Σελίδα 2 από 60 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 895
  1. 04-01-16 23:45 #16
    Προεπιλογή
    Γεια σου Άρη

    Ευχαριστώ πάρα πολύ

    Team Ragnar

    Τις άλλες δεν τις εχω δει

    Γραψτε καμία κριτική οποίος έχει όρεξη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-01-16 02:02 #17
    Προεπιλογή
    Γενικά μου αρέσει, απλά δε βρίσκω το λόγο σε πολλές ασκήσεις όπως μηχανήματα και πλάτη να πηγαίνεις μέχρι 2πλη. Και ας μην είναι 2rm δεν έχει σχέση πιστεύω δεν έχει νόημα.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-01-16 02:14 #18
    Το avatar του χρήστη billy89

    Εγγραφή
    18-04-2011
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    2.505
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή aepiskepti!

    Έχω σταμπάρει από παλιά τα ποστ σου και όταν σταμπάρω κάτι δεν το ξεχνάω.

    Ελπίζω να μην βαρεθείς και να το ενημερώνεις το λογκ μπας και μάθουμε κι εμείς 5 πράγματα
    SURVIVAL OF THE FITTEST
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-01-16 09:57 #19
    Προεπιλογή
    Γεια σου Χριστόφορε
    Γεια σου Βασιλαρε

    Ευχαριστώ παιδιά

    Βασίλη υπερβάλλεις, ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Κι εγω ελπιζω να το κρατήσω.
    Θέλω κίνητρο.εχω σταματήσει 3, 4 κι εγω δε ξερω ποσα χρόνια να κάνω "σοβαρές" προπονησεις, από τότε που τραυματίστηκα 2 φορές διαδοχικά στα φροντ.

    Χριστοφορε αν θες επεκτασου λίγο σε αυτό
    "απλά δε βρίσκω το λόγο σε πολλές ασκήσεις όπως μηχανήματα και πλάτη να πηγαίνεις μέχρι 2πλη. Και ας μην είναι 2rm δεν έχει σχέση πιστεύω δεν έχει νόημα"
    Δεν είναι 2ρμ όχι. Στα πχ 55κγ βγαίνουν 6ρ βάζω 60κγ και βγαίνουν 2ρμ, τόσες βγήκαν ή σε αυτές σταμάτησα ενώ μπορεί να έβγαιναν άλλες 2 με πιεση.
    Γενικά δεν κάνω grinding ρεπς. Δεν εννοω οτι δεν ζοριζομαι, περισσότερο όταν νιώθω ότι σπάει η ροη της κίνησης, όταν δε μπορώ να βάλω δύναμη σε όλο το power path, τότε σταματάω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aepiskeptis : 05-01-16 στις 10:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-01-16 13:17 #20
    Προεπιλογή
    Απλά θεωρώ ότι η χρήση μηχανημάτων είναι χρησιμοποιείται κυρίως για υπερτροφία οπότε εγώ προσωπικά θα έκανα 6+ reps.
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-01-16 13:36 #21
    Banned
    Εγγραφή
    19-12-2015
    Μηνύματα
    157
    Προεπιλογή
    Καλή αρχη στο λογκ σου, ελπιζω να μάθουμε 1-2 πράγματα και εμεις οι πιο αρχάριοι. Μακάρι να έχεις όρεξη και να ενημερώνεις, γιατί συνηθως τα λογκς οι περισσοτεροι τα παρατάνε μετά από λίγο

    Aπό σειρές θα σου πρότεινα να ξεκινησεις "Les Revenants", τρομερή σειρά!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-01-16 16:31 #22
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Μορτη?? Ζεις,ολα καλα?

    Καλη αρχη! Προβλεπεται πολυ διασκεδαστικο log..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-01-16 16:34 #23
    Προεπιλογή
    Γεια σου Οδυσσέα ευχαριστώ
    Κι εγώ ελπίζω να το κρατήσω θα δούμε.
    Δεν την ξέρω τη σειρά θα δω τρειλερακι.

    @χριστοφορος

    Ναι ναι για υπερτροφία ή για αποθεραπεία μετά από τρσυματισμο ή για επανένταξη



    Ρε σεις κάντε και κάνα ρεβιου για τη σειρά που προτεινετε, υπόθεση, ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας, σε τι φάση τι βλέπετε, γιατί σας αρέσει;
    Έλα πάμε τεαμ Στανισ φορ κινγ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-01-16 16:39 #24
    Προεπιλογή
    Πω πω ρε σεις με έχει πιάσει άγχος πέρασε κι ο Εδδιε να πει χαιρετισματα

    Γεια σου Εδδιεραρε

    Ωραία παρέα θα εχω χαχα

    Ευχαριστώ παιδιά για τη στήριξη το εχω ανάγκη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-01-16 17:29 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aepiskeptis Εμφάνιση μηνυμάτων

    Ρε σεις κάντε και κάνα ρεβιου για τη σειρά που προτεινετε, υπόθεση, ποιος είναι ο αγαπημένος σας χαρακτήρας, σε τι φάση τι βλέπετε, γιατί σας αρέσει;
    Έλα πάμε τεαμ Στανισ φορ κινγ
    Fargo: Από τις καλύτερες σειρές έβερ!

    Φοβερές ερμηνείες, φοβερή φωτογραφία, φοβερά τοπία, φοβερός ρυθμός, αισθητική , μουσική, λεπτομέρεια και και και (όποιος έχει δει και την ταινία, και γενικά είναι έστω και λίγο φαν των αδερφών Κοέν, θα καταλάβει και σίγουρα θα πωρωθεί.

    Τι παραπάνω να πεις κανείς όταν η φετινή 2η σεζόν ψηφίστηκε ως η καλύτερη σειρά του 2015!

    Μετά δηλαδή από μια φανταστική 1η σεζόν με Μπίλι Μπομπ Θόρντον και Μάρτιν Φρίμαν να δίνουν ρέστα σε ερμηνεία, ακολούθησε μια 2η σεζόν αντάξια, ίσως και καλύτερη!

    Όχι όπως στο τρου ντετέκτιβ που μετά από την φοβερή 1η σεζόν η 2η ήταν μεγάλη ξενέρα!

    Η συνέχεια επί της οθόνης! Δείτε τη αξίζει! Δεν ξέρω κανέναν που να την είδε και να μην του άρεσε!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-01-16 18:36 #26
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Ti λε ρε μεγάλε, η 2η σεζόν true detective γάμησε ακόμα περισσότερο.

    IMO είναι ανώτερη της πρώτης. Περισσότερη δράση, καλύτερο σενάριο, επικό φινάλε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-01-16 18:56 #27
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    γάμησε το true!αυτό που με χάλασε στο fargo ήταν το black humor,η ταινία μου άρεσε πολύ παραπάνω!Γενικά από τέτοιο στυλ αγαπώ sherlock ιδικά cuberbach τρελαίνομαι!για άλλο στυλ με επήσης τρομερές ερμηνείες house of cards!τώρα αν θέλετε κάτι με δράση arrow αν και δεν είμαι και πολύ φαν,τα χάλασε από την 3η σεζόν και μετά!ακόμα για κάτι ποιο ψαγμένο into the badlands
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 05-01-16 21:10 #28
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    dexter καλυτερη σειρα ολων των εποχων με εξαιρεση το φιναλε στα +οτι η σειρα εχει τελειωσει και μπορει καποιος να την παρακολουθησει χωρις να περιμενει μεχρι να βγει ο επομενος κυκλος..ειναι η μοναδικη σειρα ανω των πεντε κυκλων που εχω δει και δεν εχει κανει την παραμικρη κοιλια. σε ολες τις σεζον κοιλιακοι ξυραφιασμενοιπαιρνει φωτια στο τελος της τεταρτης σεζον κατεβαζει λιγο στροφες στην πεμπτη χωρις ομως να χανει σε ενδιαφερον και ανεβαζει ξανα στροφες στην 6-7 εκει που νομιζεις οτι δεν εχει κατι καλυτερο να δωσει απο αποψη στορυ οι σεναριογραφοι εξελλισουν τον χαρακτηρα σε καθε σεζον βαζωντας τον να μαχεται με προσωπικους του δαιμονες και να ερχεται σε συγκρουση με το ιδιο του το εγω αν το δεις απο μια αποψη παρουσιαζει την μονοτονια οτι προχωραω σε καθε πιστα σκοτωνω τσιρακια μεχρι να ερθω αντιμετοπος με το μεγαλο αφεντικο της πιστας αλλα και παλι πρεπει να εισαι πολυ λεπτολογος για να σε επηρρεασει κατι τετοιο ασε που η εξελιξη του χαρακτηρα δεν σε αφηνει να το πολυ σκεφτεις

    μην δειτε ποτε το lost θα συχτιριζετε απο το πρωι μεχρι το βραδυ στο φιναλε πολλα αναπαντητα ερωτηματα στο τελος, σεναριακες τρυπες κτλ κτλ

    καλυτερη ιστορικη σπαρτακος καποιοι την κατηγορησαν για πολυ εφετζιλικι και ψευτο εφφε γενικα ομως οι σεναριογραφοι φροντισαν να ακολουθησουν μια ιστορια πολυ κοντα στα πραγματικα γεγονοτα της ζωης του μονομαχου με αποτελεσμα να κραταει το ενδιαφερον και την δραση σε φρενηρης ρυθμους απο το πρωτο μεχρι το τελευταιο επεισοδιο της σειρας επισης ειναι αναλαφρη χωρις να χρειαζεται να θυμασαι 1876 διαφορετικα ονοματα και 586 διαφορετικες τοποθεσιες
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 05-01-16 21:16 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    spartacus ισχύει τα σπάει και το rome είναι ωραίο!
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 05-01-16 21:53 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ti λε ρε μεγάλε, η 2η σεζόν true detective γάμησε ακόμα περισσότερο.

    IMO είναι ανώτερη της πρώτης. Περισσότερη δράση, καλύτερο σενάριο, επικό φινάλε.
    Εντάξει, γνώμες είναι αυτές, αλλά αυτό με το σενάριο ούτε ο ίδιος ο σεναριογράφος ( που είναι διαφορετικός από αυτόν της 1ης σεζόν ) δεν παίζει να το πιστεύει!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 60 ΠρώτηΠρώτη 12341252 ... ΤελευταίαΤελευταία