Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 26-09-15 02:38 #1
    Προεπιλογή Καινουριος !
    Καλησπερα παιδια....Ειμαι καινουριος και ειπα να ανεβασω και εγω 1-2 φωτογραφιες ...Λοιπον,αρχικα ας μιλησω λιγο για εμενα...Ειμαι 17 χρονων ,κανω γυμναστικη με βαρη κοντα στους 3-4 μηνες,δεν εχω αρκετο καιρο το γνωριζω.. ...Περυσι τον χειμωνα ημουν 78 κιλα,πλεον τωρα ειμαι 70,5...Και μπορω να πω πως εχασα αρκετο λιπος...

    Θελω να αναφερω πως αργησα σχετικα με τη γυμναστικη ,καθως ειχα ενα προβλημα με τη καρδια μου και για 10 μηνες ημουν εκτος χωρις να κανω το παραμικρο .Και τωρα κανω προσεκτικα για στηθος...Λοιπον θελω γνωμες και συμβουλες....Στη φωτογραφια ειμαι κανονικος,χωρις να ρουφ]αω τη κοιλιτσα


    Όνομα: Screenshot_1.jpg Εμφανίσεις: 675 Μέγεθος: 28,4 KB

    Όνομα: 11721987_1036733743026339_1561755850_n.jpg Εμφανίσεις: 685 Μέγεθος: 85,4 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-09-15 08:15 #2
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Συνεχισε το φαγητο να βάλεις κανα κιλο, γυμνάσου, κοιμήσου καλά... Από τις φωτογραφίες δεν μπορώ να σε κρίνω διοτι αυτές οι φωτογραφιες είναι για κανα Facebook..
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-09-15 20:03 #3
    Προεπιλογή
    Το θεμα ειναι να μεινεις συνεπεις στην διατροφη σου αλλα και στην γυμναστικη σου..εμπλουτιζοντας παραλληλα τις γνωσεις σου για αυτα,για να τα κανεις οσο μπορεις και σωστοτερα.Αν το κανεις αυτο,εχοντας και λιγη υπομονη να εισαι σιγουρος οτι θα δεις αποτελεσματα σε βαθος χρονου.
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-09-15 13:47 #4
    Προεπιλογή
    Όπως σου είπαν κ τα παιδιά πάνω το πάν είναι η συνέπεια κ η διατροφή , είσαι σε μια ηλικία που το σώμα σου αντιδρά πολύ εύκολα σε μεταβολές επομένως εκμεταλλέυσου το κ δώστου μια όμορφη εικόνα , shape it δηλαδή , δωστου ερεθίσματα να πάρει σχήμα κ μορφή αθλητή κ όχι πιγκουίνου

    Επίσης γράφεις οτι είχες πρόβλημα με καρδιά , ελπίζω όχι κάτι σοβαρό! Όπως κ να χει μείνε μακρυά απο νιτρικά ! Καλή συνέχεια φίλε !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-09-15 19:43 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Makros24 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όπως σου είπαν κ τα παιδιά πάνω το πάν είναι η συνέπεια κ η διατροφή , είσαι σε μια ηλικία που το σώμα σου αντιδρά πολύ εύκολα σε μεταβολές επομένως εκμεταλλέυσου το κ δώστου μια όμορφη εικόνα , shape it δηλαδή , δωστου ερεθίσματα να πάρει σχήμα κ μορφή αθλητή κ όχι πιγκουίνου

    Επίσης γράφεις οτι είχες πρόβλημα με καρδιά , ελπίζω όχι κάτι σοβαρό! Όπως κ να χει μείνε μακρυά απο νιτρικά ! Καλή συνέχεια φίλε !

    Ευχαριστω πολυ φιλε ....Επισης Οσο για τη καρδια,το ειχα το προβλημα τωρα το ξεπερασα απλα που και που κανω και καμια εξεταση
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-09-15 19:45 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Feth Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνεχισε το φαγητο να βάλεις κανα κιλο, γυμνάσου, κοιμήσου καλά... Από τις φωτογραφίες δεν μπορώ να σε κρίνω διοτι αυτές οι φωτογραφιες είναι για κανα Facebook..
    Ναι το γνωριζω,οι φωτογραφιες μοιαζουν λιγο εως πολυ "καγκουρικες"καθως δν ειναι καμια πολυ κοντινη και απο μπροστα να φανει ολο το σωμα ....Συντομα θα ανεβασω .Οσο για τη συμβουλη σου σε ευχαριστω πολυ,το φαγητο μου ειναι πλουσιο σε βιολογικη πρωτεινη,και γενικοτερα,και οσο πιο λιγο μπορω λιπαρα.Και φυσικα,ποτε δεν τρωω μετα τις 8:30 κατι βαρυ η ανθυγιεινο οπως pizza,πιτογυρα κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-09-15 19:46 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris12234 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το θεμα ειναι να μεινεις συνεπεις στην διατροφη σου αλλα και στην γυμναστικη σου..εμπλουτιζοντας παραλληλα τις γνωσεις σου για αυτα,για να τα κανεις οσο μπορεις και σωστοτερα.Αν το κανεις αυτο,εχοντας και λιγη υπομονη να εισαι σιγουρος οτι θα δεις αποτελεσματα σε βαθος χρονου.

    Σε ευχαριστω πολυ για τη συμβουλη σου,πολυ καλη!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-09-15 19:48 #8
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο τουμπανοςςς Εμφάνιση μηνυμάτων
    και γενικοτερα,και οσο πιο λιγο μπορω λιπαρα.
    Τα λιπαρά γιατι δεν τα τρώς? Αυτό με τα λιπαρά έχει γινει πολύ κουραστικο κυριολεκτικά. Πες μου έναν λογο να μην φας λιπαρά... και μην μου πείς γιατι θα μου προσθέσει σωματικο λίπος. Και μετά τις 8 γιατι να μην φάς δηλαδή φαγητο? έστω και αν είναι βαρύ..? ΛΟΛ.. Χθές εφαγα 1000 θερμιδες πριν το ύπνο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 28-09-15 στις 19:57
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση