Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 25-09-15 12:08 #1
    Προεπιλογή Τα φωτα σας!!!!
    θελω να ρωτησω αν ειναι φυσιολογικο την ωρα που κανω το προγραμμα μου πρωτη μερα βεβαία αφου εχει ποηγηθει αεροβιο ενδυναμοσης 2 εβδομάδων εκει που ειμαι στο δευτερο σετ αρχιζουν και βαρενουν τα χερια μου και σε μια φαση κανω την επαναφορα τησ ασκησης και μενουν κατω δε ξανα σηκώνονται. προσπαθω να σπρωξω και ειναι λες και μου εχου κανει ενεση παραλησης... τις επομενες 2 μερες ΟΙ πονοι.. να πεις οτι βαζω και πολλα κιλα δε βαζω ο κακομοιρης.. αρχαριος ειμαι 10 κιλα βαζω :/ για να μπωρεσω να βγαλω και τα 3 σετ μαξ 15 και σε στηθος οταν πεζω 20-25.το παθενω στον αλτηρα για δικεφαλα στο πεγκ τεγκ και στην πρεσα στηθους.

    μου λειπει κατι? η ειμαι τοσο αγυμναστος? τι σκατα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-09-15 12:14 #2
    Το avatar του χρήστη stef.

    Εγγραφή
    21-05-2013
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    333
    Προεπιλογή
    εννοεις πρωτη φορα στο γυμναστηριο??
    κανεις καλο ζεσταμα??
    ξεκουραζεσαι σωστα αναμεσα στα σετ??
    τρως σωστα??
    ποσα κιλα εισαι??
    τις απομενες 2 μερες οι πονοι......???????
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-09-15 12:52 #3
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο stef. Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποσα κιλα εισαι??
    ???


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kotsos301 Εμφάνιση μηνυμάτων
    είμαι 100 κιλά 1.84. !!!
    .
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-09-15 14:31 #4
    Προεπιλογή
    ειμαι 100 κιλα 1.84.μετα απο ενα χρονο γραφτηκα γυμναστηριο και εδω και 2 εβδομαδες με εβαλε ο γυμναστης να κανω 2 εβδομαδες ενδυναμοση χαλαρη. τηνδευτερα που μας περασε πηρα προγραμμα.και στην ενδυναμοση και στο προγραμμα που ακολουθω στο δευτερο σετ συνηθως αν βαλω αρκετο βαρος ανεκτικο παντα! η και στο τριτο σετ οπως κανω επαναληψεις αρχιζω να μη νιωθω τα χερια μου. σπροχνω και δε κουνιουντε μεχρι που το αφινω και φευγω.. και κανει ενα 3ημερο να περασει ο πονος που ερχεται. κοιμαμαι 7-8 ωρες την ημερα.δεν τολμω να σφυξω τα δικεφαλα τρικεφαλα ασε οι ομοι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-09-15 15:05 #5
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Κατά πάσα πιθανότητα είναι σημάδια αγυμνασίας!!! Δοκίμασε να βγάζεις τα σετ σου με ακόμη λιγότερα κιλά (έστω κι αν σου φαίνονται λίγα αυτά που ήδη κάνεις) έως ότου τονώσουν οι μυς σου και αρχίζεις να φορτώνεις ξανά περισσότερα κιλά σιγά-σιγά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-09-15 14:28 #6
    Προεπιλογή
    θα το δοκιμασω ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση