Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 12-01-16 12:32 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.614
    Προεπιλογή Arnold Classic Brazil 2016 (1-3 Αpril, Rio de Janeiro, Brazil)
    Στo Ρίο Ντε Τζανέϊρο θα πραγματοποιηθεί το διάστημα 1-3 Απριλίου, η "Βραζιλιάνικη" έκδοση του Arnold Classic



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-04-16 23:50 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.614
    Προεπιλογή
    Οι αθλητές που θα διαγωνιστούν, αρκετά λιγοι από ότι βλέπω, με τον Greene φυσικα να ειναι το φαβορί.

    KAI GREENE
    JOSH LENARTOWICZ
    RONNY ROCKEL
    LIONEL BEYEKE
    VITALY FATEEV
    JUAN MOREL
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-16 00:59 #3
    Προεπιλογή
    Το πιο πιθανό ειναι ο Kai να παίξει σε ολα τα Arnold Classic,πέρα απο τα χρήματα που θα βγάλει θα μπορέσει να παίξει στο Οlympia που ειναι τον Σεπτέμβρη γιατι οι επιβάρυνσης ειναι τεράστιες και δεν αναφέρομαι μονο στην υποστηρίξει αλλα και στο άδειασμα γέμισμα για να ειναι σε αγωνιστική φόρμα.
    Εκτως και αν εχει καταλαβει πως δεν εχει καμία τύχη οχι για να γινει Mr.Olympia,αλλα ουτε τρίτος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-16 17:13 #4
    Banned
    Εγγραφή
    27-08-2012
    Περ.
    ATHENS
    Μηνύματα
    1.637
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πιο πιθανό ειναι ο Kai να παίξει σε ολα τα Arnold Classic,πέρα απο τα χρήματα που θα βγάλει θα μπορέσει να παίξει στο Οlympia που ειναι τον Σεπτέμβρη γιατι οι επιβάρυνσης ειναι τεράστιες και δεν αναφέρομαι μονο στην υποστηρίξει αλλα και στο άδειασμα γέμισμα για να ειναι σε αγωνιστική φόρμα.
    Εκτως και αν εχει καταλαβει πως δεν εχει καμία τύχη οχι για να γινει Mr.Olympia,αλλα ουτε τρίτος.
    Συμφωνώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-16 17:36 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.614
    Προεπιλογή
    Η αλήθεια είναι οτι έστω και για ψυχολογικούς λόγους, αλλά και ουσιαστικούς, οι αθλητές χρειάζεται να παίρνουν και κάποιες νικες.
    O Flex δεν πήρε ποτε Olympia αλλά πήρε αρκετους τίτλους.
    Από την άλλη ο Kai, έπρεπε να διασκεδάσει τις εντυπώσεις, γιατί όπως είχε πει και κορυφαίο μελος της IFBB, ηταν στην blacklist.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-04-16 22:12 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το πιο πιθανό ειναι ο Kai να παίξει σε ολα τα Arnold Classic,πέρα απο τα χρήματα που θα βγάλει θα μπορέσει να παίξει στο Οlympia που ειναι τον Σεπτέμβρη γιατι οι επιβάρυνσης ειναι τεράστιες και δεν αναφέρομαι μονο στην υποστηρίξει αλλα και στο άδειασμα γέμισμα για να ειναι σε αγωνιστική φόρμα.
    Εκτως και αν εχει καταλαβει πως δεν εχει καμία τύχη οχι για να γινει Mr.Olympia,αλλα ουτε τρίτος.
    Kαι πού στηρίζεις τη γνώμη ότι δεν έχει την τύχη ούτε για 3ος στο Μρ.Ο?
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-04-16 00:09 #7
    Προεπιλογή
    Γιατι πολυ απλα τον Χιθ δεν τον βλέπει ουτε με κιάλια,ειδα γκεστ του Χιθ,που εγινε πριν λίγες μερες και σε οφ κατάσταση έβγαζε ματια,φαντάσου να ειναι έτοιμος,και δεν ειμαι φαν του Χιθ πολυ θα ήθελα να δω τον εκθρονισμω του απο τον Και.
    Για δευτερη τριτη θέσει ειναι πολυ οι μνηστήρες που μπορούν να χτυπήσουν τον Και,Ντεξτερ,μακ μιλάν (αν προσέξει και δεν βγει μαλακός),ακομα και ο Γουλφ (δεν ξέρω αν θα παίξει) και ας εχει το προβλημα με την γάμπα.
    Ο Και στην Αυστραλία στο δεύτερο Aρνολντ είταν χειρότερος απο της ΗΠΑ έβγαινε η κούραση,και μην ξεχνάς την κοιλιά,οχι οτι οι άλλοι δεν έχουν αλλα ο Και δεν μπορει να την κρύψει εύκολα λόγο σωματότυπου,και φυσικά υπάρχει και το παρασκήνιο κακός αλλα υπάρχει.
    Αν παίξει ολα τα Αρνολντ η επιβάρυνση ειναι τεράστια,ποτε θα προλάβει να ξεκούραστη το σώμα για να βγει ξεκούραστο στο Ολυμπία,και μην μου πεις οτι δεν εχει ανάγκη λόγο της υποστηρίξεις γιατι κατι τέτοιο δεν ισχύ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-04-16 00:54 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατι πολυ απλα τον Χιθ δεν τον βλέπει ουτε με κιάλια,ειδα γκεστ του Χιθ,που εγινε πριν λίγες μερες και σε οφ κατάσταση έβγαζε ματια,φαντάσου να ειναι έτοιμος,και δεν ειμαι φαν του Χιθ πολυ θα ήθελα να δω τον εκθρονισμω του απο τον Και.
    Για δευτερη τριτη θέσει ειναι πολυ οι μνηστήρες που μπορούν να χτυπήσουν τον Και,Ντεξτερ,μακ μιλάν (αν προσέξει και δεν βγει μαλακός),ακομα και ο Γουλφ (δεν ξέρω αν θα παίξει) και ας εχει το προβλημα με την γάμπα.
    Ο Και στην Αυστραλία στο δεύτερο Aρνολντ είταν χειρότερος απο της ΗΠΑ έβγαινε η κούραση,και μην ξεχνάς την κοιλιά,οχι οτι οι άλλοι δεν έχουν αλλα ο Και δεν μπορει να την κρύψει εύκολα λόγο σωματότυπου,και φυσικά υπάρχει και το παρασκήνιο κακός αλλα υπάρχει.
    Αν παίξει ολα τα Αρνολντ η επιβάρυνση ειναι τεράστια,ποτε θα προλάβει να ξεκούραστη το σώμα για να βγει ξεκούραστο στο Ολυμπία,και μην μου πεις οτι δεν εχει ανάγκη λόγο της υποστηρίξεις γιατι κατι τέτοιο δεν ισχύ.
    +1 σε όλα όσα είπες. . . Αν και μεγάλος θαυμαστής του Kai είμαι σίγουρος πλέον ότι δε μπορεί να χτυπήσει τον χιθ. Όχι τουλάχιστον στο olympia του 2016.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-04-16 00:56 #9
    Προεπιλογή
    Ξέχασα να αναφέρω τον ροντεν μπορεί να είναι πιο μικρός από τον Και άλλα είναι πιο 'αγαλματενιος' με καλύτερο σωματοτυπο,και είναι μέσα στα πλαίσια που ζητάει η IFBB σχετικά με της αναλογίες μάζα, φινίρισμα, κοιλιά.
    Τώρα δεν θυμάμαι άλλους.
    Υ.Γ. Αν στεναχωριθηκες για το ούτε τρίτος,αντε να το πάρει το ποτάμι και να πω δεύτερος,πάλι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-04-16 02:34 #10
    Προεπιλογή
    Kαι εγώ πιστεύω πως είναι σχεδόν αδύνατο για τον Kai να πάρει το Olympia, τα χρόνια πέρασαν και ο Χιθ παραμένει πολύ καλός.
    Για την δεύτερη θέση όντως υπάρχουν άτομα που την διεκδικούν, προσωπικά μου αρέσει ο Ρόντεν μιας και έχει πιο συμμαζεμένο κορμί.

