Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 30-10-15 20:06 #1
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή Pro V-Gain Protein (Sci-mx)
    Όνομα: 01-216-107-PRO-V-Gain-Protein-2.2kg_800x800.jpg Εμφανίσεις: 1058 Μέγεθος: 73,8 KB

    Όνομα: 01-216-107-PRO-V-Gain-Protein-2.2kg_Nutritional.jpg Εμφανίσεις: 1103 Μέγεθος: 162,4 KB

    H καινούργια φυτική πρωτεϊνη της Sci-mx. Ωραίες πηγές υδατάνθρακα, αλλά προσωπικά θα ήθελα να έχει περισσότερο υδατάνθρακα.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-10-15 00:45 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Αραγε υπάρχει καποιος λόγος να την επιλέξει καποιος αναμεσα στις αλλες της ίδιας εταιρίας(οχι φυτικες),εκτος απο το να ειναι vegan κλπ?
    Σαν στοιχεία δεν ειναι άσχημη,αλλα δεν εχω ψαχτέι καθολου με τετοια θέματα και δε ξέρω...

    Απο την sci-mx ειχα μελετησει λιγο τα προιόντα της αυτα,οταν ειχα παρει τον κατάλογο στα χέρια μου ,αλλα ουτε εχω δοκιμασει να εχω ιδεα
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-10-15 10:23 #3
    Προεπιλογή
    Σε περιοδους νηστείας είναι λουκουμι αυτή η πρωτεινη. Η εταιρια είναι ποιότητα. Θα την δοκιμασω στανταρ !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-11-15 10:30 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ελα τωρα φιλε μου, δεν μπορω να διαβαζω υπερβολες τετοιου τυπου..σιγα μην δωσει καποιος λεφτα για να παρει ξεχωριστη πρωτεινη για περιοδους νηστειας..απορω πως το σκεφτηκες κ ολας αυτο να το γραψεις..εδω ο περισοτερος κοσμος ισα ισα εχει λεφτα για να παρει μια whey, κ ραπανακια για την ορεξη...καλυτερα να φαει ενα λουκουμι που λες κ εσυ..
    οσο για την πρωτεινη, καλη ειναι αν εισαι χορτοφαγος, το γραφει κ το ονομα της V=vegeterian..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 01-11-15 14:29 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα τωρα φιλε μου, δεν μπορω να διαβαζω υπερβολες τετοιου τυπου..σιγα μην δωσει καποιος λεφτα για να παρει ξεχωριστη πρωτεινη για περιοδους νηστειας..απορω πως το σκεφτηκες κ ολας αυτο να το γραψεις..εδω ο περισοτερος κοσμος ισα ισα εχει λεφτα για να παρει μια whey, κ ραπανακια για την ορεξη...καλυτερα να φαει ενα λουκουμι που λες κ εσυ..
    οσο για την πρωτεινη, καλη ειναι αν εισαι χορτοφαγος, το γραφει κ το ονομα της V=vegeterian..
    Φιλαρακι Beefmeup εκτος από το Πασχα υπαρχει και η τεταρτη και παρασκευη. Εγω θα την παρω και ας είμαι υπερβολικος. Θα επερνα την Soya της Warriorlab. Αυτή μου αρεσει περισσοτερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-11-15 14:36 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι δεν το ειχα σκεφτει να παρω μια whey για μετα την προπονηση, μια καζεινη για το βραδυ, ενα υποκαταστατο γευματος για ενδιαμεσο των γευματων, κ μια για φυτοφαγους για τις τεταρτες, τις παρασκευες κ την σαρακοστη..
    φαε εκει μια φασολαδα να γιανεις αμα θες νηστεια..
    κ μετα σας φταιει ο ΕΝΦΙΑ κ η κριση..αυτα βλεπει ο Σοιμπλε κ μας τα χωνει
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-11-15 14:42 #7
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Καλα σε αυτό συμφωνω με μπιφ, μια πρωτεινη είναι αρκετη κατά την γνώμη μου, αυτό το ξεχωριστες πρωτεινες για διαφορες ωρες την ημερα ποτε δεν το καταλαβα. Λες και αμα πάρεις whey σε συνδυασμο με αλλα πράγματα θα σου προσφέρει λιγοτερα από καποια καζεινη κλπ..
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-11-15 16:00 #8
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    Καλα bcaa δινει,καλα γραμμαρια πρωτεινης δινει πηγες οκ και γενικα καλο προφιλ εχει,αν εξαιρεσεις τα κομμια που πολλους τους ενοχλουν.Τρομερες πηγες οντως υδατανθρακα αλλα οντως τοσο λιγος που ειναι τι τον εβαλαν δεν καταλαβαινω.Μαγνησιο οκ θα μπορουσε να ειναι σε καλυτερη μορφη αλλα κλαιν.

    Το προβλημα με αυτες ειναι οτι οι γευσεις ειναι του υψους και του βαθους,η raw fusion της san ηταν καλη σε γευση που αναλογη αυτης,τωρα αυτη απο γευση τι θα λεει ο Θεος και η ψυχη της.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-06-16 14:20 #9
    Προεπιλογή
    Υπαρχουμε και εμεις που δεν μπορουμε το γαλα οποτε ή beef ή και κατι αλλο!

    Στάλθηκε από το I1_W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-03-17 12:07 #10
    Προεπιλογή
    Για όσους νηστεύουν ή θέλουν να περιορίσουν την ζωϊκή πρωτεΐνη, η Sci-MX προσφέρει τώρα μέσω του e-shop μας αυτό το προϊόν σε προσφορά.

    Δείτε εδώ τη συσκευασία των 900gr και εδώ των 2200gr.
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση