Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 29-09-15 10:32 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή Συνέντευξη Γ. Τουλιάτου στο www.Bodybuilding.gr - Σεπτέμβριος 2015
    Στα πλαίσια των συνεντεύξεων που κάνουμε στο www.Bodybuilding.gr σε αθλητές, προπονητές ,διοργανωτές και όσους πραγματεύονται το αγωνιστικό bodybuilding στην Ελλάδα, βρεθήκαμε με τον Γιώργο Τουλιάτο, προκειμένου να πραγματοποιήσουμε μια συνέντευξη επι προσωπικού αλλά και έναν σχολιασμό της επικαιρότητας του αγωνιστικού bodybuilding.
    Μιλήσαμε για πολλά, πιστεύουμε ότι αξίζει να την παρακολουθήσετε !

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-09-15 12:53 #2
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ φίλε Κώστα για τη δυνατότητα που μου έδωσες να εκφραστώ μέσα από την ιστοσελίδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-09-15 16:41 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    πολυ καλή η συνέντευξη του Γιώργου και αναφέρετε σε διάφορα δρώμενα και καταστάσεις στο χώρο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-09-15 19:21 #4
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ευχαριστούμε τόσο τον Γιώργο όσο και τον Κώστα γιαυτό τη συνέντευξη. Δρομολόγησαν μια συνέντευξη που κάλυψε όλα τα επίκαιρα θέματα τόσο διεθνή όσο και εν χόρια.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-09-15 04:47 #5
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.907
    Προεπιλογή
    Με το Γιώργο Τουλιάτο δε γνωριζόμαστε προσωπικά, αν και έχουμε βρεθεί αρκετές φορές στον ίδιο χώρο, από αγώνες του 2003-2004 ακόμα αν θυμάμαι καλά.
    Αποτελεί γενικότερα προσωπικότητα με αρκετούς φίλους, όσο και "λιγότερο φίλους". Νομίζω η παρουσία του στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης έχει δώσει αφορμή για τόσο θετικά όσο και αρνητικά σχόλια και έχω ρωτηθεί επανελημένως από γνωστούς μου στο χώρο για την άποψή μου στο πρόσωπό του. Νομίζω ότι αυτη η συνέντευξη παρουσιάζει ένα άτομο με άποψη στο χώρο, λογικό λόγο και μας δίνει την ευκαιρία να τον γνωρίσουμε καλύτερα.

    Ευχαριστούμε λοιπόν και τον Κωστα και το Γιώργο για αυτη τη συνέντευξη και θεωρώ ότι η παρουσία του τελευταίου στο φόρουμ μας είναι θετική και μπορεί να οφελέσει αρκετά νεότερα μέλη.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-09-15 10:29 #6
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Πολυ ωραια η συνεντευξη
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση