Σελίδα 3 από 33 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 483
  1. 20-02-09 23:01 #31
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adon
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_
    αμα κοιταξεις καλυτερα θα το δεις και ελλαδα και εγω απο εδω το πηρα.


    αμα ελεγες και απο που;
    σου απαντησε αλλος σορρυ δεν πηρα ειδηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-04-09 22:09 #32
    Προεπιλογή
    giati to les ayto yparxoun proionta tou gasparin edo se magazia gia paradeigma sthn agia paraskeyh sto magazi tou gianni basalou....synergazetai me thn gasparin kai ta exei ola

    *** Γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες,είναι κανονας του φόρουμ,Mods Team ***
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-06-09 08:49 #33
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kk_body@hotmail.com Εμφάνιση μηνυμάτων
    giati to les ayto yparxoun proionta tou gasparin edo se magazia gia paradeigma sthn agia paraskeyh sto magazi tou gianni basalou....synergazetai me thn gasparin kai ta exei ola

    *** Γραφουμε με ελληνικους χαρακτηρες,είναι κανονας του φόρουμ,Mods Team ***

    αρχηγε για στειλε το τηλ αμα το εχεις να χτυπησουμε κανα novedex xt που κανει δουλεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-06-09 09:27 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρχηγε για στειλε το τηλ αμα το εχεις να χτυπησουμε κανα novedex xt που κανει δουλεια.
    Παρε το κανονικο απο το φαρμακειο κανει καλυτερη δουλεια (noLvadex)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-06-09 09:43 #35
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sctp Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρε το κανονικο απο το φαρμακειο κανει καλυτερη δουλεια (noLvadex)
    αφου βρηκανε ουσιες μεσα καλο θα ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-06-09 12:35 #36
    Smile
    εχω απορια πωσ δινει πρηξιματα αφου δε καταναλωνεται μετα απο προπονηση για αποκατασταση του οργανισμου,εκτοσ και αν τα πρηξιματα παρατηρουνται μονο στη προπονηση.αν τρωσ πριν απο προπονηση και κανεισ καλη προπονηση δεν εχεισ πρηξιματα?δε ξερω μπορει και να ειμαι ασχετοσ αλλα αν θελω πρηξιματα στη προπονηση θα παρω ενα σεικερ με 80 γραμμαρια δεξτροζη και θα πρηστω!χαχαχα,μακαρι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-06-09 12:42 #37
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΓΙΑΝΝΗΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω απορια πωσ δινει πρηξιματα αφου δε καταναλωνεται μετα απο προπονηση για αποκατασταση του οργανισμου,εκτοσ και αν τα πρηξιματα παρατηρουνται μονο στη προπονηση.αν τρωσ πριν απο προπονηση και κανεισ καλη προπονηση δεν εχεισ πρηξιματα?δε ξερω μπορει και να ειμαι ασχετοσ αλλα αν θελω πρηξιματα στη προπονηση θα παρω ενα σεικερ με 80 γραμμαρια δεξτροζη και θα πρηστω!χαχαχα,μακαρι!!!
    Λογω των συστατικων του δινει πρηξιματα μεσα στην προπονηση. Εχει αρκετα διεγερτικα, κρεατινη και νιτρικο οξυ που βοηθαει στην αγγειοσυστολη εξου και τα πρηξιματα
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-06-09 20:34 #38
    Προεπιλογή
    πολυ πολυ καλο ρε παιδεια τι εχει μεσα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-06-09 03:00 #39
    Προεπιλογή
    Μπορεί να μου πει κάποιος τι νόημα έχουν αυτά τα προιόντα για πριν την προπόνηση; δηλαδή από οτι κατάλαβα είναι μόνο για πρήξημο οπότε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-06-09 03:05 #40
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο eas2000 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπορεί να μου πει κάποιος τι νόημα έχουν αυτά τα προιόντα για πριν την προπόνηση; δηλαδή από οτι κατάλαβα είναι μόνο για πρήξημο οπότε;
    Διαστολη των αγγειων του αιματος κοινως περισοτερα συστατικα που ρεουν μεσα σου στους μυς σου και περισοτερο οξυγονο(πιο γρηγορη αναρωση) κρεατινη και νοοτροπικα συμπληρωνουν το παζλ για μια καλη προπονηση.Εχει και muira purama αν θυμαμαι καλα αυτο μεσα και τουρκεστερονη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-06-09 14:13 #41
    Προεπιλογή
    Αυτό το πρήξιμο όμως είναι προσωρινό ε; δηλαδή σε μυική μάζα δεν έχει επίδραση;
    Πέρα από το >καλύτερη προπόνηση> περισσότερη μυική μάζα
    Ευχαριστώ για την απάντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-06-09 14:56 #42
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Αναλογα το προιον.Το πλασματζετ ξερω γω σε πρηζει για μιαμιση μερα ανα δοση περιπου, το συγκεκριμενο αν θυμαμαι καλα κανα 10ωρο σε κραταγε ,ναι οι μυς σου γεμιζουν απο τα νερα της κρεατινης και την αιματωση οποτε φαινεσε μεγαλυτερος οπτικα.Ε αν το χρησιμοποιησεις σωστα στην προπονηση και τηρησεις τις παραμετρους τις διατροφης θα σε βοηθησει να αναπτυχθεις και μυικα.Μην περιμενεις θαυματα ομως συμπληρωμα ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-06-09 22:33 #43
    Προεπιλογή
    Το super pump ειναι ενα προιον που οπωσδηποτε θα του κανω μια δοκιμη μεσα στον χειμωνα . Eχω ακουσει τα καλυτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-09-09 11:19 #44
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή SUPERPUMP 250 (GASPARI)
    το αγορασα πριν καμια εβδομαδα, μετα απο ερευνες στo internet οπου βρηκα αρκετες θετικες κριτικες για το προιον.Εψαχνα ενα boost για πριν την προπονηση.

    Προσωπικα βλεπω να εχω περισσοτερη ενεργεια,(ορεξη), αντοχη στη προπονηση (σε πιο βαρια κιλα)και περισσοτερα πρηξιματα κατα τη διαρκεια... τη μειωση ποσοστου λιπους αμα δω σε καποιο χρονικο διαστημα θα ακομα περισσοτερο!!

    Εσεις το εχετε δοκιμασει? για πειτε μου λιγο τις αποψεις σας



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-09-09 11:24 #45
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    βανεσα βάλε και τα συστατικά, εισαι παλια στο φορουμ δώσε το καλο παράδειγμα


    εντιτ: στο συννημενο ειναι?!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 33 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία