Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 192 από 192
  1. 21-09-15 20:11 #181
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    και η απόδειξη ότιι στο ββ στην κατάταξη όλα δικαιολογούνται , είναι ότι μπορούμε να δούμε τούς ίδιους αθλητες σε διαφορετικό αγώνα με διαφορετική κατάταξη χωρίς να υπάρχουν τεράστιες διαφορες σε βελτιωση

    πχ ο Λύκος στο Αρνολντ κέρδισε αυτούς που τον κέρδισαν στο Ολύμπια και μάλιστα είχε βγεί πρώτος , είναι και σχετικα νεότερος και έχει μέλλον απλα λόγω της πίεσης των τελευταίων ετών και της τελειας φόρμας , αυτο τον στοίχησε και δείχνει σαν να πέρασε μια δεκαετία απο πάνω του
    ενω στον αντίποδα ο Ντέξτερ δείχνει αγέραστος και αυτο οφείλετε ότι πάντα πρόσεχε δεν ΄'εκανε , δεν έκανε βαριές προπονήσεις και εξτρίμ και γι αυτο συνεχίζει και είναι υγιής χωρίς τραυματισμούς και πάντα πετυχαίνει καλή φόρμα και ποτε δεν στόχευε σε μέγιστη μυική μάζα με σκοπό να ανταγωνιστεί τούς πραγματικά τεράστιους
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-09-15 22:10 #182
    Προεπιλογή
    Και μια αναμνηστική φωτό με του νικητές όλων των κατηγοριών.


    Όνομα: Winnes!.jpg Εμφανίσεις: 712 Μέγεθος: 68,5 KB
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-09-15 10:20 #183
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Επαναφέρω το θέμα με αφορμή το guest posing του Kai στο Arnold Classic μία εβδομάδα μετά το Mr.O. Πιστεύετε πως αυτός ο Kai θα μπορούσε να μπει έστω και 10δα;
    Μήπως δε του βγήκε η προετοιμασία και γι αυτό δεν κατέβηκε; Αν ναι τότε γιατί τόσος οδυρμός;
    Το να έχασε τη φόρμα του τόσο πολύ μέσα σε 1-2 εβδομάδες μου φαίνεται απίθανο για αθλητή τέτοιου επιπέδου.



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-15 10:24 #184
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ χανεις την φορμα σου σε αυτο το επιπεδο οχι σε δυο βδομαδες σε δυο μερες εκτος δεκαδας βγαινεις σε δυο μερες αν τα σκατωσεις αν αφεθεις τελειωσες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-09-15 10:32 #185
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Το ΣΙΓΟΥΡΟ είναι, πως δεν μπορεί να μην πρόλαβε - για εναν αγωνα που προετοιμαζεται αποκλειστικά για ένα χρόνο- να προλάβει την προθεσμία του να στείλει υπογεγραμένο το συμβόλαιο του.
    Το επίσης ΣΙΓΟΥΡΟ είναι , πως είναι υπερβολικά δύσκολο μια νεα εταιρία στον χώρο συμπληρωμάτων, να πάει να απαιτήσει δωρεάν περίπτερο απο μια βιομηχανία θεάματος και εμπορίου που όλοι πληρώνουν.
    Το επίσης βέβαιο, πως ο Kai στο performing είναι αρκετά καλός, εξού και τα κλάματα.

    Εγω τείνω σε αυτό που είχε γράψει ο Στελάρας, (αφου με λεει και αυτός Ντίνο ) πως είχε καταλαβει ότι δεν του βγήκε η προετοιμασία και έκανε πίσω, για να παραμείνει ως runner up στο Μr Olympia, γιατί μια 5η-6η θεση δεν θα του έκανε καλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-09-15 10:36 #186
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΑΝΕΤΟΤΑΤΑ χανεις την φορμα σου σε αυτο το επιπεδο οχι σε δυο βδομαδες σε δυο μερες εκτος δεκαδας βγαινεις σε δυο μερες αν τα σκατωσεις αν αφεθεις τελειωσες


