Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 30
  1. 17-12-15 01:39 #16
    Banned
    Εγγραφή
    17-12-2015
    Μηνύματα
    3
    Προεπιλογή
    Δε χρειάζεται να τους ξέρω, για να λες πως απλός κόσμος έφτασε στο σημείο να στέλνει Mail όπου ζητάει την απομάκρυνση τους μπορώ να φανταστώ περί τίνος πρόκειται. Επίσης το οτι κάποιος είναι φίλος μας δεν αναιρεί το γεγονός ότι μπορεί να έχει πολύ λάθος συμπεριφορά και να είναι αυτό που λέμε κόπανος. Και εσύ προσπαθείς να τους υπερασπιστείς κιολάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-12-15 01:50 #17
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    για να λες πως απλός κόσμος έφτασε στο σημείο να στέλνει Mail όπου ζητάει την απομάκρυνση τους μπορώ να φανταστώ περί τίνος πρόκειται
    Δεν λέω...Είπα ότι έτσι ισχυρίζεται το γυμναστήριο....

    Επίσης αν διάβαζες το post μου θα έβλεπες ότι σε καμία περίπτωση δεν υπερασπίζομαι τέτοιου είδους συμπεριφορές και προσωπικά ΟΥΤΕ το κάνω αλλά το θεωρώ και αντιαισθητικό.

    Επίσης ακόμα και όλα όσα ισχυρίζεται το γυμναστήριο να ισχύουν, θεωρώ πολύ πιο ΤΙΜΙΟ αν κάποιος ενοχλείται από οποιαδήποτε συμπεριφορά κάποιου άλλου ΑΝΤΙ να γίνει ρουφιάνος έχει την επιλογή να πλησιάσει τον άλλον που τον ενοχλεί και να του ζητήσει ευγενικά να σταματήσει αυτό που τον ενοχλεί.

    Εγώ προσωπικά θα το εκτιμούσα και αν δεν το σταματούσα αμέσως θα προσπαθουσα να το περιορίσω...

    Anyway όσο κόπανο και να θεωρείς κάποιον νομίζω δεν χρειάζεται να τον προσβάλεις....Και ναι όταν κάποιος είναι φίλος μου θεωρώ χρέος μου να τον υπερασπιστώ (ok σ'ένα forum) απέναντι σε κάποιον που τον προσβάλει ΑΣΧΕΤΑ αν θεωρώ ότι έχει δίκιο ή άδικο

    Είναι άλλη δουλειά τι θα πω εγώ μετά στον φίλο μου όταν είμαστε 2 μας και άλλο αν τον προσβάλει κάποιος....


    Δεν είναι απαραίτητο να συμφωνείς με το σκεπτικό μου just my way of thinking....Απλά σου ζητώ ευγενικά να πεις την γνώμη σου χωρίς να προσπαθείς να προσβάλεις
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-12-15 01:51 #18
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για ενημέρωση ρωτάω....

    Σήμερα διώξανε 2 φίλους μου απ'το γυμναστήριο με την δικαιολογία ότι δεν σέβονται τους υπόλοιπους αθλούμενους επειδή κοπανούν τα βάρη και φωνάζουν στα lifts (ουσιαστικά τίποτα ασυνήθιστο).

    Τυπικά ο λόγος είναι ότι δεν ταιριάζουν με την φιλοσοφία του γυμναστηρίου που θέλει να βγάλει ένα fitness προφίλ που καμία σχέση δεν έχει με το bodybuilding ή την προπόνηση.

    Συγκεκριμένα τους είχαν πει: "Εδώ δεν είμαστε άρση βαρών, είμαστε fitness"

    Τους έδωσαν απλά πίσω ένα μέρος των χρημάτων που υπολείπονταν....


    Μπορούν να κάνουν κάτι σ'αυτή την περίπτωση; Ρωτάω γτ ίσως να μαι ο επόμενος
    χωρις μια επιπληξη πρωτα?αν δεν εγινε καποια συσταση απο τον γυμναστηριουχο ειναι λαθος του αν τους εδιωξε χωρις δευτρη ευκαιρια. παντως γενικα το φαινομενο ειναι μαλακισμενο ενοχλητικο και απαραδεκτο να πετας τα βαρη κατω με δυνμη και ν γκαριζεις σαν γαιδαρος σε εξαψη οποιος θελει να κανει τον ταρζαν ας φτιαξει χομ τζυμ και στο σπιτι με παρτενερ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-12-15 01:58 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχα το κανα εικόνα
    Χαχαχα κ εγω το ιδιο!!
    Εμενα παντως που είμαι γυναίκα δεν με ενοχλουσε νευρικό γελιο μ επιανε!
    Ειχα κ γω εναν ολο αα ουυ κ ξεφυσουσε σαν τρενο!
    Πολυ ενοχλούνται αλλα ας έκανε μια συζήτηση πρωτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-12-15 01:58 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    χωρις μια επιπληξη πρωτα?
    Από τότε που τους εγινε σύσταση το χαν περιορίσει....

    Πραγματικά όμως δεν κοπανούσαν τα κιλά ΠΟΤΕ....απλά αφήναν τα κιλά στις άρσεις (όχι να πέσουν απ'το πάνω μέρος απλά δεν κάναν controled την αρνητική).

    Εντάξει εγώ το χω περάσει σε άλλο επίπεδο κάνω negative reps στις άρσεις γτ δεν μ'αρέσει να' χω μουρμούρα....

    Αλλά επειδή χθες και σήμερα ήμουνα spotter πραγματικά δεν έκαναν τπτ περίεργο
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-12-15 11:14 #21
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρχικά δεν μας ξέρεις και από χθες οπότε καλό θα ήταν να μιλάς πιο ευγενικά....Όπως και να χει είναι φίλοι μου....Δεν νομίζω ούτε να σε πρόσβαλα εσένα προσωπικά ποτέ, ούτε τους γνωστούς σου....


    Και γενικά δεν νομίζω ότι είναι κακό να έρχεται κανείς απ'το χωριό
    Αγνόησέ τον! Ένα αρρωστημένο τρολ του διαδικτύου είναι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-12-15 12:43 #22
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    Αγνόησέ τον! Ένα αρρωστημένο τρολ του διαδικτύου είναι!!!
    Ναι μωρέ κατάλαβα ποιος είναι....
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-12-15 14:44 #23
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Από τότε που τους εγινε σύσταση το χαν περιορίσει....

    Πραγματικά όμως δεν κοπανούσαν τα κιλά ΠΟΤΕ....απλά αφήναν τα κιλά στις άρσεις (όχι να πέσουν απ'το πάνω μέρος απλά δεν κάναν controled την αρνητική).

    Εντάξει εγώ το χω περάσει σε άλλο επίπεδο κάνω negative reps στις άρσεις γτ δεν μ'αρέσει να' χω μουρμούρα....

    Αλλά επειδή χθες και σήμερα ήμουνα spotter πραγματικά δεν έκαναν τπτ περίεργο
    καταλαβα αν ειναι ετσι οπως τα λες μλακισμενος ιδιοκτητης και αν με εδιωχνε θα του την εμπαινα ασχημα οτι το γυμναστηριο σου ειναι για κατακοιτες γριες ασε που θα τρωγε οση περισσοτερη δυσφημηση μπορουσα να του ριξωαπο εκει και περα δεν ξερω αν μπορουν να κερδισουν κατι περισσοτερο τα παλικαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-12-15 16:46 #24
    Banned
    Εγγραφή
    29-10-2015
    Μηνύματα
    17
    Προεπιλογή
    σε πιο γυμναστήριο έγινε αυτό αν επιτρέπεται; ή σε πια περιοχή;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-12-15 16:55 #25
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    ο καθένας κοιτάει το συμφέρον του και φαντάζομαι και ο ιδιοκτήτης το ίδιο , αν αυτός έχει κόσμο και πάει τραίνο που λέμε το γυμναστήριο με τους φιτνεσάδες που πιθανόν θέλει να έχει στο τζίμ και αν 2-3 άτομα θεωρεί του χαλάνε την μόστρα και δεν τούς θέλει , τότε αν έπραξε σωστα η λάθος διώχνοντάς τους θα φανεί απο την αντίδραση των υπολοίπων αθλουμένων , ιδιοκτήτης είναι και σίγουρα αν δεν είναι κανένας κάγκουρας θα ξέρει το συμφέρον του

    εγω πάντως είχα παλια 2-3 περιπτώσεις που εκτός του ότι ήταν πέφτουλες , γιατι το αιδοίο το έβλεπαν μέσα απο μακαρόνι 0,02 χιλιοστών , ερχόταν κατευθείαν απο τη δουλειά όπου και πρίν ιδρώσουν βρωμούσαν σαν ασβοί
    και επειδη εγω δεν μπορούσα να τούς διώξω παρα τις διαμαρτηρίες του κόσμου , έβαλα εναν αθλητή μου που τον κατέβαζα σε αγώνες να τον διώξει αυτός με τσαμπουκά όλους πακέτο και αναγκαστικά τι να κάνω τον έδωσα και δώρο ενα κουτί καλα αμινοξέα και μια μεγάλη πρωτείνη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-12-15 17:09 #26
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    ναι καλα σιγα να μην αντιδρασουν οι αλλοι αθλουμενοι την παρταρα τους κοιτανε ολοι μπορει καποιοι να δυσαρεστηθουν αλλα δεν νομιζω να φυγουν και απο το γυμναστηριο επειδη ο ιδιοκτητης εδιωξε τρια ατομα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-12-15 18:24 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Όπου_υπάρχει_θέληση_

    Εγγραφή
    07-11-2014
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.757
    Προεπιλογή
    σε πιο γυμναστήριο έγινε αυτό αν επιτρέπεται; ή σε πια περιοχή;
    Το γυμναστήριο είναι στο Περιστέρι....

    τότε αν έπραξε σωστα η λάθος διώχνοντάς τους θα φανεί απο την αντίδραση των υπολοίπων αθλουμένων
    ναι καλα σιγα να μην αντιδρασουν οι αλλοι αθλουμενοι την παρταρα τους κοιτανε ολοι μπορει καποιοι να δυσαρεστηθουν αλλα δεν νομιζω να φυγουν και απο το γυμναστηριο επειδη ο ιδιοκτητης εδιωξε τρια ατομα
    Η αλήθεια είναι ότι εγώ σκέφτηκα να φύγω απ'το γυμναστήριο επειδή με ενόχλησε αυτό απλά δεν έχω χρήματα αυτή την περίοδο να κάνω εγγραφή σε άλλο...Και σίγουρα αυτά που θα πάρω πίσω (αν πάρω) δεν μου εξασφαλίζουν συνδρομή... Ίσως κοιτάξω μαζί με κάποια άλλα παιδιά να πάμε να παραπονεθούμε...Αν και δεν νομίζω ότι τώρα πια οι άλλοι θέλουν να γυρίσουν πίσω έτσι και αλλιώς
    Όποιος δεν θέλει να 'ναι το αμόνι, πρέπει να γίνει το σφυρί
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-12-15 00:43 #28
    Προεπιλογή
    βρε, και μονο που ασχολειστε αδικα το κανεις.Βρειτε κανενα δημοτικο γυμναστηριο να βρειτε την υγεια σας και αφηστε γυμναστηρια fitness crosfit και οτι λαχει. θα φοβομαστε να χτυπησουμε και τα κιλα στην αρση θανατου? η μηπως πρεπει να κανουμε μονο κοιλιακους και διαδρομο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 21-12-15 00:13 #29
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Καλα ειπαμε ρε μαγκες,ποιος να φυγει απο το γυμναστηριο...σιγα μην κανουμε και απεργια πεινας επειδη διωξανε καποιους αβορίγινες
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-12-15 00:29 #30
    Banned
    Εγγραφή
    29-10-2015
    Μηνύματα
    17
    Προεπιλογή
    ροφλ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12