Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 20-09-15 14:10 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΑΙΜΟΔΟΣΙΑ από τα Regenesis Stores (Σάββατο, 10 Οκτωβρίου 2015)
    Στις 10 Οκτωβρίου, ημέρα Σάββατο κ ώρα 10πμ, ελάτε στα Regenesis Stores Κυψέλης (Βελβενδούς 40).
    Ο αθλητισμός -κ ιδιαίτερα η σωματική διάπλαση- βρίσκεται δίπλα στους συνανθρώπους μας που το έχουν τόσο ανάγκη.
    Πέντε λεπτά από τη ζωή μας μπορούν να σώσουν ζωές.

    Πολλά δώρα κ πολλές εκπλήξεις στους εθελοντές αιμοδότες από τους πολλούς χορηγούς μετά απο κλήρωση.
    Περισσότερα στοιχεία θα δοθούν σύντομα.
    Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για την ανταπόκρισή σας!

    Κώστας Σταμάτης -
    Regenesis Stores Κυψέλης

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-09-15 17:58 #2
    Προεπιλογή
    Πρωτοβουλίες ουσίας, μπράβο τους
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-09-15 19:15 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Αν είχαμε ενημερωθεί νωρίτερα, θα φρόντιζα να δώσω την παρουσία μου καθώς είμαι αιμοδότης 16 χρόνια τώρα και δίνω κάθε τρίμηνο. Τέλος του μήνα είναι προγραμματισμένη η επόμενη αιμοδοσία μου και μια χαρά έχει συμπέσει με την προσπάθεια του Κώστα, απλά δεν θα είμαι Ελλάδα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-09-15 20:17 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.811
    Προεπιλογή
    Πολυ ωραία ουσιαστική κ ανθρώπινη πρωτοβουλία κ ευχομαι να στεφθεί απο προσέλευση κ επιτυχία κ χαιρομαι που δίνεται ευκαιρία κ μέσω του Φορουμ να προωθηθεί ένα τέτοιο γεγονός
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-09-15 22:36 #5
    Προεπιλογή
    Δηλωνω παρων ανευ απροοπτου μια κ ειμαι αιμοδοτης εδω κ 30 χρονια, συνηθως δυο φορες καθε χρονια κ καποιες μια ,τωρα ομως το εχω αμελησει καπως κ εχουν περασει 15 μηνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-09-15 11:38 #6
    Προεπιλογή
    Θα ειμαι κ εγω εκει, ελατε να δειξουμε τι σημαινει πραγματικα αθλητισμος βοηθοντας παραλληλα τους συνανθρωπους μας γιατι καλοι ειναι οι αγωνες καλο το bodybuilding αλλα δεν πρεπει να χανουμε το νοημα κ να ειμαστε ευαισθητοποιημενοι σε τοσο σημαντικα θεματα!
    Απάντηση με παράθεση