Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 27 από 27
  1. 01-07-15 16:53 #16
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Μα ποιος μιλησε για 2 πρωτείνες? ΚΑΠΟΙΑ αλλη λεμε,που θα σε κρατάει περισσότερο σαν υποκατάσταστο γευματος αφου βαριεσαι να μαγειρεύεις...

    Λιποδιαλύτη αν ντε και καλα θελεις ναχρησιμοποιήσεις κατι ρίξε μια ματια στο site του χορηγου www.athlitis.gr και δές τι παίζει..θα πρότεινα θερμογενετικό καλυτερα παρα λιποδιαλύτη .
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-07-15 01:23 #17
    Προεπιλογή
    μαλιστα παιρνω το θυρορμον και δε νομιζω οτι επιτρεπεται να παρω θερμογονα... πρεπει να ρωτησω την γιατρο μου... μαλιστα! οκ οκ ευχαριστω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-07-15 01:50 #18
    Προεπιλογή
    παιδια τελικα ρωτησα την γιατρο μου!! και για υπο θυροειδισμο που εχω (παιρνω θυρορμον 0,1mg) και η καρνιτινη ειναι ασφαλες και το cla τα λεω για καποιον που εχει το ιδιο θεμα αλλα καλο θα ηταν να ρωτησει και τον γιατρο του!! οποτε με την διατροφη μου ελεγα να παρω και ενα CLA 90softgels και ενα L-CARNITINE 500 συνδυαστικα για ενα πους 8% με 10% για να χασω πιο ευκολα... ισως λεω και πολλα αλλα θα το κανω και σαν εγκεφαλικο πους... τι λετε; η αποψη σας; (οικονομικα μπορω να το κανω) ξερει κανεις πως πρεπει να τα συνδιασω; ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-07-15 06:31 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Μάλλον εγκεφαλικό θα ειναι το push, προσωπικά δεν εχω δει κατι απο τα συμπληρώματα που αναφέρεις. Αλλα μην υποτιμάς το εγκεφαλικό push!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-07-15 15:38 #20
    Προεπιλογή
    λες Μιχαλη; πολυ λενε οτι δεν κανουν τιποτα αλλα και μερικοι οτι κανουν... τι να πω δε ξερω αλλα λιγο δυσκολο τοσες εταιριες να βγαζουν προιοντα χωρις αποτελεσμα; αλλα οπως ειπες το εγκεφαλικο πους ειναι αυτο που τελικα θα κανει την διαφορα... θα το δοκιμασω ευχαριστω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-07-15 15:48 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή Αξιζει καθαρη πρωτεινη;
    Καταρχάς οι ποσότητες των συγκεκριμένων συμπληρωμάτων είναι μικρές, οπότε και να έκαναν δεν θα κάνουν. Αν θες ντε και καλά να δοκιμάσεις πάρε χύμα carnipure και CLA ώστε τουλάχιστον να είσαι στη συνιστώμενη ποσότητα. Δεν κάνω πλάκα, είναι μεγάλη ιστορία το placebo, εδώ έχει γιατρέψει κόσμο απο αρρώστιες , κιλά δεν θα χάσεις?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mikekan : 21-07-15 στις 15:51
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-07-15 16:25 #22
    Προεπιλογή
    χαχαχα δικιο εχεις!! για δωσε link να δω και για τα δυο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-07-15 17:25 #23
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Cla-καρνιτίνη θα σε βοηθήσουν να χάσεις με σωστή διατροφή και αερόβιο.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-07-15 20:25 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cla-καρνιτίνη θα σε βοηθήσουν να χάσεις με σωστή διατροφή και αερόβιο.
    ευχαριστωωωω για το push!! τωρα δεν ξερω αμα κανει αν πρεπει να το αναφερω... αλλα μου ειπαν να κοιταξω για προιοντα τις OPTIMUM NUTRITION (ON) τωρα δε ξερω... οτι ακουω λεω... απλα μου το ειπαν παιδια που ασχολουνται με την γυμναστικη ουτε επαγγελματιες ειναι ουτε τιποτα!! ευχαριστω και παλι!! ειναι χρησιμες οι συμβουλες σας!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-07-15 09:34 #25
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Aν είσαι από Αθήνα κάνε μία βόλτα κάποια στιγμή από τον Αθλητή και μίλα με τον Χρήστο, έχει γνώσεις και ό,τι και αν σου προτείνει να ξέρεις θα είναι ποιοτικό.
    Αλλιώς μπες σ`ένα xtr store (όλο και κάπου θα έχει κοντά σου) και πες τι θες και θα σ`εξυπηρετήσουν, όλα τα παιδιά είναι ευγενικά και σκαμπάζουν αρκετά από συμπληρώματα.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-07-15 12:54 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aν είσαι από Αθήνα κάνε μία βόλτα κάποια στιγμή από τον Αθλητή και μίλα με τον Χρήστο, έχει γνώσεις και ό,τι και αν σου προτείνει να ξέρεις θα είναι ποιοτικό.
    Αλλιώς μπες σ`ένα xtr store (όλο και κάπου θα έχει κοντά σου) και πες τι θες και θα σ`εξυπηρετήσουν, όλα τα παιδιά είναι ευγενικά και σκαμπάζουν αρκετά από συμπληρώματα.
    Ποιος ειναι ο Αθλητης; ειναι μαγαζι; ονομα; δεν ξερω για δωσε μου περισσοτερες πληροφοριες ευχαριστω!!! Περιστερι ειμαι οποτε ολα οκ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-07-15 13:35 #27
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Δες στο ποστ #16 στο έχει γράψει και ο Τάσος, ναι μαγαζί είναι.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12