Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 12-12-15 02:48 #1
    Προεπιλογή Αnabolic Μega Pack (Weider)
    Όνομα: αρχείο λήψης (1).jpg Εμφανίσεις: 338 Μέγεθος: 6,8 KB
    Eνα πολυ....old συμπληρωμα! Πριν πολλα χρονια παραγγελια απο Αμερικη (εδω ουτε για αστειο τετοια πταγματα!)μεσω μιας θειας.
    Παραλαβη με πολυ συγκινηση κ χαρα μια κ η μαγικη αναγραφωμενη λεξη επανω στην συσκευασια με εκανε να την κρυβω απο τα αδιακριτα κ ασχετα ματια. Εγω βεβαια ημουν ακομη πιο ασχετος!
    Μονο σε 2-3 φιλους το εδειχνα με υπερηφανεια νομιζοντας οτι θα με βοηθησει να παρω λιγο μυικο ογκο.
    Βιταμινες,αμινο,μεταλλα κ δεν θυμαμαι τι αλλα συστατικα ειχε.
    Στο δια ταυτα τωρα! Φανερα περισσοτερη αντοχη κ δυναμη μεσα στην προπονηση (πραγματικα ,οχι placebo) κ περισσοτερος υδρωτας , μαλλον φυσιολογικο λογω της μεγαλητερης εντασης.
    Αυτες τις καλυτερες προπονησεις ομως δεν μπορεσα να της εκμεταλευτω λογω ελειψης γνωσεων σε διατροφη ,οποτε δεν θυμαμαι να ειχα τπτ ιδιαιτερα μυικα ωφελη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-12-15 16:36 #2
    Προεπιλογή
    Πωλείταιι ακόμα;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-12-15 18:17 #3
    Προεπιλογή
    Ε δεν νομιζω φιλε Lao ,μιλαμε για αρχες της δεκαετιας 80. Και αν υπηρχε ακομη με το ιδιο ονομα ,σιγουρα δεν θα ειχε τα ιδια συστατικα κ αναλογιες.
    Παντως αρχαιο ξεαρχαιο επαιρνες το φακελακι ενα την ημερα (εγω το επαιρνα μονο τις ημερες προπονησης για να αργησει να τελειωσει ,ειπαμε μου το εφερε θεια μου απο Αμερικα κ δεν θα ξαναπηγαινε!) κ εβλεπες καθαρα την διαφορα μεσα στην ,περισσοτερη ενεργεια κ ισως δυναμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-12-15 20:14 #4
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: αρχείο λήψης (1).jpg Εμφανίσεις: 338 Μέγεθος: 6,8 KB
    Eνα πολυ....old συμπληρωμα! Πριν πολλα χρονια παραγγελια απο Αμερικη (εδω ουτε για αστειο τετοια πταγματα!)μεσω μιας θειας.
    Παραλαβη με πολυ συγκινηση κ χαρα μια κ η μαγικη αναγραφωμενη λεξη επανω στην συσκευασια με εκανε να την κρυβω απο τα αδιακριτα κ ασχετα ματια. Εγω βεβαια ημουν ακομη πιο ασχετος!
    Μονο σε 2-3 φιλους το εδειχνα με υπερηφανεια νομιζοντας οτι θα με βοηθησει να παρω λιγο μυικο ογκο.
    Βιταμινες,αμινο,μεταλλα κ δεν θυμαμαι τι αλλα συστατικα ειχε.
    Στο δια ταυτα τωρα! Φανερα περισσοτερη αντοχη κ δυναμη μεσα στην προπονηση (πραγματικα ,οχι placebo) κ περισσοτερος υδρωτας , μαλλον φυσιολογικο λογω της μεγαλητερης εντασης.
    Αυτες τις καλυτερες προπονησεις ομως δεν μπορεσα να της εκμεταλευτω λογω ελειψης γνωσεων σε διατροφη ,οποτε δεν θυμαμαι να ειχα τπτ ιδιαιτερα μυικα ωφελη.
    χαχαχα ελιωσα με το εγω ημουν ακομα πιο ασχετοςστα τελη των 90s κυκλοφορουσε ακομα παντως δεν ξερω για τωρα κατι αναλογο που κυκλοφορει ακομα ειναι το ανιμαλ πακ της universal
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-12-15 21:48 #5
    Προεπιλογή
    Κυκλοφορουσε μεχρι τελος του 90; Δεν το ηξερα , θα ηταν ομως απο Αμερικη; Η θα ηταν τπτ απο Ισπανια που ενα διαστημα εβγαζε καποια Weider κ ηταν οτι πιο μαπα κυκλοφορησε;
    *Ναι ρε φιλε ,ασχετος ημουν τοτε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-12-15 21:53 #6
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    βασικα το ασχετος κολλαγε στο οτι θεωρουσες οτι αυτο το πακετο θα σε κανει εναν μικρο σουπερμαν γιαυτο γελασα με το ασχετος καπως ετσι ενοιωθα και εγω με κατι σκευασματα mlo και all stars ποθ ηταν η πρωτη μου πρωτγεινη weight plus 15 με την φατσα του χαμογελαστου αρνι μου την ειχε παρει η γιαγια μου το φθινοπωρο του 95 απο την πασιγνωστη αλυσσιδα φαντασου τωρα η γιαγια να μπαινει μεσα το πιο γαματο ομως ηταν οτι τοτε μπορει να διαβαζα πολλα περιοδικα αλλα δεν εκανα γυμναστικη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη vaggan : 15-12-15 στις 21:56
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-12-15 22:12 #7
    Προεπιλογή
    Εσυ μπορει να εκρυβες την φατσα του χαμογελαστου Αρνι απο την γιαγια ,για φαντασου ομως να εγραφε επανω κ την μαγικη λεξη τι θα γινοταν;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 15-12-15 22:25 #8
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    φιλε χατηρικα μου την ειχαν παρει και ειχαν γινει ομηρικοι καυγαδες τα κατοπινα χρονια που ξεκινησα γυμναστικη εφτιαχνα φωλιες μεσα σε περιοδικα και καταχονιαζα κουτια καβατζωνα δωσεις πρωτεινης μεσα σε στρογγυλα μεταλλικα κουτακια απο niveaκαι τα εριχνα στο γαλα στη ζουλα μην με παρουν χαμπαρι και στεναχωρεθουν οτι παιρνω ουσιες πρεπει να φτιαχτει παντως ενα τοπικ που να λεγεται το πρωτο σας συμπληρωμα και καμια ιστοριουλα
    Απάντηση με παράθεση