    Γενικά ο μόνος αντίπαλος που μπορεί να προκύψει για τον Φίλλιπα είναι ο Big Ramy ΑΝ καταφέρει να κατέβει κάποτε με σωστό conditioning.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 03-04-16 12:05 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξέχασα να αναφέρω τον ροντεν μπορεί να είναι πιο μικρός από τον Και άλλα είναι πιο 'αγαλματενιος' με καλύτερο σωματοτυπο,και είναι μέσα στα πλαίσια που ζητάει η IFBB σχετικά με της αναλογίες μάζα, φινίρισμα, κοιλιά.
    Τώρα δεν θυμάμαι άλλους.
    Υ.Γ. Αν στεναχωριθηκες για το ούτε τρίτος,αντε να το πάρει το ποτάμι και να πω δεύτερος,πάλι.
    Όχι φίλε Δημήτρη δεν είναι θέμα στενοχώριας ούτε ο Γκριν είναι κολητός μου, αν και τον συμπαθώ. Εξάλλου του έκανα αρνητική κριτική στο Άρνολντ κλάσικ στο Ohio αφού περίμενα πολλά περισσότερα και θεωρώ πως ο MacMilan τον 'χτύπησε' στα ίσια. Όμως επίσης θεωρώ πως έχει την ινανότητα και την δυναμική να 'χτυπήσει' ψηλή θέση στο Μρ.Ο και γιατί όχι αν ο Χηθ είναι σε κακή μέρα ακόμα και τον τίτλο. Έχουμε πολύ καιρό μέχρι το Μρ.Ο και πιστεύω μπορεί αν θέλει να εμφανιστεί σε top φόρμα.

    Όπως αναμενόταν 1ος τερμάτισε στη Βραζιλία ο Κάι σε έναν αγώνα με 'φτωχή' συμμετοχή.


    Όνομα: ριο.jpg Εμφανίσεις: 794 Μέγεθος: 77,1 KB


    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-04-16 15:45 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.614
    Προεπιλογή
    Μερικές φωτογραφίες από την Βραζιλία.
    Από τις πίσω πόζες νομίζω καθαρίζει εύκολα ο Κai, μιας και είναι εμφανείς οι διαφορές..




















    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-04-16 16:35 #13
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    O Kai με τον Lionel μοιάζουν και στη φάτσα, θα ναι τίποτα ξαδέρφια


    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-04-16 17:04 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    εμφανής η υπεροχή του Κάι , ο άλλος που τον μοιάζει απλα σαν βαρύ σκαρί έχει μάζες και δείχνει εντυπωσιακός και λόγω ύψους αλλα δεν τον ακουμπάει σε ποιότητα και φαντάζομαι στο λάιβ θα έδειχνε ακόμη περισσότερο η διαφορά τους
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-04-16 21:33 #15
    Προεπιλογή
    Εγώ βλέπω πως στις μπροστινές του άνω κορμού ο Beyeke δείχνει....τουλάχιστον πio εντυπωσιακός αν όχι καλύτερος από τον Greene. Στις πίσω πόζες του άνω κορμού επίσης ο Beyeke συγκρίνεται άνετα με τον Kai. Επιβλητικός ξεκάθαρα χωρίς αντίπαλο βλέπω τον Κάι μόνο στα πόδια μπρος και ειδικά πίσω.
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση