Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 11 από 11
  1. 07-11-15 12:16 #1
    Προεπιλογή Pre Kaged (Kaged Muscle)
    Όνομα: image_prodprod3230011_largeImage_X_450_white.jpg Εμφανίσεις: 1647 Μέγεθος: 21,4 KB

    Όνομα: kaged-muscle-pre-kaged-ingredients.jpg Εμφανίσεις: 1637 Μέγεθος: 121,2 KB

    τουμπανο
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-11-15 12:21 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    πολυ ζορικο..αγνωστη εταιρια βεβαια ,αλλα στα χαρτια ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει.
    λιγο ακριβουτσικο βεβαια για 20 δοσεις που βγαζει, αλλα οκ οι 20 δοσεις ειναι αυτες κ δεν θελει διπλες η τριπλες, οποτε οκ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-11-15 12:33 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Άλλαξα το όνομα γιατί είχε μπει ανάποδα. Η εταιρία είναι του γνωστού Kris Gethin και είναι απλά φανταστική. Αυτός πέρασε και τον Τζίμη! Και παρουσιάζει και αρκετά πιστοποιητικά ποιότητας και μη ύπαρξης απαγορευμένων ουσιών. Νομίζω είναι ίδια φάση με του Stoppani και θα πωλείται αρχικά τουλάχιστον μόνο από συγκεκριμένο αμερικάνικο store. Τον έχω στο fb και είχα δει τα προϊόντα, αλλά δεν τα είχα ανεβάσει, ωραίος Ευθύμη...θα ανεβάσω εγώ τα υπόλοιπα.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-11-15 12:34 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αποτυχια..αντε να τα βρεις απο εκει που τα πουλανε
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-11-15 19:20 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποτυχια..αντε να τα βρεις απο εκει που τα πουλανε
    Εμείς οι Ευρωπαί(ε)οι στο πηγάδι κατουράμε; δεν αξίζει πάντως με μεταφορικά κτλ να το φέρουμε, είναι και από μόνο του ακριβό (αξίζει βέβαια τα λεφτά του αλλά...). Ας περιμένουμε, δεν νομίζω να έχουν την αποκλειστικότητα εφ όρου ζωής. Κάποια στιγμή θα ανοίξουν τα φτερά τους και αυτές οι εταιρίες...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-11-15 21:21 #6
    Προεπιλογή
    Από τα καλυτερα προιοντα σε ποσοτητες που εχω δει. Είναι καταπληκτικο !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-11-15 13:06 #7
    Προεπιλογή
    Σήμερα 25% έκπτωση στο γνωστό μαγαζί που το έχει αποκλειστικότητα.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη assos : 13-11-15 στις 13:13
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 12-03-18 19:50 #8
    Προεπιλογή
    καλησπέρα!! παλιό το θέμα απλά θέλω να πώ ότι το pre kaged είναι το μόνο που δουλεύει σε μένα και με πιάνει τόσο καλά, είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει και το χρησιμοποιούσα μέχρι πρόσφατα. τώρα υπάρχει και ελληνικό σάιτ που φέρνει τη συγκεκριμένη εταιρία,(όποιος θέλει μπορώ να του πώ με μήνυμα.) πραγματικά όποιος το δοκιμάσει ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ να αλλάξει προπονητικό. Πρήξιμο 10/10 Συγκέντρωση 10/10 Σταθερή συνεχόμενη ενέργεια χωρίς "crash" 10/10 ,όποιος το πάρει πρώτη φορά έχει αρκετή τσίτα! στη πρώτη δόση που πήρα με έπιασε πολύ άσχημα..πολύ υπερένταση αλλά επειδή είχα κόψει τόν καφέ 2 βδομάδες , από κεί και πέρα σε κάθε δόση με έπιανε στο φούλ αλλά χωρίς υπερένταση και τέτοια περίεργα. Αυτά από μένα!!! ελπίζω να βοήθησα όποιον θέλει να το δοκιμάσει!
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-06-18 00:55 #9
    Το avatar του χρήστη mazas

    Εγγραφή
    06-08-2010
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    131
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα θελω να ρωτησω αν η έκδοση του prekaged που πουλανε στην Ελλαδα ειναι ακριβως η ιδια με την Αμερικανικη.Έχω παρει πριν 1 χρόνο το συμπλήρωμα απο την Αμερικη και εμεινα απόλυτα ικανοποιημένος και τωρα σκεφτομαι να το αγορασω απο ελληνικο site
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-09-18 23:22 #10
    Προεπιλογή
    καλησπέρα...ναί είναι ακριβώς ίδιο! έχω πάρει 4 -5 κουτιά από το σάιτ που λές.
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-02-19 01:26 #11
    Προεπιλογή
    44 ευρω για 20 προπονησεις? Γενικα αυτη η εταιρεια εχει ποιοτητα αλλα πολυ ακριβα τα προιοντα της.
    Απάντηση με παράθεση