ημουν στελεχος στην Myprotein και εβλεπα μια ιστοσελιδα που θεοποιει τα προιοντα μου με ( αποτι ξερουμε ) μηδεν απολαβες θα τους εδινα εκπτωτικους κωδικους το λιγοτερο. Οι εκπτωτικοι κωδικοι δεν ειναι και τιποτα τους εχει καθε αθλητης με σπονσορα την Myprotein.
    Δεν υπάρχει περίπτωση μια πολυεθνική να ασχολείται με ότι μπούρδα κυκλοφορεί στον νετ, είναι χαοτικό.
    Το βίντεο είναι του 2016, τα αποτελέσματα ποτε είναι;
    Επίσης αν ήξερες τον τρόπο που δουλευει η MYP με συνεργάτες-μελη, δεν θα το έλεγες.
    Ακόμα και εδώ μεσα πιθανόν βρίσκονται.Aς μην βγούμε άλλο οφ τόπικ όμως
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-05-17 19:11 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Αυτην την στιγμη τα αποτελεσματα λενε παρομοια πραγματα για αυτο το brand. Εγω πιστευω οτι το labdoor.com και το examine.com ειναι αρκετα μεγαλες ιστοσελιδες για να νοιαστει μια εταιρια ως προς το τι ανεβαινει. Δεν νομιζω να υπαρχουν αλλες τετοιες παρομοιες σελιδες. Καταλαβαινω ομως αυτο που λες. Ειπα και στην αρχη οτι δεν βαζω το χερι μου στην φωτια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-05-17 19:30 #21
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mono AEK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά εγώ έχω δει άλλο βίντεο!
    Θα ψάξω να το βρω

    Πάντως επειδή όντως ποτέ δε ξέρεις και επειδή ακούγονται και αυτά αλλά και λόγο τιμής δε βρίσκω το λόγο να παίρνει κάποιος τη συγκεκριμένη πρωτεΐνη
    50eyrω 1800γρ δν ειναι οκ τιμη ?
    προτεινε μια φθηνοτερη πολλων πηγων
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-05-17 21:58 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mono AEK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά εγώ έχω δει άλλο βίντεο!
    Θα ψάξω να το βρω

    Πάντως επειδή όντως ποτέ δε ξέρεις και επειδή ακούγονται και αυτά αλλά και λόγο τιμής δε βρίσκω το λόγο να παίρνει κάποιος τη συγκεκριμένη πρωτεΐνη
    Εγώ φίλε την πήρα 17 ευρώ τα 750 γραμμάρια σε προσφορά από αθλητή . Πιστεύεις ότι δεν είναι λόγος αυτός?
    Επίσης ποτέ δεν ξέρεις για το οποιοδήποτε συμπλήρωμα αλλά ούτε καν για το τι τρως κάθε μέρα στο φαγητό σου. Αν το πάμε έτσι άστο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-05-17 22:27 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    νταξει να ειμαστε ειλικρινεις η νεα edge εχει μια χαρα δοσολογιες με αρκετα προσιτη τιμη. Μπορει να σπιλωθηκε το ονομα της στα ματια μου πριν εξαγοραστει η εταιρια επειδη το προιον τοτε ηταν καθαρα κατωτερο. Μαλιστα επειδη ηρθε ο καιρος να ανανεωσω την πρωτεινη μου περασε απο το μυαλο μου και μπορει να την επαιρνα αν δεν ηταν η whey plus rippedcore της sci-mx στα 51 ευρω προσφορα με 2200 gr και περισσοτερη πρωτεινη στα ιδια γραμμαρια προιοντος μαζι με καποια λιποτροπικα για το καλοκαιρακι. Οποτε αν με ρωταγες και δεν ηταν σε προσφορα δεν θα ειχα κατι αλλο να προτεινω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-05-17 23:44 #24
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Παίδες εγώ είπα τη προσωπική μου άποψη
    Δε σας είπα μη τη πάρετε

    Όπως γράφτηκε και πιο πριν κάνεις δε μπορεί να βάλει το χέρι του στη φωτιά ούτε οι μεν ούτε οι δεν
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-06-17 12:16 #25
    Προεπιλογή
    Δοκίμασα με γεύση βανίλια και δεν μου άρεσε καθόλου μου άφησε μια γεύση χημικίλας στο τέλος.. Για τις άλλες γεύσεις δεν έχω γνώμη αλλά πιστεύω η γεύση σοκολάτα θα είναι πιο καλή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-06-17 13:12 #26
    Προεπιλογή
    τα αποτελεσματα πρεπει να ειναι απο το labdoor https://labdoor.com/rankings/protein και μιλαει για την παλια εκδοση οποτε μπορει να εχουν αλλαξει τα πραγματα
    Κeggǫld, Skálmǫld, Skildir ro Klofnir
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-06-17 15:17 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχει κανει ο Κωστας ενα ποστ πιο πισω..τα αποτελεσματα αυτα, ουσιαστικα ειναι για αλλο προιον, κ αλλη εταιρια, αφου κ τα 2 εχουν αλλαξει.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα δεδομένα έχουν αλλάξει άρδην για την BSN, από τότε που την έχει εξαγοράσει η GLANBIA που είναι κολοσσός στην Ιρλανδία, πολυεθνική εταιρία που έχει στην σκεπή της και την Optimum Και την ABB.
    Το βιντεο που λετε είναι του 2016 , οι μετρήσεις δεν ξέρω από πότε είναι. Γενικά αυτοί οι τυποι που φτιάχνουν ένα κανάλι με followers, κάνουν τετοια βιντεο.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12