Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 04-09-15 13:21 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Muscle 95 (Inkospor)
    Όνομα: ink_Muscle95_f.jpg Εμφανίσεις: 602 Μέγεθος: 116,9 KB

    Όνομα: Muscle_95_750g_Ingredients.jpg Εμφανίσεις: 560 Μέγεθος: 106,4 KB

    Την άνοιξα εχθές πρώτη φορά. Την πήρα για χρήση σε άλλες τροφές ως γεύμα, γι αυτό προτίμησα αυτή μιας κ είναι άγευστη. Δεν έχω ξαναπάρει άλλη για να έχω μέτρο σύγκρισης, αλλά αυτή είναι πραγματικά άγευστη. Γιατί έχω ακούσει για άλλες πως βγάζουν κάποια μυρωδιά. Αυτή είναι σα να μη βάζεις τίποτα στο γάλα ή στο γιαούρτι. Πολύ καλό αμινόγραμμα επίσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-09-15 13:33 #2
    Προεπιλογή
    Εδώ μπορώ να έχω άποψη και άρα να εκφερω.

    Οποίος μπορεί να πιει αγευστη πρέπει να πιει αυτή την πρωτεινη. Θα έλεγα αψεγάδιαστη. Και η μάρκα εγγυηση βέβαια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-09-15 18:40 #3
    Προεπιλογή
    Δοκιμη σημερα της εν λογω κ απο μενα. Επελεξα ειδικα την αγευστη για να την αναμειξω με ενα υπολοιπο προηγουμενης πρωτεινης που ειχε αρκετα εντονη γευση για μενα (syntrax) .
    Πριν την αναμειξη ομως την δοκιμασα σκετη με νερο για να παρω μια ιδεα.
    Καλη διαλυτοτητα ,παχυρευστη υφη ,ελαφρια στο στομαχι κ οπως λεει ο φιλος Levrone αψεγαδιαστη.
    Αυτο που μου ''εβγαλε'' μεσα απο δεκαετιες καταναλωσης πρωτεινων ειναι η λεξη ''ποιοτητα''.
    Σε συνδιασμο με τις καλες κριτικες που εχει απο τα παιδια με τις πιο ειδικες γνωσεις κ το ονομα της εταιρειας ,παρα την τσιμπημενη τιμη της ειναι μια top επιλογη. Βεβαια την επομενη φορα θα ειναι κλασικα σε γευση βανιλια η σοκολατα (και χωρις μιξη!)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρήστος Τριανταφύλλου : 05-09-15 στις 18:44
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-09-15 02:58 #4
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Την γλυκοκοίταζα σήμερα απο κοντά..θα την τιμήσω ή αυτη ή την απλή whey της inko στο αμεσο μέλλον...

    Καπου πήρε το μάτι μου οτι λόγω ''ουδετερης'' γευσης,μπορεί να αναμιχθεί και με χυμό....δεν ξέρω κατα ποσο ειναι ιδανικό αυτό,αλλα παντως ακουγεται καλό

    Κυριο Χρηστο,την δοκιμασατε με νερό? αν ναι ,στο περίπου θυμίζει κατι οι γευση της (οπως αλλες ''αγευστες'' κατι ελαφρυ σε γάλα) ή οχι?
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-09-15 12:21 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Αυτό ακριβώς γράφω στο πρώτο πόστ, πως δεν βγάζει αυτό το "κάτι σαν γάλα" τουλάχιστον σε γιαούρτι κ γάλα που τη δοκίμασα. Σε νερό δεν δοκίμασα ακόμη. Θα μας πει ο κ.Χρήστος που κάνει τις αναμείξεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-09-15 15:20 #6
    Προεπιλογή
    Ναι με νερο την δοκιμασα κ δεν βγαζει αυτη την ''γαλατιλα'' αλλων ουδετερων σε γευση. Νομιζω με χυμους θα ειναι ιδανικη για οσους δεν θελουν extra αρωμα απο αυτο των φρουτων.
    Μου αρεσε η παχυρευστη υφη της κ ας κανει λιγο αφρο με το νερο ,αλλα σιγουρα σε γευση σοκολατα η βανιλια θα ειναι περισσοτερο αποδεκτη απο τους πολλους .
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-09-15 16:58 #7
    Προεπιλογή
    Η συγκεκριμένη πρωτεΐνη βγαίνει μόνο άγευστη.
    Η αντίστοιχη της που βγαίνει σε γεύσεις είναι η Muscle 85 που έχει όμως περιεκτικότητα πρωτεΐνης 85%.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-02-17 16:02 #8
    Προεπιλογή
    Για τους φανατικούς της άγευστης πρωτεΐνης.
    Ανεβάζουμε και τη συσκευασία των 500gr που είναι σε σακουλάκι που ανοίγει και κλείνει.

    Αυτές τις μέρες σε προσφορά στον ΑΘΛΗΤΗ. Δείτε τη συσκευασία των 750gr εδώ και των 500gr εδώ.

    Όνομα: 01-001-058-Muscle-95-0.jpg Εμφανίσεις: 300 Μέγεθος: 99,8 KB
    Όνομα: 01-001-058-Muscle_95_500g_Ingredients.jpg Εμφανίσεις: 279 Μέγεθος: 106,4 KB
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση