Θέμα: Zorn (IronMaxx)

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 05-01-16 21:14 #1
    Προεπιλογή Zorn (IronMaxx)
    Όνομα: ironmaxx_zorn_pulver_480g.jpg Εμφανίσεις: 859 Μέγεθος: 85,5 KB

    Όνομα: ironmaxx_zorn_pulver_mango_480g_neu.jpg Εμφανίσεις: 886 Μέγεθος: 194,2 KB

    'Eχω ακούσει πολυ καλές απόψεις απο φίλο,τόσο σε φλεβικότητα και ''σκληράδα''οσο και σε ενέργεια και δύναμη χωρίς κρασαρίσματα.ως συστατικα φαίνεται καλό.Το έχει δοκιμάσει κανείς άλλος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-01-16 21:27 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Σου άλλαξα λίγο το ποστ μιας και βρήκα την ετικέτα σε φωτογραφία. Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί στις ουσίες που μας ενδιαφέρουν κυρίως, τις έχουν μόνο ανά 100γρ. Δηλαδή για να δεις τι ποσότητες έχει πρέπει να βγάλουμε κομπιουτεράκι. Καλό δείχνει πάντως εκ πρώτης όψεως αλλά αυτό με την ετικέτα μου έκατσε στο λαιμό και δη από γερμανική εταιρία...
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-05-17 22:52 #3
    Προεπιλογή
    Το χει δοκιμασει κανεις; Μου το προτεινε ενας φιλος που του δουλεψε αρκετα καλα πανω του
    You can't spell LEGenDArY without leg day
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 01-06-17 10:25 #4
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    το δοκιμασα περσι πρωτη φορα

    απλα εκπληκτικο
    πολυ φλεβικοτητα, πολυ πρηξιμο, ενεργεια και καλο φοκους

    στα αρνητικα αν το επαιρνα και δεν αρχιζα προπονηση στο 15λεπτο γινομουν κατακοκκινος και εκαιγα ολοκληρος, ενω σε μεγαλη δοση μου δημιουργουσε ταχυπαλμιες


    η δοση του σκεψου ειναι 16γρ και το περισσοτερο που εβαλα ηταν μεχρι 12 και εμεινα τοσο ικανοποιημενος που πηρα και 2ο κουτι σερι
    το καλο ειναι οτι οπως με επιανε τη πρωτη βδομαδα με επιανε και 2 μηνες μετα

    εννοειται το ξαναπηρα και φετος, βαζω 10 γρ τη φορα και ολα κομπλε!
    Απάντηση με παράθεση