Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 87
  1. 04-03-16 19:52 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εκανα μια δοκιμη σε μια προπονηση ποδιων..
    χρησιμοποιοντας το μυστικο μου οπλο πηρα 13γρ σκονης (δλδ ουσιαστικα ειναι μια διπλη δοση /2 σκουπ δλδ) που δινουν καπου 300μιλι καφεινης..
    απο γευση, δεν με ενθουσιασε..το αντιθετο βασικα..καπως γλυκια, αλλα πολυ φαρμακιλα..διαλυτοητα ηταν τελεια ομως.

    λοιπον ειναι πολυ δυνατο..για 300μιλι καφεινης με επιασε παρα πολυ καλα..φοκους, ενεργεια, η προπονηση γενικα πηγε σφαιρα..την ακουσα λιγο την β-αλανινη μεα στην προπονηση, οποτε λογικα πρεπει να εχει απο 2γρ κ πανω..τουλαχιστον απο αυτες τις ποσοτητες κ μετα, εχω δει να με πιανει η φαγουρα..
    πολυ δυνατο προιον, κ το καλο ειναι πως υπαρχει κ σε ατομικες δοσεις (φακελακια), αλλα κ σε συσκευασια με 10 δοσεις σαν αυτη που πηρα για δοκιμη
    Διονύση πραγματικά είναι από τα καλύτερα που υπάρχουν. Πρέπει να είμαι από τους πρώτους που το είχαν δοκιμάσει
    Το χρησιμοποιώ τακτικά ,ακομα και στα φακελάκια .
    Για την γεύση που λες, υποθετω ότι εχεις την fruit punch, που είναι αρκετα γλυκιά και καπως εντονη, για τα δικα μου γούστα.
    Σημερα δοκιμασα την γεύση exotic fruits, που θυμίζει γευση ανανά, πολυ πιο ελαφριά γευση, σαν του PV7. Την προτείνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-03-16 21:02 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι η fruit punch ηταν..δεν ηξερα οτι βγαινει κ σε αλλη γευση, θα την τσεκαρω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-03-16 21:46 #33
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Kαι πορτοκάλι βγαίνει Διονύση, τσιμπα την σε κανένα φακελακι, εχεις την ευκαιρία της δοκιμής, που το συζητάγαμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-03-16 00:57 #34
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Οντως Κωστα πιο ανθρωπινη γευση το πορτοκαλι!!
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-03-16 20:51 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Περασα σημερα απο κεντρο κ ειπα να παρω κ δειγματακια με την αλλη γευση που λετε, αλλα δεν ειχε..ενας υποπτος τυπος με μαυρη τσαντα ειχε περασει λεει κ τα σηκωσε ολα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-03-16 21:37 #36
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Δεν ήμουν εγώ,δεν ήμουν εγω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-03-16 00:57 #37
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Γενικα υπαρχει ελλειψη...τοσο πολυ τραβανε? Gooood...
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-03-16 00:47 #38
    Προεπιλογή
    εχει εδώ και 3 μερες που το παιρνω πολύ ενεργεια όλα μια χαρα !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-03-16 10:50 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nive Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γενικα υπαρχει ελλειψη...τοσο πολυ τραβανε? Gooood...
    Οι ελλείψεις σε κάποια γεύση ή συσκευασία έχουν αποκατασταθεί. Γενικά και η ίδια η εταιρία πέφτει έξω στις προβλέψεις της στην παραγωγή, λόγω μεγάλης ζήτησης,
    και κάποιες φορές δεν έχει την ποσότητα που ζητάμε για να μας στείλει. Τώρα έχουμε παραλάβει αρκετά κομμάτια και έως τέλος του μήνα περιμένουμε κι άλλα.

    Να πούμε πάντως ότι έιναι η πιο δημοφιλής έκδοση του RUSH που έχουν βγάλει ποτέ.
    Και τα προηγούμενα πήγαιναν, όμως καμία σχέση με αυτό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-03-16 22:12 #40
    Το avatar του χρήστη Nive

    Εγγραφή
    12-04-2010
    Περ.
    Αιγάλεω city
    Μηνύματα
    1.993
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω για την ενημερωση.
    PHYSIO ARK VERONIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-03-16 22:39 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΑΘΛΗΤΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οι ελλείψεις σε κάποια γεύση ή συσκευασία έχουν αποκατασταθεί. Γενικά και η ίδια η εταιρία πέφτει έξω στις προβλέψεις της στην παραγωγή, λόγω μεγάλης ζήτησης,
    και κάποιες φορές δεν έχει την ποσότητα που ζητάμε για να μας στείλει. Τώρα έχουμε παραλάβει αρκετά κομμάτια και έως τέλος του μήνα περιμένουμε κι άλλα.

    Να πούμε πάντως ότι έιναι η πιο δημοφιλής έκδοση του RUSH που έχουν βγάλει ποτέ.
    Και τα προηγούμενα πήγαιναν, όμως καμία σχέση με αυτό.
    Αφού το συγκεκριμένο προϊόν ''φεύγει'' τόσο πολύ ίσως θα μπορούσατε να το βγάλετε σε μια προσφορά να
    να γίνει πιο προσιτό σε περισσότερους αθλούμενους και να ''τζιράρετε'' και εσείς ... όλο και κάτι
    ακόμη θα παραγγείλουν οι περισσότεροι!

    Νομίζω ότι πολύς κόσμος θα το επέλεγε αλλά η τιμή του είναι ''απαγορευτική''. Είναι ένα από τα πιο ακριβά Pre
    όταν σε πολύ μικρότερες αγορές από αυτήν της Ελλάδας (π.χ. Κύπρος) κοστίζει περίπου 35Ε !
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-03-16 01:02 #42
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Σημερα μετα απο καιρό χωρίς prewo παιρνοντας απο τον Αθλητή πηρα 2 φακελάκια με γευση exotic fruits(ειχα δοκιμασει το punch,το οποιο γενικα δεν ειναι στα γουστα μου)...η γευση αυτη θυμιζε σε passion fruit,amita motion,κλπ ....1φακελακι πριν την προπο..και θυμηθηκα τι σημαινει rush enraged
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-03-16 01:20 #43
    Προεπιλογή
    Αφου εχει τοσο θετικα σχολια θα το δοκιμασω σε φακελακι δοκιμης ,το θεμα της αυπνιας μονο με φοβιζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-03-16 01:22 #44
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Προβλέπω ολονυχτία
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-03-16 01:32 #45
    Προεπιλογή
    Ενταξει θα το δοκιμασω πρωι τοτε ,μην την παθω σαν μια φορα που δινανε ενα νιτρικο διαφημιστικο σε αγωνες στο Novotel (ειχα γραψει γιαυτο αλλα δεν θυμαμαι ποιο ητανε) k μπορει να εκανε πολυ καλη δουλεια στη βραδυνη προπονηση αλλα κοιμηθηκα με το ζορι μετα τις 4.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία