Σελίδα 26 από 60 ΠρώτηΠρώτη ... 16242526272836 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 376 έως 390 από 895
  1. 25-06-16 02:09 #376
    Προεπιλογή
    Α! Σχετικά με την υπερένταση.

    Όχι δεν έχω τέτοιο θέματα. Περπατά κάνα 15-20λεπτο απ το τζυμ προς το σπίτι . Μάλιστα έχω το αντίθετο πρόβλημα, εάν κάνω μπάνιο και μετά πάω να φάω, τρώω μόνο γιαούρτι απ τη νυστα. Οπότε τρώω στα όρθια με το που γυριζω. Μέχρι να πληνω πιάτα, βάλω πλυντήριο, δόντια, να δω το αυριανο πρόγραμμα, είμαι έτοιμος για μπάνιο.
    Μετά αραζω ξάπλα κάνα 20λεπτο διαβάζω κάτι και σβηνω.

    Το θέμα που όντως έχω είναι τα πόδια έχουν μία αίσθηση ότι εκπέμπουν θερμότητα και ένιωθα δυσφορία. Βρήκα έναν ανεμιστήρα μικρουλη που κάνει λίγο θόρυβο και τον βάζω να χτυπάει από τα πόδια προς τα πάνω. Κοιμάμαι άνετα.

    Κάνω 2 φορές που δε μπορούσα να κοιμηθώ, βρήκα κάτι χαπακια μελατονίνης, στο 10λεπτο over n out
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-06-16 02:19 #377
    Προεπιλογή
    42η

    1.i ncline bp machine 1*6*60, 1*3*60
    2.standing crunches 4*9*30
    3.military press 6*6*40
    4.dl 6*5*130
    5.standing arnie press 4*9*15 αλτηρα
    6.high cross over 3*12*10 ανά πλευρά

    Notes
    1.Δυστυχως κάτι στην κάτω πλάτη διαμαρτύρεται εντόνως . Σουβλιες όχι αστεία. Ή όλη συνέχεια χωρίς καμία ενόχληση.
    Οπότε εις το σιδερον νεκροταφείο δυστυχώς

    Οι 3 συνεχόμενες μέρες έχουν βγάλει κόπωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-06-16 02:12 #378
    Προεπιλογή
    43η

    1.standing crunches 6*8*35
    2.front squat 6*3*90
    3.military 6*7*40
    4.standing arnie press 6*8*15 ανά χέρι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-06-16 02:57 #379
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Όπου_υπάρχει_θέληση_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαχαχα ναι πάνω κάτω τα πρώτα δευτερόλεπτα αυτό περνάει απ'το μυαλό σου

    Πάντως τo Sheiko είναι αρκετά ζόρικο πέραν απ'την πλάκα...Αν βάλεις σωστά max θα το βγάλεις αλλά η κούραση μαζεύεται γρήγορα....νιώθεις κουρέλι πραγματικά...

    Tα πρώτα 3 χρόνια κάπου (λεγε με μασλμαγκ) είχα διαβάσει ότι ο χ ββερ πήγαινε κάθε σετ σε αποτυχία. Ωπ να το μυστικό της ανάπτυξης.
    Κι ή άτιμη δεν ήρθε ποτέ.

    Προς υπεράσπιση του ββερ, ούτε να φάω ήξερα.

    Τον 4ο χρονο διάβασα κάπου (λεγε με μασλ δεβελοπμεντ) έναν άλλο να λέει "σαν εγγυώμαι ότι αν κάνετε την προπόνηση μου δε θα μπορείτε να περπατησετε για 1 εβδ"
    Ωπ να το μυστικό της ανάπτυξης .
    Κι η ρουφιανα δεν ήρθε ποτέ.

    Τον 6ο χρόνο κάπου διάβασα (λεγε με power n strength) ότι το μυστικό για δύναμη κι ανάπτυξη είναι η περιοδικότητα.
    Κι οι μοιχαλίδες δεν ήρθαν ποτέ

    Τον 9ο χρόνο διάβασα για το μυστικό των βουλγαρων πρωταθλητών.
    Ωπ να το μυστικό της δύναμης.

    Κι η τσούχτρα δεν ήρθε ποτέ.

    Το 12ο χρόνο δαβασα on and on and oοοοοοn (με χροιά Ντικινσον)


    Φεύγω απ το τζυμ έχω κάνει πόδια και δε μπορω να κουνηθω, πάω να περάσω τη διάβαση κι αυτοκίνητο περνάει με κόκκινο τι γίνεται με σκοτώνει επειδή πριν έκανα πόδια και τώρα περπαταω πιο αργά απ τον γέροντα με το π.
    Ευτυχώς είχε αβς και σωθηκα.

    Πάω σπίτι κι η γυναίκα μου δεν έχει βγάλει το σκύλο βόλτα." Να τα κάνεις στο χαλί κοπρε έκανα πόδια πριν"
    Κ μετά από τα ποστγουρκαουτ γνωστά. Πάω να χωθω κάτω απ τα παπλώματα κι η γυναίκα μου ξυπνάει κι έχει ορέξεις
    "Αγάπη μου δε μπορώ τώρα , έκανα πρ σε αρσεις"


    Τα σχόλια δικά σας

    Πότε τελειώνει η προπόνηση όταν το λέει το χαρτί κι ο προπροπονητικη προγραμματισμός ή υπάρχει το "μυστικό " ?
    Ο βινς ο Τζιροντας πέρα από την broscience κήρυττε "η προπόνηση πρέπει να σταματάει όταν το πρήξιμο κορυφώνεται "

    Καλά δεν το έλεγε έτσι ακριβώς, αλλά η ουσία αυτή είναι .

    Είχε κάποια βάση η άποψη του ή ήταν μαμο τζαμπο?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aepiskeptis : 28-06-16 στις 03:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-06-16 19:21 #380
    Προεπιλογή
    Έκλαψα!!! Πολύ καλο ποστ και επίσης χιουμοριστικό!!!

    Για μένα να σταματάει άμα τελειώνει ο χρόνος. Έχουμε και δουλείες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-06-16 19:50 #381
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Ε τελικά σε εσένα με ποιον τρόπο ήρθε η ρουφιάνα η ανάπτυξις?
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-06-16 03:47 #382
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    έλεος, σιγά την επιστήμη ρε.
    αν έκανες λίγο περισσότερο προπόνηση και λιγότερο μανιαμούνιασμα θα χε έρθει νωρίτερα η ανάπτυξις.








    φιλάκια
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-06-16 00:54 #383
    Προεπιλογή
    44η

    1.s standing isocrunches 6*8*30
    2.dl 6*6*130
    3.pull downs 6*8*55
    4.cug bo rows 6*8*50
    5.lateral raises 6*8*7.5 ανά χέρι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-07-16 02:02 #384
    Προεπιλογή
    Ορίζω

    str press= military press underhand grip


    45η

    1.standing sit ups 6*9*30
    2.str press 6*6*16 ανά χέρι
    3.c hin downs 6*6*60
    4.front squat 6*3*90
    5.shugs underhand grip 6*9*60
    6.lateral raises 6*9*7.5 ανά χέρι


    Τα κεφτεδακια τα έκανα σούπα φάση , με καρότο και πατάταΌνομα: IMG_20160701_162232.jpg Εμφανίσεις: 153 Μέγεθος: 113,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-07-16 10:03 #385
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Αυτο το σοκολατι τι ειναι ρε c aepiskepti?
    κατι αλλο, το milit press με αλτηρες να υποθεσω ε? μου φαινεται πρακτικα αδυνατο να κανεις milit press με barbell και underhand grip και ορθιος.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 02-07-16 στις 10:08
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-07-16 19:35 #386
    Προεπιλογή
    Το σοκολατί είναι "παστουλα" τη συνταγή θα τη βρεις εδώ

    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...μης/page30

    Τη str press ναι την έκανα με αλτήρες, γιατί το αριστερό χέρι βγάζει 1 επανάληψη λιγότερη. Προσωπικά μπορώ να την κάνω και με μπάρα, αλλά έχω ιδιαίτερα ευλυγιστη άρθρωση ώμων απ τους κρίκους και καρπούς από τις περίεργες θέσεις που έχουν τοποθετηθεί ανά τα χρόνια.
    Δοκίμασε με στραβομπαρα ειναι πιο εύκολη
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-07-16 19:44 #387
    Προεπιλογή
    “Protein spiking is where a protein manufacturer adds amino acids that are cheaper than the base protein powder it’s actually selling in order to increase the product’s nitrogen content. When this is done, the company is able to lower the cost of goods. A basic test for total nitrogen is often used to quantify the amount of protein per serving, and this test can be cheated by using cheap amino acids to spike the nitrogen content. The problem is that the inclusion of odd amino acids usually has nothing to do with increasing the performance of the whole protein itself, and it usually makes key ratios such as BCAA content go down, which is a total rip-off. If a protein powder (usually whey isolate) is so cheap as to seem too good to be true, check to see if certain aminos such as taurine and glycine are sky-high. If they are, you could be using a protein that’s been spiked. Also look for white specks in the protein powder (easy to see in chocolate). These specks are usually the amino acids that were added to the protein to offset the cost and raise the perceived protein content
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 02-07-16 19:46 #388
    Προεπιλογή
    Τη str press ναι την έκανα με αλτήρες, γιατί το αριστερό χέρι βγάζει 1 επανάληψη λιγότερη. Προσωπικά μπορώ να την κάνω και με μπάρα, αλλά έχω ιδιαίτερα ευλυγιστη άρθρωση ώμων απ τους κρίκους και καρπούς από τις περίεργες θέσεις που έχουν τοποθετηθεί ανά τα χρόνια.
    Δοκίμασε με στραβομπαρα ειναι πιο εύκολη
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-07-16 01:32 #389
    Προεπιλογή
    46η

    1.s standing crunches 3*9*30
    2.pull downs 6*6*60
    3.military press 6*6*16 αλτηρα ανά χέρι
    4.zercher 6*3*90
    5.lateral raises *9*7.5 αλτηρα ανά χέρι
    6.cross over 3*9*7.5 ανά πλευρά


    Νοτες

    Για τις επόμενες 10ημερες θα φάμε see food diet
    Ετοιμασα 2 μπωλ κιμά με μακαρόνια και άλλα 2 σουποειδη κεφτέδες με καρότα και πατάτες.
    Αφτερ δατ θα έχουμε 80 ημέρες να ξεφορτωθούμε τα ζυμαρια και να δουμε μερικές φλεβιτσες.

    Χρωστάω συνταγη για παστουγκα με φωτογραφίες.

    Αύριο το βρδ

    To be continued....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-07-16 19:05 #390
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Τελικα αυτο το πειραματακι με τα 10 αυγα για 30 μερες δεν το εχεις ξεκινησει υποθετω ετσι ;
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 26 από 60 ΠρώτηΠρώτη ... 16242526272836 ... ΤελευταίαΤελευταία