    Να το θέσω διαφορετικά .. Ένας αθλητής αυτού του βεληνεκούς ΔΕΝ αφήνεται, ΔΕΝ χαλάει τη φόρμα του αντίθετα γίνεται καλύτερος, ποζάρει σε τέλειο conditioning και κλείνει στόματα και να "νικήσει" τον Phil ακόμη κι αν δεν ανέβηκαν ποτέ στην ίδια σκηνή
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-09-15 11:09 #187
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Χθες τον είδα στο βίντεο με τον Ισπανό πρόεδρο Σαντόχα,όπου φάνηκε σαν να υπαγορεύει έτοιμες δηλώσεις,εγκωμιαστικές γιατην IFBB & NPC.
    Στο βίντεο το πρόσωπο του ήταν γεμάτο,όπως και στη σκηνή η κοιλιά του πρησμένη.Αυτό δείχνει πόσο έσπασε τη δίαιτα του και αμέσως οι κατακρατήσεις με τα οιδήματα εμφανίστηκαν.
    Στην φωτογραφία πλάγιας πόζας στήθους,το στομάχι του με τα βίας που μπορεί να κρυφτεί.
    Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα χθες από τη Μαδρίτη με τον πρωταθλητή,Τάσο Κολιγκιώνη,έμαθα πόσο diva ήταν ο Kai Green με σωματοφύλακες και συνοδεία,λες και ήταν ο πρόεδρος Obama.
    Όταν δε υπέγραφε αυτόγραφα στο περίπτερο της νέας του εταιρίας,φορούσε την κουκούλα και ήταν πολύ τυπικός.

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-09-15 11:16 #188
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων


    Να το θέσω διαφορετικά .. Ένας αθλητής αυτού του βεληνεκούς ΔΕΝ αφήνεται, ΔΕΝ χαλάει τη φόρμα του αντίθετα γίνεται καλύτερος, ποζάρει σε τέλειο conditioning και κλείνει στόματα και να "νικήσει" τον Phil ακόμη κι αν δεν ανέβηκαν ποτέ στην ίδια σκηνή
    ποιος ο λογος?δεν θα νικησει ποτε τον χιθ ειναι υποδιεστερη σωματικη διαπλαση μονο ενας ειναι κομμενος και ραμμενος να τον εκρονισει και δεν ειναι ο γκριν
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-09-15 01:08 #189
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Να πω κ γω με βάση αυτα που γνωρίζω οτι άσχετα με το αν το παίζει ντίβα η όχι ο Πράσινος , σημασια έχει πως σε τέλεια φόρμα κ με βάση όσα ζητούν οι κριτές ειναι ο πιο σοβαρός αντίπαλος του Χίθ κ οπως είδα στο γκεστ ενώ ειναι δεδομένο οτι στο γκεστ δεν βρισκόταν σε φόρμα , μπορούσε να χτυπήσει χαλαρά τον τίτλο

    οσο για την φόρμα σε αυτα τα επίπεδα κ σε μια μέρα μπορεί να χαλάσει κ δεν σημαίνει οτι θα φαει κ θα βάλει λίπος αυτα δε γίνονται αν δε σαβουρωνουν για μέρες αλλα τα παιχνίδια με την ινσουλίνη μπορούν ολα να συμβούν

    οπως κ μέσα σε ώρες να χαλάσει κάποιος με εκριση αλδοστερονης , ακομη κ απο στρες η κάποια αντίδραση στην ινσουλίνη

    τωρα ποιος ειναι ο ακριβής λόγος σίγουρα αυτός το ξέρει κ κάποιος κάποιοι εμπλεκόμενοι κ οπως εχω ξαναπεί ενώ εγω δεν ειμαι φαν τέτοιων σόου ποζαρισματων, ουδέποτε θα το έκανα γιατι απλα δε το χω κ δε μου πάνε , αυτο του πρασίνου μ αρέσει γιατι του ταιριάζει το κάνει καλα κ ειναι μοναδικός σ αυτο που κάνει !!
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-09-15 19:30 #190
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα ποιος ειναι ο ακριβής λόγος σίγουρα αυτός το ξέρει κ κάποιος κάποιοι εμπλεκόμενοι κ οπως εχω ξαναπεί ενώ εγω δεν ειμαι φαν τέτοιων σόου ποζαρισματων, ουδέποτε θα το έκανα γιατι απλα δε το χω κ δε μου πάνε , αυτο του πρασίνου μ αρέσει γιατι του ταιριάζει το κάνει καλα κ ειναι μοναδικός σ αυτο που κάνει !!
    Πολύ σωστός Ηλία
    Έγραψα πιο πάνω πως αυτό το Ολύμπια μου άρεσε. Και μου άρεσε επειδή μπορούσα να κρίνω αυτό που έβλεπα καθώς δεν είχε επίπεδο αναμενόμενο του διαγωνισμού. Τώρα να μπαίνουμε σε λεπτομέρειές το πως είναι ο Kai δυο-τρεις εβδομάδες εφόσον ανακοινώθηκε πως δεν θα συμμετάσχει και ίσως από πριν το είχε δρομολογήσει πως δεν θα παίξει, είναι λάθος. Δεν είναι δυνατόν αθλητές του επιπέδου του Kai άνευ λόγου να ικανοποιούν τα δικά μας γούστα, να είναι γραμμωμένος για το σόου κλπ. Και όπως μεταφέρθηκε στο περίπτερο του υπόγραφε κανονικά δίχως δυσκολία... Τι άλλο πρέπει να κάνει? Να μην αποδέχεται τιμητική αντιμετώπιση από τη διοργάνωση. Και χωρίς τίτλο Ολύμπια έχει καταφέρει και είναι ντίβα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-09-15 22:10 #191
    Προεπιλογή
    Πάντως η εικόνα που 'έχει βγει προς τα έξω' για τον Κάι μόνο ντίβα ή πριμαντόνα δεν δηλώνει. Φαίνεται πάντα πολύ φιλικός, προσιτός και πολύ επικοινωνιακός με τους φίλους/ fan του. Φυσικά αν δεν τον συναντήσεις ο ίδιος από κοντά πιστεύω πως δεν μπορείς να βγάλεις ασφαλή συμπεράσματα. Αντιθέτως ο Φιλ έχει την εικόνα του αλλαζονικού και εγωιστή που συμπεριφέρεται υποτιμητικά, αλλά όταν τον είδα από κοντά μου φάνηκε νορμάλ. Τα πάντα είναι σχετικά λοιπόν και ο καθένας κρίνει με τα δικά του υποκειμενικά κριτήρια.

    Όσο αναφορά το ποζάρισμα του Κάι, δεν είναι του γούστου μου, όμως στην αρχή μου φάνηκε ως κάτι διαφορετικό και μου άρεσε. Αλλά παρατηρώ ότι η ρουτίνα του έχει παραμείνει όλα αυτά τα χρόνια η ίδια, με τις ίδιες κινήσεις και αλλαγές, χωρίς να την έχει εμπλουτίσει και πλέον έχει καταντήσει βαρετή.

    Αινιγματική όντος η απουσία του Κάι από το Μρ.Ο, είμαι περίεργος να δω τί εξέλιξη θα έχει η επικείμενη δημιουργία νέας ομοσπονδοίας και αν έχει σχέση ο Κάι με αυτή την προσπάθεια, σε κάθε περίπτωση είχε αρνητικό αντίκτυπο για τον ίδιο αφού δεν έπεισαν οι λόγοι της απουσίας του, θα ήταν έντιμο προς τους φίλους του να ξεκαθαρίσει την αλήθεια.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-09-15 19:54 #192
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    απο εμενα ενα μαγαλο RESPECT στον Dexter Jackson για την 2η θεση που πηρε... ειναι απο τους πιο σταθερους αθλητες παντα σε φορμα, κατεβαινει συνεχεια σε αγωνες με παρα πολλες πρωτες θεσεις και νομιζω γυρω στους 80 επαγγελματικους αγωνες εχει διεκδικήσει. Aπο τους οποιους, στους 70 ηταν μεσα στην 5αδα..
    πιστευω του αξιζουν πολλα μπραβο σε ηλικια 46 χρονων..αν και ειμαι φανατικος φαν του WOLF σε αυτο το ολυμπια, πήρα πολυ χαρα με τον Dexter..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 13 ΠρώτηΠρώτη ... 3111213